Skocz do zawartości

[Fxx] Nowa "piątka" w wersji GT (niestety)


Rekomendowane odpowiedzi

Ja wstrzymuje sie od komentarza, dopoki na wlasne oczy nie zobacze tego samochodu na ulicy. Do tej pory komentowanie zdjec, krytykowanie lub chwalenie nowych samochodow na zdjeciach bylo zawsze bardzo "zdradliwe" - np. X6 na zdjeciach bardzo mi sie podobal, niestety rzeczywistosc nie spelnila moich oczekiwan. Odwrotnie nowy 7er - w rzeczywistosci wyglada swietnie, a na zdjeciach tak sobie...

pozdrowienia

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezentuje się nawet nieźle, generalnie nowe środki są kozackie, bardziej dojrzałe niż obecne. Ciekawe czy ta cisza w środku jak na filmie będzie taka sama na naszych drogach :) Generalnie wiadomo już jak będzie wyglądać mniej więcej nowe 5er i myślę że będzie kozackie, miejmy nadzieje że f10 będa bardziej niezawodne :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że mam fioła na punkcie świateł w aucie to powiem, co zauważyłem, a co na pewno będzie w nowej 5 czyli F10.

Lampy przednie:

kierunki na diodach :cool2: ,

ringi na diodach :modlitwa: :clap: .

Tylne lampy:

pręgi (postojówki) na diodach (tak jak w dzisiejszej LCI) :cool2: ,

kierunki na diodach i hamowania także

:cool2: :modlitwa: :clap:

 

Martwi mnie tylko pozostawienie halogenów, przeciwmgielnych i środka na zwykłych żarówkach, no ale co by robili tunerzy.

 

Podświetlony znaczek BMW na progach jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wstrzymuje sie od komentarza, dopoki na wlasne oczy nie zobacze tego samochodu na ulicy. Do tej pory komentowanie zdjec, krytykowanie lub chwalenie nowych samochodow na zdjeciach bylo zawsze bardzo "zdradliwe" - np. X6 na zdjeciach bardzo mi sie podobal, niestety rzeczywistosc nie spelnila moich oczekiwan. Odwrotnie nowy 7er - w rzeczywistosci wyglada swietnie, a na zdjeciach tak sobie...
odnioslem takie samo wrazenie,nowa 7mke zobaczylem w salonie ,zobaczylem od przodu i wiedzialem ze to 7mka ale jakas inna,i jak zwykle wyszedlem lekko chory z salonu,a jak patrze na fotki tego auta to widzi mi sie tylko lekko jak by stuningowana b.stara duza bmka,x6 jest odwrotnie,duzo tych aut ostatnio widze na zywo,i juz nierobia wrazenia pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to krok do tyłu... nie chodzi tutaj nawet o hatchback, bo to traktuję jako wybryk natury, ale stylistycznie BMW się cofa... znowu będą to po prostu sedany, bez siły wyrazu. Będą ładne, ugładzone, neutralne w wyrazie... Nie chcę nikogo urazić, ale bangle z e60 wniósł ostrego radykalnego, ale moim zdaniem celnego kopa do stylistyki BMW... tym tropem próbował iść MB z nową E-klasą, ale zbudowali paszteta... Tymczasem z boku, po tym jak ford niewypalił z mondeo, na gwiazdę wyrasta Insignia... Oczywiście to jakościowo nie ten segment, ale wiele osób się skusi, bo to naprawdę niezłe auto... i w wersji OPC będzie miało napęd 4x4 i 325KM :)

felgi, opony, prestige tuning, elementy carbon, znaczki carbon, grile

hurtowe ceny na zimowe opony renomowanych marek

http://img169.imageshack.us/img169/4364/gpowerwheel.jpg

Felgi oraz akcesoria legendarnego G-Power!

http://www.inovit.pl http://www.kahndesign.pl http://www.wolfrace-wheels.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Insignia OPC to z boku E60 jak malowane (poza przodem). Tropem Bangla więc nie tylko merc poszedł. Nowa E klasa to fakt pasztet jakich mało, takie przekombinowane i niespójne stylistycznie. F07 to inna klasa auta, a nie rozwinięcie piątki. Z bardziej widocznych elementów niewiele zostanie zaadoptowanych w nowej piątce - F10, a już na pewno nie tył czy szyby bez ramek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa E klasa faktycznie na ulicy wzbudza raczej salwy śmiechu niż podziw. Jednak nie uważam że stylistycznie BMW się cofa, według mnie zeuropeizowało wizerunek BMW po tym jak e60 było bardzo japońskie z wyglądu. Generalnie nowe przody są bardziej agresywne i raczej wzbudzają respekt aniżeli śmiech. Tyły jak tyły ostatnio kontrowersyjna rzecz w liniach BMW, jednak na żywo prezentują się według mnie , nieźle. Środki są bardzo fajne, nowe zegary itd. Jeśli chodzi o nowe GT to jest to odpowiedź na produkt Porsche o nazwie Panamera, który uważam jednak za o wiele bardziej udany aniżeli BMW GT, które w porównaniu do Panamery wypada jednym słowem, słabo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.