Skocz do zawartości

coś dla oka Bodykit dla e34 jak wam sie podoba?


sen_ostateczny

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem wczoraj bodykit do e34 co o nim sądzicie zapewne większość powie że oryginalnie wygląda najlepiej ;) mi osobiście podoba się ta wersja jednak przy moim maleńkim silniczku nie nadążyłbym za wyglądem ;)

Oto link http://www.spojler.pl/produkt/8107/bmw-seria-5-kopletny-bodykit-bmw-e34st-spojlery-tuning

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

odpowiedzi jakich się spodziewałem ;) moja niunia mi się podoba, ale tak niknie wśród innych zastanawiam się co w niej jeszcze zrobić. ogólnie tylko tył mnie trapi bo jest dużo wyżej niż przód chciałbym wizualnie go obniżyć ale nie znalazłem odpowiedniej dokładki do oryginalnego zderzaka albo są jakieś nadmuchane jak balon albo niespodziewanie się zwężają jakoś tak nienaturalnie... to co pokazałem jak na razie jedyne co udało mi się znaleźć w miarę wyglądające może ktoś gdzieś znalazł coś lepszego odpowiedniejszego ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeśli o kolory chodzi myślałem o zrobieniu bikolor góra taka jak jest a dół czarny idący od świateł przednich zahaczając o klapa bagażnika też czarną (bo moja piękna Pani chciała zdjąć antenę od cb-radia i pozostawiła śliczne rysy .... :/ ) reszta bez zmian ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sen_ostateczny taki bodykit, choć nie pasuje do klasycznej już lini E34, nie jest taki do końca beznadziejny pod pewnymi warunkami:

 

- zostanie profesjonalnie założony, a będzie to bardzo trudne, ponieważ materiał z jakiego jest wykonany przerasta możliwości przeciętnego zakładu blacharskiego w Polsce. Nie sądzę, abyś oddał autko do jakieś firmy, która zadba o szczegóły.

 

- autko będzie miało konkretną glebę i odpowiednio duże felgi o ciekawym wzorze (tak jak ta z foto). Jak założysz jakieś 17-nastki, obniżysz o 2 cm to Twoja Beemka będzie wyglądała co najwyżej śmiesznie.

 

- autko będzie miało konkretny silnik, bo ten który posiadasz zupełnie nie pasuje do tego rodzaju bodykitu, autko będzie wyglądała jak muscle car, a jechało jak maluch.

 

Reasumując mimo Twoich wielkich chęci na pewno będzie to wyglądało wiejsko, narobisz sobie tylko wstydu, ludzie będą patrzyli i mówili do siebie "patrzcie, kolejny burak w BMW". Nie rób niczego na siłę, jeśli chcesz wyróżnić swoje auto kup jakieś fajne felgi na niskoprofilówkach, obniż, załóż zderzaki od M5, wypicuj. Będzie wtedy wyglądało dużo, dużo lepiej niż jakieś laminat car, zaufaj mi i wszystkim na Forum. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sen_ostateczny, rozumiem ze ta e34 z pod twojego nika jest ta ktorej chcesz "TO" zrobic???? jezeli tak to nie rob tego!!!! masz naprawde super auto, kolor ok, felgi tez, nic nie pozostaje jak zosstawic w orginale lub ewentualnie tak jak pisza wyzej zaloz dokladki od m5 i bedzie bajera.

bmw to nie auto do tuningu jak calibra itp.

e34 520i '90 M50B20; 2006-2007

e34 520i '94 M50B20; 2007-2009

e46 320d '02 M47N; 2009-2015

e91 318d '09 N47; 2015-....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy piszą,zrób ją wizualnie na m5(lusterka,zderzaki,progi,tylne lampy z białym kierunkiem),widzę,że masz nawet orginalne felgi z m5 e34 i dekielki,auto będzie wzbudzać respekt a nie śmiech i politowanie.Mam na myśli coś takiego,100% m5

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=bflvxf4pmybq

Nur bmw e32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy dziękuje za rady "przespałem" się z tym wszystkim pomyślałem i doszedłem do wniosku że nie ma co ładować sie w ten bodykit ponieważ nie mamy dróg na takie coś na pierwszym lepszym przejeździe tramwajowym zgubie zderzak i przejadę po nim... dlatego zdecydowałem się na dodanie delikatnych smaczków... soczewkowe halogeny żeby pasowały do migaczy ;) ewentualnie lusterka m style ale jakoś objadłem się nimi mam lekko prawe uszkodzone dlatego zastanawiam się nad wymianą jak na razie nie znalazłem pod kolor :( myślę nad tymi dokładkami z M5 jedyne co mnie trapi to ten maluśki silniczek wprawdzie daje rade ale tak jakby mu troszkę brakowało ;) niestety nie mam 2 samochodziku i miejsca gdzie mógłbym pogrzebać przy niuni więc na razie pozostanie ten może w przyszłości będzie mnie stać na takie przedsięwzięcie boje się tylko elektryki i elektroniki wszak w nowszych silnikach nie ma linki gazu tylko wszystko sterowane kablami :P a mnie kabelki nie lubią sprawdzone w praniu :P pozdrawiam :) jak będę miał chwile czasu powstawiam kilka fotek maleństwa są stare bo z lata teraz stoi na stalówkach ;) no i zdążyłem włożyć ringi w lampy (jest trochę zabawy...) wstawię też fotkę jak świecą moim zdaniem wygląda ładni ;)

prosiłbym o pokierowanie mnie w jaki dział taki post wstawić żeby nie było wtopy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yhh propo zderzaków , spoljerów żal dzisiaj pupkę mi ścisnął ... nawet nie wiem za bardzo kiedy i gdzie przeharatałem gdzieś zderzakiem przednim ...... . Posiadam pakiet Ac Schnitzer zakupiony w salonie razem z autkiem ( brief) i zastanawiam się czy idzie gdzieś kupić taki zderzak :duh: . postaram się go jakoś ładnie "posklejać". Na szczęście nie ma tragedii , ale zderzak przy jeździe pęka coraz wyżej . Sorki za jakość ale robione 5 min temu telefonem .. nawet nie wspomnę o syfie na nim :D

 

http://images46.fotosik.pl/53/22077392af211587m.jpg

 

Wracając o tematu, ja patrzyłbym tylko na pakiet/ospoilerowanie specjalnie dedykowane do e34 ( m pakiet , ACS , ALPINA ) itd. Szkoda kasy na allegrowate spoilerki .

Pozdro ;)

SPRZEDAM BMW 530 M60B30 TOURING AC SCHNITZER !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.