Skocz do zawartości

Co to za silnik?


jarszy007

Rekomendowane odpowiedzi

Mi nie chodzilo o kupno tego auta:)tylko czy był taki silnik 2.0 170hp.Ale fakt,ten samochód z ogłoszenia to porażka...te pokrowce na siedzeniach :duh: właściciel nie wie ze nie ma 2.0 tylko 1.8???jakis oszust!

 

Pisze przecież na aukcji że ma 2.1L i tyle ten silnik ma awięc czego oszust?

Co do tego że nie był tłuczony to oszust raczej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodzilo o kupno tego auta:)tylko czy był taki silnik 2.0 170hp.Ale fakt,ten samochód z ogłoszenia to porażka...te pokrowce na siedzeniach :duh: właściciel nie wie ze nie ma 2.0 tylko 1.8???jakis oszust!

 

Pisze przecież na aukcji że ma 2.1L i tyle ten silnik ma awięc czego oszust?

Co do tego że nie był tłuczony to oszust raczej :D

A powiedz mi czy widziałes taki silnik jak 2.1?!bo ja pierwszy raz o takim słysze...a ze zdjec wynika ze to zykly ies

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając już fakt wyglądu tego samochodu, może ktoś powiedział by dwa zadnia na temat postu - co to za silnik? Czy ktoś z użytkowników forum posiada to cudo?Ja pierwszy raz widze takie coś... :shock:

UWAGA!Brak dachu!

"Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies." /Konrad Lorenz/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to czytałem.Jaet taki silnik!rzeczywiście rzadkość....ale na pierwszy rzut oka nie różni sie od 1.8.Chyba że dla prawdziwego znawcy :oops:

 

No nie widziałem takiego na oczy to prawda :D ale w sumie chętnie bym zamienił swój na takowy :)

Tylko jak to taki rzadki okaz to nie wiem jak z częściami zamiennymi w razie awarii jakiejś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to czytałem.Jaet taki silnik!rzeczywiście rzadkość....ale na pierwszy rzut oka nie różni sie od 1.8.Chyba że dla prawdziwego znawcy :oops:

 

No nie widziałem takiego na oczy to prawda :D ale w sumie chętnie bym zamienił swój na takowy :)

Tylko jak to taki rzadki okaz to nie wiem jak z częściami zamiennymi w razie awarii jakiejś.

Ja też nie widziałem i pierwsze słysze.Nikt z forum nie posiada takiego ustrojstwa.Mi się wydaje że moze być problem z częściami do niego i może gosc dlatego sprzedaje a nie że żonie sie nie podoba :D ciekawe jek to chodzi?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.