Skocz do zawartości

Diagnoza - szukam/oferuje


nerwus

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam kogoś z Krakowa i okolic, co by znał się na livedata... Mój diesel (330D) spala baaardzo dużo a ja sam już nie wiem gdzie leży przyczyna. Błędów brak, a na livedata w INPA nie mam wartości oczekiwanych i aktualnych dlatego nie wiem jak jest dobrze.. :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Poznań / okolice Konina

W tygodniu siedzę w Poznaniu, a na weekendy zjeżdżam do domu w okolicach konina. Obsługuję INPE i DISa NCS WinKFP. Także bez problemu sprawdzę wszystkie błędy. Dodatkowo zakoduję sterowniki w aucie - zmiana VIN. Ustawienie DRL itp w autach do 2007 roku z wtyczką w kabinie. Specjalistą nie jestem, ale ogarniałem elektronicznie swoją e60, a obecnie e65. W E65 jest już troszkę komputerów i było na czym się uczyć:) W razie czego 723 159 384.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam kogos kto w miare tanio lub za czteropaka :) podlaczyłby sterownik EGS automatycznej skrzyni biegów z BMW E32 3.0 benzyna i sprawdzil czy dziala

 

dojechałbym na miejsce w kujawsko-pomorskim

 

formy rozliczenia oraz miejsce prosze przesylac na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam kogos z katowic lub okolic kto ma zainstalowana inpe i mu dziala chcialbym podjechac i sprawdzic bo mam 2 fejsy i zaden niechce sie polaczyc z autem mysle ze cos nie tak z programem oczywiscie odplatnie

Jak Ci już napisałem warto przejrzeć ten temat ;)

Ale proszę :

Katowice INPA Zapraszam Pisać na PW

 

 

http://bmw-klub.pl/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=2932

 

Post dawno napisany, ale autor jeszcze pod koniec grudnia tu zaglądał, więc warto spróbwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mielno/k. Koszalina Zachodniopomorskie

 

Nie widziałem nikogo w okolicach

Ekspertem nie jestem ale na pewno nic nie popsuje :)

INPA, NCS, ostatnio DIS

Programowałem światła, programowanie klucza, przełączniki BC, oczywiście błędy, zmiana z mil na km, nie będę wymieniał wszystkiego.

W razie czego pisać na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam mam prośbę czy może mi ktoś pomóc w zakupie Bmw e46 po które jadę do Nysy z Katowic w niedziele. Potrzebuje podłączyć je pod kompa bo w niedziele nie ma tam otwartych żadnych serwisów.Proszę o pomoc w tej sprawie tel.606490181.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani

Kodowanie przez ncs, diagnostyka przez inpe i dis, aktywacja swiatel do jazdy dziennej , montaz ori xenonow . Zajmuje sie modelami e6x, e8x i e9x.

 

Okolice Jeleniej gory, Karpacza i Szkalrskiej poreby.

 

Na zyczenie dojazd do klienta i tansze grupowe kodowanie.

 

W razie checi moge zaktualizowac sterownik silnika, swiatel zegarow i skrzyni biegow do najnowszych.

 

Mapy navi proffesional 2012 .

 

Pozdrawiam

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
witam. oferuje diagnostke komputerową BMW oraz grupy Vag oraz drobne naprawy bieżące . posiadam Inpe, ncs-a i vag-a. mogę zamontować PDC, car audio itp. wiecej info pod nr 781-288-487. Warszawa-Janki-Radom i okolice. możliwy dojazd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś kto podejmie się zakodowania świateł przednich z opcją S5AKA (oświetlenie led)

 

Auto E92 założone lampy od modelu LCI czyli z białymi ringami i kierunkowskazami na ledach.

Wszytko działa poza sciemnianiem się ringów podczas przełączenia na xenon lub swiatła postojowe.

 

Poległo już 3 "wyjadaczy" którzy mówili że to 30 sekund.

Lampy mają wszytskie takie same moduły jak E70 ale podobno w FRM3 nie ma takiej opcji jak w FRM od E70 (czytaj inaczej się nazywa i nikt nie wie gdzie to uruchomić)

 

HELP !!!

Crejzus :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a byles w MD Elektronic??

Zajmujemy się diagnostyką, kodowaniem, programowaniem, naprawą sterowników, doposażenia w moduły BMW, konwersją BMW z importu USA. Obsługujemy samochody serii Exx/Fxx/Gxx


Naprawa Nawigacji CCC/CIC/NBT


Nasza firma posiada w BMW AG status AfterSales Online System Partner - www.serwisujemyBMW.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś kto podejmie się zakodowania świateł przednich z opcją S5AKA (oświetlenie led)

 

Auto E92 założone lampy od modelu LCI czyli z białymi ringami i kierunkowskazami na ledach.

Wszytko działa poza sciemnianiem się ringów podczas przełączenia na xenon lub swiatła postojowe.

 

Poległo już 3 "wyjadaczy" którzy mówili że to 30 sekund.

Lampy mają wszytskie takie same moduły jak E70 ale podobno w FRM3 nie ma takiej opcji jak w FRM od E70 (czytaj inaczej się nazywa i nikt nie wie gdzie to uruchomić)

 

HELP !!!

 

A nie lepiej dodać do wyposażenia taka pozycję od świateł diodowych jak jest w E70 i przekodować pustym plikiem FRM3 ?

Może któryś z wyjadaczy zapomniał o najprostszej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Poszukuje osoby z warszawy, która posiada kabel i program (inpa,dis) do E70 do zaprogramowania pewnych nieaktywnch funkcji, składanie lusterek itd, zakodowania nowego akumulatora i zmiany częstotliwości fal radiowych.

Proszę o kontakt na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.