Skocz do zawartości

Diagnoza - szukam/oferuje


nerwus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam,

Potrzebuje pomocy w diagnozowaniu auta. Chodzi mi o nauke w posługiwaniu się, dobraniu odpowiedniego programu(INPA), okablowania itd. Oczywiscie wszystko odpłatnie. Jestem z Otwocka (koło W-wa). Proszę o kontakt na pw lub pod adresem email krisman001@o2.pl.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam osoby ktora podejmie sie odpłatnie programowania sterownika silnika

sprawa wyglada tak

Padł mi sterownik NUMER 0 261 209 002

DME 7529326

BMW e65 745i

 

mam mozliwość kupna z tym samym nr softu- rozumiem ze wymagane byloby w tym przypadku programowanie Immobilasera ? tak ?

 

Jestem z okolic Rzeszowa. Mogę podjechac gdzies w miare rozsądku. Prosze o szybka odpowiedz i oferte cenową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Poszukuje osoby z Warszawy (moja lokalizacja praga płd, gocław) która odpłatnie wykona porządną diagnostykę silnika BMW E60 520i 2003r. Niestety brak możliwości dojazdu (auto odpala i po jakimś czasie gaśnie, potem jest problem z odpaleniem). Proszę o kontakt na PW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
podpięcie pod komputer ( trzęsie budą po odpaleniu kilka sekund i nie wiem czy to świece czy moduł ), wywalenie dpf-a i EGR, ewentualnie chip tunning zlecę ( tylko specą po dobrej cenie w komplecie ) dla mojej jedynki - BMW 120d 163 km 2005 rok. TYCHY i okolice.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program diagnostyczny Katowice i okolice

Witam,

 

Szukam na szybko kogoś z okolicy Katowic Kto posiada jaki kolwiek program diagnostyczny do BMW inpa lub inny. Mój to E81 2008r. Mam kabel, mam inpę ale za noc nie potrafię się połączyć. Czy jest ktoś kto może mi pomóc, podjechał bym i sprawdził czy to wina kabla czy może coś innego. ..

 

 

Oczywiście za pomoc przysłowiowy browar i moja wdzięczność :)

 

Pozdrawiam

 

Ps. Jakby ktoś miał możliwość mi pomóc to proszę o kontakt pod numer 884785628. Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Bawiłem się trochę programem INPA i strasznie sobie namieszałem w aucie tzn. Wiem że powyłączałem sobie różne systemy TRANSPORT MODE, nie działa mi :

 

- panel z klimy

- radio

- jak auto postoi zamknięte dłużej niż 5 min to nie idzie go otworzyć z pilota

 

bóg wie co jeszcze.

 

Na pewno wiem że też używałem opcji SLEEP MODE...

 

Szukam kogoś kto jest w stanie zdalnie np przez Teamviev naprawić mój błąd. Oczywiście nie za darmo. Jestem z Bytomia. Nie mam jeszcze DIS na laptopie ale też przyjdzie czas na naukę jego :)

 

Póki co potrzebuję wyprostować moje błędy.

 

Proszę pomóżcie mi, bo żona mnie zaje....

 

Tomek

793 003 269

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.