Skocz do zawartości

No i skończyła się moja przygoda z 750-tkami :)


robertzpoznania

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie mow nigdy ...

No i stało się , dzis odjechała z nowym włascicielem druga z moich 750-tek.Nowy wlasciciel obiecaj ze bedzie o nią dbał tak samo jak ja (a moze lepiej :wink: ) i zagosci na naszym forum.Przygoda z 7-er była bardzo miła i sympatyczna , teraz zaczynam poszukiwania czegos innego.Z forum oczywiscie nie znikam,jezeli bede mogl radzic komus z e38 bede zadowolony.Niestety dla fanów bmw chyba koło mietka w202 tez zagosci gwiazda a nie smigło.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musi boleć...przesiąść się z 750 na 200D :wink:

 

z pierwszej sprzedanej jakis czas temu przesiadlem sie na w202,mial byc ladny 140 lub 124 ale trafila sie ladna celinka i została :),teraz szukam czegos drugiego.a co do w202 jestem po ok 2000 km bardzo mile zaskoczony :) ,no i spalanie od 5,5 do 7 max :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musi boleć...przesiąść się z 750 na 200D :wink:

 

kilka miesiecy po tym jak 750i poszla na czesci zakupilem "kryzysowe" auto w123 300D, przesiadka jak z Orient Expressu na riksze

 

od wolnossacych diesli juz sie chyba nie uwolnie (robota) tym bardziej doceniam dni w ktorych wsiada sie w cos innego...

...

http://images.google.pl/url?source=imgres&ct=img&q=http://www.after-hours-japan.com/forum/download/file.php%3Favatar%3D2927_1256015996.jpg&usg=AFQjCNHOPvQjuY6a3NonAqZpEu-c86ARiw w benzynie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam zamiar, dokupić ciężarówkę na firmę w postaci cinquecento VAN i zagazować jeszcze. Tak co by móc odpisywać vat od paliwa jak jeżdzę do pracy no i ogólnie dla oszczędności.

 

Brawo !

O tym nie myślałem (raczej o zakupie Żuka - dla faktur VAT).

Aktualnie (kryzys) jeżdżę V40 (tdi) - masakra, ale widzę, że starych bywalców "7" (oczywiście najpiękniejszej wersji e32 ubywa). Jeszcze przyjdzie czas, że sobie taką kupię do jazdy do kościoła, bo na autoscout24.de jest jeszcze parę e32 do ściągnięcia.

 

pozdrawiam fanów śmigła

 

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście najpiękniejszej wersji e32 ubywa

 

gdzie?? :mrgreen: moja tam twardo stoi w garażu :wink:

 

A moja twardo śmiga po całej polsce i europie :D

Niestety ostatnio troche podupadła i nazbierało się pare zaległości więc teraz jest wymieniane pare części co by zaś mogła śmigać

http://img182.echo.cx/img182/3667/bmwx25qo.jpg

Sprzedaje materiał na podsufitki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

starych bywalcow (oczywiście najpiękniejszej wersji e32 ubywa)

 

ubywa sezonowcow, jak zawsze

 

serii e32 kilka aut pewnie jeszcze zostalo, ale badzmy szczerzy te auta znikaja z drog i powoli bedzie tak jak jest obecnie z e23 - rzadkosc a w ladnym stanie to rarytas

 

e32 na lato to piekna sprawa :mrgreen:

...

http://images.google.pl/url?source=imgres&ct=img&q=http://www.after-hours-japan.com/forum/download/file.php%3Favatar%3D2927_1256015996.jpg&usg=AFQjCNHOPvQjuY6a3NonAqZpEu-c86ARiw w benzynie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

starych bywalcow (oczywiście najpiękniejszej wersji e32 ubywa)

 

ubywa sezonowcow, jak zawsze

 

serii e32 kilka aut pewnie jeszcze zostalo, ale badzmy szczerzy te auta znikaja z drog i powoli bedzie tak jak jest obecnie z e23 - rzadkosc a w ladnym stanie to rarytas

 

e32 na lato to piekna sprawa :mrgreen:

 

A ja mam tylko nadzieję, że zanim wszystkie e32 znikną z dróg ja dopieszczę swoją do idealnego stanu, na razie jestem na etapie kończenia mechaniki i elektryki. Później nadejdzie czas na nowe renowację wnętrza - skórek, drewienka i podsufitek a no i remont blacharki - niby dobrze się trzyma ale kilka rzeczy wypadałoby poprawić :)

 

pzdr,

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj Boze!!!zebym ja nie musial zmieniac smigla na cos innego.Nie mam nic do gwiazdy,latam nia na codzien i mam duzy szacun.700000km i zadnych problemow"sprinter" ale jak wsiadam do 7 odplywam,nic innego sie wtedy nie liczy

 

dzis jestem po pierwszej "dużej" trasie w202 2.0d,byłem nad morzem i z powrotem.Na trasie wyprzediłem słownie JEDEN pojazd autobus typu ogór i to z krucyfiksem w ręku.Ale zrobiłem wreszczcie dokładny test spalania,zalałem pod korek na orlenie na obornickiej i po dokładnie 93 km w Pile zalałem znowu na full , wiecie ile weszło ? 3,85 litra.Sprawdziłem jeszcze raz - 3,85 litra po 93 km.Jestem w mega szoku, fakt faktem ze predkosc raczej na dziadka , max 90-100 V bieg.Taniej to chyba juz tylko skuterem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj Boze!!!zebym ja nie musial zmieniac smigla na cos innego.Nie mam nic do gwiazdy,latam nia na codzien i mam duzy szacun.700000km i zadnych problemow"sprinter" ale jak wsiadam do 7 odplywam,nic innego sie wtedy nie liczy

 

dzis jestem po pierwszej "dużej" trasie w202 2.0d,byłem nad morzem i z powrotem.Na trasie wyprzediłem słownie JEDEN pojazd autobus typu ogór i to z krucyfiksem w ręku.Ale zrobiłem wreszczcie dokładny test spalania,zalałem pod korek na orlenie na obornickiej i po dokładnie 93 km w Pile zalałem znowu na full , wiecie ile weszło ? 3,85 litra.Sprawdziłem jeszcze raz - 3,85 litra po 93 km.Jestem w mega szoku, fakt faktem ze predkosc raczej na dziadka , max 90-100 V bieg.Taniej to chyba juz tylko skuterem :)

 

Gratulacje, wyprzedziłeś nawet moje mega ekonomiczne 735i z auschwitz w kole. Tylko, ze ja nie na dziadka, za 19 zeta ;p - oczywiście żeby nie było. W tym momencie sarkazm off :)

 

Swoja droga ja również zastanawiam się nad kupnem czegoś eko na te chude lata co bym mógł dojeżdzać sobie sztruclem do pracy - myślałem nad W123 coupe, ale to raczej nie jest eko auto tylko kolejna zachcianka do kolekcji :twisted:. Oczywiście moja słodka Beatka zostanie ze mną na zawsze - nie oddam śmigiełka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Gratulacje, wyprzedziłeś nawet moje mega ekonomiczne 735i z auschwitz w kole. Tylko, ze ja nie na dziadka, za 19 zeta ;p - oczywiście żeby nie było. W tym momencie sarkazm off :)

 

nie obrażam się :)

 

Swoja droga ja również zastanawiam się nad kupnem czegoś eko na te chude lata co bym mógł dojeżdzać sobie sztruclem do pracy - myślałem nad W123 coupe, ale to raczej nie jest eko auto tylko kolejna zachcianka do kolekcji :twisted:. Oczywiście moja słodka Beatka zostanie ze mną na zawsze - nie oddam śmigiełka :)

 

wypraszam sobie w202 nie jest "też sztruclem" :lol:

smigałem kiedys 280ce rocznik 78 , po prostu PIĘKNY ale palił 17 w automacie i to PB98

p.s.

nad morzem byłem zanabyc w124 300d :)

ładowanie min 3500 pln w bene na miesiąc przestało mnie juz bawic,a zabrali firmowe 730d :( , teraz jakis wykrawatowany d...ek tym jezdzi :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast 5 litrów 5 cięć droga ku oszczędności!

 

Panowie najlepszy parzyjaciel na chude lata w123/w124 200D zamiast licznika bardziej nadaje sie tam kalendarz ale przecież nie można miec wszystkiego

 

ja obecnie też jeżdże rozpustnie... 1.8 D :worried:

 

... i ta satysfakcja gdy ze spokojnym sercem można zalać pod korek ... firmówke :mrgreen:

...

http://images.google.pl/url?source=imgres&ct=img&q=http://www.after-hours-japan.com/forum/download/file.php%3Favatar%3D2927_1256015996.jpg&usg=AFQjCNHOPvQjuY6a3NonAqZpEu-c86ARiw w benzynie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beczka 300D w automacie zaskoczyla mnie bardzo pozytywnie

 

beczka w 3 litrach potrafi żreć rope jak dobry bus...

 

a jak objawia się życie w kryzysie?

 

w lodówce spleśniały ser, do picia tylko stare wino a przed domem auto bez dachu

 

:mrgreen:

...

http://images.google.pl/url?source=imgres&ct=img&q=http://www.after-hours-japan.com/forum/download/file.php%3Favatar%3D2927_1256015996.jpg&usg=AFQjCNHOPvQjuY6a3NonAqZpEu-c86ARiw w benzynie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beczka 300D w automacie zaskoczyla mnie bardzo pozytywnie

 

beczka w 3 litrach potrafi żreć rope jak dobry bus...

 

a jak objawia się życie w kryzysie?

 

w lodówce spleśniały ser, do picia tylko stare wino a przed domem auto bez dachu

 

:mrgreen:

 

nie no tak zle nie jet :wink: , choc auto bez dachu czasami sie pojawi jak siostra 206 cc przyjedzie :wink:

na razie w202 dycha, za ok 10 dni przyjedzie tez w124 300d :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

"Na masce gwiazda hu.. nie jazda" :mrgreen: ja tez smigam narazie vw passat b5 1,6 lpg ale to tragedia tylko raz zdradzilem marke pierwszy i ostatni...

 

 

Dostajesz ostrzeżenie za przeklianie.Na tym forum nie przeklinamy.Nawet wykropkowane uznawane jest jako przekleństwo.MOD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.