Skocz do zawartości

Czy E34 to jeszcze jest sprzedawalne?


Conrado

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku miesiecy usiluje sprzedac swoje autko.

Dwa lata termu jak poprzednia sprzedawalem moment zeszla,byly telefony maile zapytania.Gdy doszlo do tranzakcji to zesezly sie 2 kupcy z pioeniedzmi i o malo sie nie pobili o nia mimo ze bylo po dzwonie ktorego sam zrobilem i dosc ubogie wypoosazenie.Obecnie sprzedaje duzo lepsza lepiej wyposazona i mlodsza. nikt sie nie chce zamieniac,nikt nie pyta.

Pytanie do wlascicieli 5 e34 na sprzedaz -czy to samo macie czy ja mam niesprzedawalne auto ktorym sie nikt nie interesuje

BMW 730iA wcześniej

BMW 520i E34, BMW 318 E21, BMW 525 TDS E34, BMW 525i E34

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja rowniez walcze ze sprzedaza swojego 525 TDS. Od miesiaca oglaszam i nawet nikt nie zadzwonil... Jeden mlodzian obejrzal auto przypadkowo i rzucil tekst "Daje 8 tys i jade" . Kazalem mu uciekac, poki nie bije :D

 

Swoja 525 TDS sprzedaje, poniewaz potrzebuje kombi - a moj TDS to limuzyna.

 

Takze Conrado nie jestes sam, ludzie chca kupic TDS po cenie zlomu... :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ni etylko e34 sie nie sprzedaje ( znaczy wszystko jest kwestia ceny , kiedy zanizysz do ceny gdy nie oplaca sie sprzedaz to i klient sie znajdzie) ja mialem e36 , oglaszalem ja od lipca, na otomoto( czyli tez allegro) i gratce. telefonow 3 , ogladjacych 2( typ ogladaczy nudziazy bez KASY), zapytan elektronicznych 1, KUPUJACYCH 0. auto sprzedalem mojemu koledze ktory zna je bo inaczej powiedzial ze nie pokusilby sie na BMW- ryzyko ogromne wejscia na mine. Tak wiec 2 miesiace i nic gdyby nie kolega to juz nie chce pomyslec ile bym ja sprzedawal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak miałem silnik do wymiany to ogłosiłem za 5500zł za samochód "nie na chodzie". Dzwonili ludzie i miałem dwóch kupców. Ale sentyment zwyciężył - samochód został u mnie i dałem mu jeszcze szansę. Myślę,że jeśli chodzi o BM-ki to ludzie oprócz tego że musi być zadbany czy sprawny - przywiązują wagę do cech które w innych markach nie muszą występować by auto było atrakcyjne. Te cechy to czarny kolor i skóra w środku :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam ze od pol roku jezdze znowu e34 i wogole nie bralem pod uwage dizli. siedze troche w gronie fanatykow bmw i zaden nie polecil dizla. ciagle chodza opinie o pechowych glowicach, turbiach,pompach. ludzie boja sie tego kupowac.poza tym zobaczcie ile kosztuje ropa. jak ktos mieszka na wsi itd to moze i ma dojcie do tanszej ale po niej co zostanie z silnika po kilku latach? strach !

dlatego kazdy woli benzyniaka i ewentualnie z gazem.

nowe ropniaki moze i mniej pala ale e34 to smok i nie uwierze w brednie wlasciciela bo mam zwyklych sasiadow-emerytow wlasicieli tds ktorzy prawde zawsze powiedza o spalaniu w swoim e34.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe ropniaki moze i mniej pala ale e34 to smok i nie uwierze w brednie wlasciciela bo mam zwyklych sasiadow-emerytow wlasicieli tds ktorzy prawde zawsze powiedza o spalaniu w swoim e34.

tu przyznam rację... to na bank jest dla ludzi ważny argument :worried:

 

i niestety... żeby E34 miało dobrą cenę i kolejkę kupujących...musi być wyjątkowe... ze względu na stan i wyposażenie... jeden z tych elementów nic nie daje...

Oczywiście musimy jeszcze trafić odpowiedniego miłośnika...lub napaleńca :D

pozdrawiam

Prezes


Moja flota: •Czarna & •eMka & •Kalinka & •Malutka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem ze znajomymi dwie e34 w tym roku jedna 94r -7ooo zł druga 93r - 55oo zł obie 520i i z gazem

Wasz problem polega na tym że jak do mnie dzwoni ktoś i mówi "poszukaj mi BMW" to zawsze zastrzega "silnik obojętny byle by nie diesel"

wiem że znajdą się zaraz głosy fanatyków TDSów jakie to oszczędne i bezawaryjne silniki ale ludzie którzy nie mają z nimi do czynienia wolą nie ryzykować

(miałem TDSa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem ze znajomymi dwie e34 w tym roku jedna 94r -7ooo zł druga 93r - 55oo zł obie 520i i z gazem

Wasz problem polega na tym że jak do mnie dzwoni ktoś i mówi "poszukaj mi BMW" to zawsze zastrzega "silnik obojętny byle by nie diesel"

wiem że znajdą się zaraz głosy fanatyków TDSów jakie to oszczędne i bezawaryjne silniki ale ludzie którzy nie mają z nimi do czynienia wolą nie ryzykować

(miałem TDSa)

TDS kupuje sie z zamilowania, swiadomie a nie z przypadku. Jesli chcesz oszczednego diesla, to kup jakiegos biedoklepa (z gatunku golfowatych) :D Pompy sa tej samej konstrukcji w pierwszych tdi co w tds, ale motloch nie jeczy ze sie sypie... Ech, szkoda slow...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tds z padnieta turbina (w ogloszeniu bylem bardzo szczery) sprzedalem w lutym - wystawilem o 18 (na otomoto) a o 21 auta juz nie bylo :) poszlo za 7 200 + 100 za szczerość :)

Chlopaki TDS szukali bo innego nie chca. Ktorys tam jezdzil na tirze i paliwo mial za darmo :)

tekst po zauwazeniu wycieku oleju z turbo: "ooo, olej cieknie... a w sumie jakby nie ciekl, znaczy ze nie ma" - pierwszy taki klient w wieloletniej historii moich samochodow.

 

e39 523i - 2 tygodnie na otomoto, zadnego telefonu, zero czegokolwiek. Moze to przez to, ze auto nie ma "wiejskiego" tuningu ??? bo sam juz nie wiem :) Nie mniej - dalej go juz nie wystawiam - wozek zmienilem na spacerowke i juz wchodzi do bagaznika :) a sentyment silniejszy :)

Edytowane przez oggy

BMW - Be My Wife.


Soft na zamówienie, porady informatyczne (i wszelakie również) - PW :) Dla forumowiczy proste porady free - na rozbudowane rozwiązania ceny bardzo specjalne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem mojego 520 M50 nie mogę się pozbyć od kilku ładnych miesięcy cena za rok 90 6500 to raczej mało a dbam jak cholera pieniędzy natkałem przez półtora roku więcej jak za nią żądam ale jak już ktos słyszy 520 to wolałby 525 a to gazu nie ma kicha totalna
Nie ma to jak 760I 445 koni Rulez:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja na wiosne sprzedalem swoja 525i 24 v z 91 roku. Powisiała ze 2 tygodnie na otomoto i bylo dosc duze zainteresowanie. Moja bylo w bdb stanie , ale zalezalo mi na szybkiej sprzedazy, bo czekalo na mnie 2 autko. Poszla za 6300 . Byla bez gazu.

Była E34 M50 2.5 24v :) czerwona

Była Lancia Lybra 2.4 jtd SW lx 2000

Jest Citroen c5 2.2 hdi 2001 exclusive

Jest E34 524 td 1991

1997 YZF 750R (4hd)- sold- nastepny sezon juz hayabusa

http://img244.echo.cx/img244/9103/podavatar6bx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe ropniaki moze i mniej pala ale e34 to smok i nie uwierze w brednie wlasciciela bo mam zwyklych sasiadow-emerytow wlasicieli tds ktorzy prawde zawsze powiedza o spalaniu w swoim e34.

tu przyznam rację... to na bank jest dla ludzi ważny argument :worried:

 

i niestety... żeby E34 miało dobrą cenę i kolejkę kupujących...musi być wyjątkowe... ze względu na stan i wyposażenie... jeden z tych elementów nic nie daje...

Oczywiście musimy jeszcze trafić odpowiedniego miłośnika...lub napaleńca :D

Dobrze to ująłes,musi być wyjątkowe,musi czymś się wyróżniać,ja swoją 520i 24v sprzedałem dwa lata temu(miesiąc czekałem na klienta),ale wyglądała pięknie,przednia dopinka pod zderzak Racing Dynamics,progi m5,felgi 17cali i trochę obniżone zawieszenie,atrakcyjny wygląd to podstawa,ale z głową,nie może zawiewać wiochą,było bardzo duże zainteresowanie,szczególnie przez bardzo młodych ludzi,kupił 20letni łebek i do tej pory jeżdzi.Niektórzy powiedzą,że by takiego auta nie kupili,że musi być 100% orginalny(orginalne zawieszenie,felgi),ale myślę,że większa grupa ludzi woli jeśli auto czymś się wyróżnia.

Nur bmw e32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe ropniaki moze i mniej pala ale e34 to smok i nie uwierze w brednie wlasciciela bo mam zwyklych sasiadow-emerytow wlasicieli tds ktorzy prawde zawsze powiedza o spalaniu w swoim e34.

tu przyznam rację... to na bank jest dla ludzi ważny argument :worried:

 

i niestety... żeby E34 miało dobrą cenę i kolejkę kupujących...musi być wyjątkowe... ze względu na stan i wyposażenie... jeden z tych elementów nic nie daje...

Oczywiście musimy jeszcze trafić odpowiedniego miłośnika...lub napaleńca :D

Dobrze to ująłes,musi być wyjątkowe,musi czymś się wyróżniać,ja swoją 520i 24v sprzedałem dwa lata temu(miesiąc czekałem na klienta),ale wyglądała pięknie,przednia dopinka pod zderzak Racing Dynamics,progi m5,felgi 17cali i trochę obniżone zawieszenie,atrakcyjny wygląd to podstawa,ale z głową,nie może zawiewać wiochą,było bardzo duże zainteresowanie,szczególnie przez bardzo młodych ludzi,kupił 20letni łebek i do tej pory jeżdzi.Niektórzy powiedzą,że by takiego auta nie kupili,że musi być 100% orginalny(orginalne zawieszenie,felgi),ale myślę,że większa grupa ludzi woli jeśli auto czymś się wyróżnia.

 

dokladnie, moja wygladala tak

http://polskajazda.pl/Samochody/BMW/5/15022

Była E34 M50 2.5 24v :) czerwona

Była Lancia Lybra 2.4 jtd SW lx 2000

Jest Citroen c5 2.2 hdi 2001 exclusive

Jest E34 524 td 1991

1997 YZF 750R (4hd)- sold- nastepny sezon juz hayabusa

http://img244.echo.cx/img244/9103/podavatar6bx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne felgi,lakier,no i silnik 2.5 24v :cool2: ,nic dziwnego,że znalazłeś szybko kupca :) ,gdybym ja miał taki silnik,nie sprzedałbym,ale 2.0 trochę za słaby :roll: .Myślę,że Lancia już nie daje tyle przyjemności z jazdy :wink:

 

 

troche tam daje, ladnie mruczy 5 cylindrowy diesel, ale w porownaniu do bmw to tylko dupowoz. No i naped pedalski na przod.

 

Narazie odpuscilem sobie bmw, urodzilo mi sie dziecko , musialem kupic samochod kombi, do tego chcialem diesla w miare nowoczesnego na CR i do tego pelen komfort. lancia spelnia te wymagania i tyle.

 

Do bmw jeszcze wroce - ale nie wiem czy najpierw bedzie is200 czy e39 poliftowa - jakis silnik sie zobaczy.

Była E34 M50 2.5 24v :) czerwona

Była Lancia Lybra 2.4 jtd SW lx 2000

Jest Citroen c5 2.2 hdi 2001 exclusive

Jest E34 524 td 1991

1997 YZF 750R (4hd)- sold- nastepny sezon juz hayabusa

http://img244.echo.cx/img244/9103/podavatar6bx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne felgi,lakier,no i silnik 2.5 24v :cool2: ,nic dziwnego,że znalazłeś szybko kupca :) ,gdybym ja miał taki silnik,nie sprzedałbym,ale 2.0 trochę za słaby :roll: .Myślę,że Lancia już nie daje tyle przyjemności z jazdy :wink:

 

 

troche tam daje, ladnie mruczy 5 cylindrowy diesel, ale w porownaniu do bmw to tylko dupowoz. No i naped pedalski na przod.

 

Narazie odpuscilem sobie bmw, urodzilo mi sie dziecko , musialem kupic samochod kombi, do tego chcialem diesla w miare nowoczesnego na CR i do tego pelen komfort. lancia spelnia te wymagania i tyle.

 

Do bmw jeszcze wroce - ale nie wiem czy najpierw bedzie is200 czy e39 poliftowa - jakis silnik sie zobaczy.

zamieniłes sikierke na kijek :mad2: mogles kupic ładne e39 kombi a nie pchac sie w lancie :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ze sprzedażą E 34 jest tak - ludzie zaglądają na Allegro, widzą padaczkę za 4000 i uważają że za tyle można kupic dobry samochód. Jak ktoś ma w dobrym stanie to po prostu nie opłaca się sprzedawać, ja swoje E 34 kupiłem dość przypadkiem ( miało być tanie, więc stare i klasy premium, bo takie auta są trwałe ) i będę nim jeździł aż je zajeżdżę, bo samochodu który jeździ bez żadnych problemów nie sprzedam za 4000, trochę tylko żałuję że nie poszukałem egzemplarza z klimą, latem jest trochę męczący, nie szaleję więc jest mi obojętny silnik, choć jak wszyscy piszą mój jest najlepszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że czas teraz jest na różne specjalne, kolekcjonerskie powiedzmy e34.

 

Niedawno było M5 z 1995 roku na aukcji, za 45 000 PLN.

Zniknęło momentalnie, nawet jednego dnia nie wisiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne felgi,lakier,no i silnik 2.5 24v :cool2: ,nic dziwnego,że znalazłeś szybko kupca :) ,gdybym ja miał taki silnik,nie sprzedałbym,ale 2.0 trochę za słaby :roll: .Myślę,że Lancia już nie daje tyle przyjemności z jazdy :wink:

 

 

troche tam daje, ladnie mruczy 5 cylindrowy diesel, ale w porownaniu do bmw to tylko dupowoz. No i naped pedalski na przod.

 

Narazie odpuscilem sobie bmw, urodzilo mi sie dziecko , musialem kupic samochod kombi, do tego chcialem diesla w miare nowoczesnego na CR i do tego pelen komfort. lancia spelnia te wymagania i tyle.

 

Do bmw jeszcze wroce - ale nie wiem czy najpierw bedzie is200 czy e39 poliftowa - jakis silnik sie zobaczy.

zamieniłes sikierke na kijek :mad2: mogles kupic ładne e39 kombi a nie pchac sie w lancie :duh:

 

 

A jakiego mialem kupic e39 za 18 tys?? zarznietego tdsa?

Napisalem - mial byc diesel na CR.

Była E34 M50 2.5 24v :) czerwona

Była Lancia Lybra 2.4 jtd SW lx 2000

Jest Citroen c5 2.2 hdi 2001 exclusive

Jest E34 524 td 1991

1997 YZF 750R (4hd)- sold- nastepny sezon juz hayabusa

http://img244.echo.cx/img244/9103/podavatar6bx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy towar ma swojego klienta-powiem tak jak sprzedawałem swoją E34 z 2 lata temu też się ogłaszałem bardzo długo już nawet zapomniałem,że gdzieś dawałem ogłoszenia :D .Zero telefonów i jeden strzał jeden telefon i sprzedana,później sprzedawałem E36 to chyba było mistrzostwo świata ok 24ej dawałem ogłoszenie a o godz. 9 pierwszy telefon i o 14 już było po aucie pomimo wysokiej ceny fakt ,że przy autku nie było nic do zrobienia wszystko powymieniane i na czas :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włąściciele sami działają przeciwko sobie

osobiście widziałem jak gość w centrum miasta jeździł do przodu następnie blokował koła hamulcem i jak jeszcze auto suneło na zablokowanych kołach do przodu to on już miał wsteczny bieg i tylne koła paliły gumę kręcąc się do tyłu ...

e34 kombi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.