Skocz do zawartości

Czy E34 to jeszcze jest sprzedawalne?


Conrado

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ładne felgi,lakier,no i silnik 2.5 24v :cool2: ,nic dziwnego,że znalazłeś szybko kupca :) ,gdybym ja miał taki silnik,nie sprzedałbym,ale 2.0 trochę za słaby :roll: .Myślę,że Lancia już nie daje tyle przyjemności z jazdy :wink:

 

 

troche tam daje, ladnie mruczy 5 cylindrowy diesel, ale w porownaniu do bmw to tylko dupowoz. No i naped pedalski na przod.

 

Narazie odpuscilem sobie bmw, urodzilo mi sie dziecko , musialem kupic samochod kombi, do tego chcialem diesla w miare nowoczesnego na CR i do tego pelen komfort. lancia spelnia te wymagania i tyle.

 

Do bmw jeszcze wroce - ale nie wiem czy najpierw bedzie is200 czy e39 poliftowa - jakis silnik sie zobaczy.

zamieniłes sikierke na kijek :mad2: mogles kupic ładne e39 kombi a nie pchac sie w lancie :duh:

 

 

A jakiego mialem kupic e39 za 18 tys?? zarznietego tdsa?

Napisalem - mial byc diesel na CR.

trzeba szukać okazji :hand:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety te samochody sa juz niesprzedawalne no chyba ze po cenie złomu lepiej opłaca sie rozebrac i sprzedać na części

 

Mylisz sie kolego-ja rozebralem 1,5 roku temu lekko rozbita ledwo sie zwrocil zakup do tej pory.Dalem za nia wtedy 2 tys zł.

BMW 730iA wcześniej

BMW 520i E34, BMW 318 E21, BMW 525 TDS E34, BMW 525i E34

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he ja juz postanowiłe niunia zostaje ze mną dla mnie jest bezcenna i najprawdopodobnie w przyszłym roku dostanie siostre E38

 

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//images42.fotosik.pl/9/1dc776d26bf205b4.jpg

 

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//images27.fotosik.pl/272/bb015acd31fc47cd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy okazji: moze ma ktos owego niechcianego tds w kombi po lifcie z klima?:) zadbanego tylko.

 

jesli tak to czekam na linki na prv. Szukam diesla do swobodnego przemieszczania sie po trasie :)

BMW - Be My Wife.


Soft na zamówienie, porady informatyczne (i wszelakie również) - PW :) Dla forumowiczy proste porady free - na rozbudowane rozwiązania ceny bardzo specjalne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety te samochody sa juz niesprzedawalne no chyba ze po cenie złomu lepiej opłaca sie rozebrac i sprzedać na części

Są sprzedawalne...

Oczywiście sporo zależy od szczęscia ja nigdy-odpukać-nie miałem problemów ze sprzedażą auta.

Swoją E34 sprzedałem w czerwcu,po kilku dniach za sporą kwotę.

Spory sukces w tym,że wiedziałem komu sprzedawać.

Może być każde auto,pod warunkiem że będzie to BMW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy okazji: moze ma ktos owego niechcianego tds w kombi po lifcie z klima?:) zadbanego tylko.

 

jesli tak to czekam na linki na prv. Szukam diesla do swobodnego przemieszczania sie po trasie :)

 

Poniewaz potrzebuje Touring'a(najlepiej w automacie) sprzedaje swoja limuzynke - tylko i wylacznie dla kombi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się wtrące do tematu mimo że nie mam e34

 

mam e38 próbuje sprzedac od około 2 miesięcy

 

auto w bdb stanie z gazem sekwencyjnym 94 rok

 

było oglądac pare osób ale przyjdzie poogląda przejedzie się i powie że da 15 a auto wystawione za 20 tys to mam ochote dac takiemu w twarz, bo jadę przez pół miasta czekam aż oglądnie 30 min potem go przewioze i nie ma się do czego przyczepic ale i tak nie weźmie

 

auto miałem w idealnym stanie

 

 

ostatnio uległo delikatnemu uszkodzeniu (widac na zdjęciu) i do zrobienia jest jeszcze drążek środkowy wystawiłem za 15 tys, dzwonią nawet sporo ale tylko pytają i nic, jak przyjada to mówią ze daje 12 tys bo tyle jest warte i w takim momencie znowu człowieka szlag trafia

 

 

ja juz nie mam pojęcia skąd tacy ludzie się biora na świecie i tracę do nich cierpliwośc

 

ze sprzedażą 318is nie miałem problemów rok temu, poszła drogo a wcale idealna nie była

 

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4848099

 

pozdrawiam

........srebrne beem wjeżdża na teren........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę żeby lepiej sobie zostawić niż sprzedawać .. Na początku mnialem e34 520 i po paru miesiącach sprzedałem bo wydawała mi sie nudna i troszkę mi sie sypała.Kupiłem później japońca pojeździłem miesiąc i wiadomo:P Teraz mam bmw e34 535i :)Poco sprzedawać jak i tak sie wraca później do tego auta i modelu.Bmw to jak nałóg:))Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Swoja 525 TDS cenilbym 14 000 zl do negocjacji po obejrzeniu auta... Mam pelna dokumentacje, wiem ze kupilem od 1 wlascicielki - innymi slowy za grosze zal mi oddac pewny tds.

 

Pozdrawiam

 

W tej cenie będzie Ci ciężko sprzedać, jak weźmiesz 10 000zł to będzie super.

Jak jest w dobrym stanie to lepiej dbać o nią i jeździć dalej.

 

Pozdro

003.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja 525 TDS cenilbym 14 000 zl do negocjacji po obejrzeniu auta... Mam pelna dokumentacje, wiem ze kupilem od 1 wlascicielki - innymi slowy za grosze zal mi oddac pewny tds.

 

Pozdrawiam

 

W tej cenie będzie Ci ciężko sprzedać, jak weźmiesz 10 000zł to będzie super.

Jak jest w dobrym stanie to lepiej dbać o nią i jeździć dalej.

 

Pozdro

Zgadzam sie, ale z limuzyny kombi nie zrobie - rzecz nie do przeskoczenia. Co do ceny - powazna osoba wpierw oglada towar a potem negocjuje cene. Wiec jesli ktos na dzien dobry pyta o cene i rok (w tej kolejnosci) to wiem, ze i tak nie jest zainteresowany kupnem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Witam

 

Ja doszedłem do wniosku, że nie opłaca mi sie sprzedawać, bo wezmę grosze.

Zrobione mam prawie wszystko, została mi jeszcze pompa i turbina.

Nie wiem kiedy padną, ale jak padną to naprawie i dalej do przodu.

Jak ma sie wszystko zrobione, to wiesz czym jeździsz, a jak kupisz drugą, to nie wiesz jakie niespodzianki w sobie kryje.

 

Jak będe chciał kupić inną, to tą zostawie w rodzinie.

Ojciec jeszcze długo nia pojeździ, z tego co mówi to aż założy żółte tabilce :norty: .

 

Może wtdedy nabierze wartości :D

 

Pozdro

003.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja 525 TDS cenilbym 14 000 zl do negocjacji po obejrzeniu auta... Mam pelna dokumentacje, wiem ze kupilem od 1 wlascicielki - innymi slowy za grosze zal mi oddac pewny tds.

 

Pozdrawiam

 

W tej cenie będzie Ci ciężko sprzedać, jak weźmiesz 10 000zł to będzie super.

Jak jest w dobrym stanie to lepiej dbać o nią i jeździć dalej.

 

Pozdro

Zgadzam sie, ale z limuzyny kombi nie zrobie - rzecz nie do przeskoczenia. Co do ceny - powazna osoba wpierw oglada towar a potem negocjuje cene. Wiec jesli ktos na dzien dobry pyta o cene i rok (w tej kolejnosci) to wiem, ze i tak nie jest zainteresowany kupnem.

 

Nie zgodze się, jak sobie wyobrażasz rozmowe np przez tel? Widzisz autko w ogłoszeniu ładne podoba ci sie cena w miare okej ale masz nadzije coś zbic dzwonisz i pytasz o stan i seriws jak i kiedy uszkodzona jesli była itp i pytasz o cene czy jest sztywna! Chyba normalne nie mówie tu o gadce typu panie spuśc pan pincet bo ptak na maske narobił :lol: ale pytasz op takie rzeczy, wiadomo ze jak np jedzisz pareset kilometrow musisz mniej wiecej wiedziec na czym stoisz czy warto obejrzec ayutko oprocz zachety w postaci dobrych slow wlasciciela i ładnych zdjec w necie.

Ogólnie E-34 i później jeszcze E-39 to ostatnie prawdziwe BMW dalesze modele są ładne piekne ale straciły to coś... i zlały sie nieco z japońska sztukaterią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja 525 TDS cenilbym 14 000 zl do negocjacji po obejrzeniu auta... Mam pelna dokumentacje, wiem ze kupilem od 1 wlascicielki - innymi slowy za grosze zal mi oddac pewny tds.

 

Pozdrawiam

 

W tej cenie będzie Ci ciężko sprzedać, jak weźmiesz 10 000zł to będzie super.

Jak jest w dobrym stanie to lepiej dbać o nią i jeździć dalej.

 

Pozdro

Zgadzam sie, ale z limuzyny kombi nie zrobie - rzecz nie do przeskoczenia. Co do ceny - powazna osoba wpierw oglada towar a potem negocjuje cene. Wiec jesli ktos na dzien dobry pyta o cene i rok (w tej kolejnosci) to wiem, ze i tak nie jest zainteresowany kupnem.

 

Nie zgodze się, jak sobie wyobrażasz rozmowe np przez tel? Widzisz autko w ogłoszeniu ładne podoba ci sie cena w miare okej ale masz nadzije coś zbic dzwonisz i pytasz o stan i seriws jak i kiedy uszkodzona jesli była itp i pytasz o cene czy jest sztywna! Chyba normalne nie mówie tu o gadce typu panie spuśc pan pincet bo ptak na maske narobił :lol: ale pytasz op takie rzeczy, wiadomo ze jak np jedzisz pareset kilometrow musisz mniej wiecej wiedziec na czym stoisz czy warto obejrzec ayutko oprocz zachety w postaci dobrych slow wlasciciela i ładnych zdjec w necie.

Ogólnie E-34 i później jeszcze E-39 to ostatnie prawdziwe BMW dalesze modele są ładne piekne ale straciły to coś... i zlały sie nieco z japońska sztukaterią

 

Zgoda, pisze ze cena do negocjacji po obejrzeniu. Ale jak odniesiesz sie do telefonu czy do zaczepki ulicznej "Panie jaka cena, uhym, a ktory to rok.. A co jest takiego drogiego w tym aucie? Pan oglupial? ". Przeciez czlowieka z miejsca diabli biora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt :) wkurza to na maksa, jak sprzedawalem swoje e-36 to mialem do czynienia z dwoma takimi. W necie stalo 2 tygodnie a na gieldzie opchnałem za pierwszym razem. bo powiedziałem co robiłem w nim i jakie ma wady szczerze i tyle. Wiadomo, ze sprzedajacy chce sprzedac jak najlepiej a kupujacy jak najlepiej kupic, czyli wiadomo o co chodzi, tylko bez przeginania pały bo jak sie słyszy pierwsze słowa potencjalnego kupującego który nawet dobrze sie nie przyjrzał autku: Panie czy pojdziem za tyle a tyle i gośc daje średnio około 20% na wyjsciu mniej niz sobie zyczysz to krew zalewe. To nie koło fortuny, ze zakrecisz i wypadnie 5 zł zamiast 5tys :D dobre rzeczy sa w cenie i nie wazny tutaj rocznik, jak jest zadbane autko serwisowane itp to sie ceni a tak szczerze to ciezko o takie E-34 dzisiaj :( a szkoda bo te auta mają naprawde duszę, jakbym miał kasę to miałbym takie jako drugie do wyjazdu na weekend z jakas dużą jednostka napedową :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się wtrące do tematu mimo że nie mam e34

 

mam e38 próbuje sprzedac od około 2 miesięcy

 

auto w bdb stanie z gazem sekwencyjnym 94 rok

 

było oglądac pare osób ale przyjdzie poogląda przejedzie się i powie że da 15 a auto wystawione za 20 tys to mam ochote dac takiemu w twarz, bo jadę przez pół miasta czekam aż oglądnie 30 min potem go przewioze i nie ma się do czego przyczepic ale i tak nie weźmie

 

auto miałem w idealnym stanie

 

 

ostatnio uległo delikatnemu uszkodzeniu (widac na zdjęciu) i do zrobienia jest jeszcze drążek środkowy wystawiłem za 15 tys, dzwonią nawet sporo ale tylko pytają i nic, jak przyjada to mówią ze daje 12 tys bo tyle jest warte i w takim momencie znowu człowieka szlag trafia

 

 

ja juz nie mam pojęcia skąd tacy ludzie się biora na świecie i tracę do nich cierpliwośc

 

ze sprzedażą 318is nie miałem problemów rok temu, poszła drogo a wcale idealna nie była

 

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4848099

 

pozdrawiam

 

 

Chcialem cos takiego wlasnie jak ty masz do sprzedania kupic.Jjak bym swoja sprzedał ale chyba śluby wieczyste groza ze swoja .Bez sprzedania swojej nie kupie innego auta

BMW 730iA wcześniej

BMW 520i E34, BMW 318 E21, BMW 525 TDS E34, BMW 525i E34

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Conrado, postaraj sie przez jeden dzien poswiecic swojej buni czyli umyj ja dokladnie, wypoleruj blacharke, srodek odkurz i wyplakuj,znajdz dobre miejsce do sesji zdjeciowej a nie jakies podworko z obora. zrob 30 zdjec po godz 18-19 czyli w czasie lub po zachodzie slonca i wybierz 6 najlepszych, sprawdz jak sie cenia inne z tego rocznika i wyrownaj cene lub obniz..

jest troche do opisywania ale jak sie przylozysz to bedzie efekt.

 

powodzenia zycze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem problem ze sprzedażą. Może nie taki żeby znaleźć kupca bo stan był naprawde niezły i fajnie się prezentowała, jednak z uzyskaniem odpowiedniej ceny. W rezultacie poszła i w rozliczeniu wziąłem inne auto... Taka oferta wydawała mi się najlepsza w takim wypadku.

Było E-34 1988

Diamant Schwarz Metallisch


Zapraszam: http://www.aerograf.kalisz.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie składa ze wlasnie szukam ładnej i zadbanej E34 2.5 24V najchetniej bez gazu. Na autko chce przeznaczyc 10tys zl

 

juz jedną sobie upodobałem.. ale kawał drogi

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6203603

 

:cool2: super

Była E34 M50 2.5 24v :) czerwona

Była Lancia Lybra 2.4 jtd SW lx 2000

Jest Citroen c5 2.2 hdi 2001 exclusive

Jest E34 524 td 1991

1997 YZF 750R (4hd)- sold- nastepny sezon juz hayabusa

http://img244.echo.cx/img244/9103/podavatar6bx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna z przyczyn czemu beje niechcą sie sprzedawac to ze młode dupki kupują golfy ,brak mi słów zamiast kupic sobie np: e34 to nie golfy, ja mam w klasie 4 bałwanów co mają golfy 3 :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2:
było e32 735 automat e34 524td automat, e36 320i , e36 323i perełka ;( automat, e38 740 i automat , e32 735 automat , e39 528i automat :) ,obecnie e39 520 i e39 523i e65 730d individual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.