Skocz do zawartości

Jakie radio do BMW?Ciężki wybór


Supermen

Rekomendowane odpowiedzi

W mojej beemce nie mam radia.Do wczoraj.Bo pożyczyłem do sprawdzenia od znajomego radio Blaupunkt Toronto MP73 Tutaj informacja o tym radyjku i fotka Tylko jest z nim taki problem.Z mojego punktu widzenia jak siedzę za kierownica nie widać co jest wyświetlane (za doży kont). Wiec sie zastanawiam czy zostać przy tym radiu, czy dalej mam sie rozglądać za radiem video/dvd. Interesuje mnie radyjko firmy Mpower To tutaj ale nie wiem czy nie będzie problemu z podłączeniem. Jestem w kropce :mad2: Postarajcie sie mi pomóc.

 

P.S. Wiem ze w innym dziale powinien być post ale tu mam nadzieje będzie większe zainteresowanie postem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wielkim żalem musiałem się pozbyć oryginalnego radia Business RDS CD ...na rynku jest masa dreso/kolorowych radyjek dla właścicieli Golfów z Białogardu.

Po pełnej filtracji rynku stwierdzam, że ten ten egzeplarz najlepiej pasuje do E36 ....więc kupiłem i jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wielkim żalem musiałem się pozbyć oryginalnego radia Business RDS CD ...na rynku jest masa dreso/kolorowych radyjek dla właścicieli Golfów z Białogardu.

Po pełnej filtracji rynku stwierdzam, że ten ten egzeplarz najlepiej pasuje do E36 ....więc kupiłem i jestem zadowolony

 

tez ładne i bardzo czytelne :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item409468280_pioneer_deh_p700bt_nowosc2008_sklep_bydgoszcz_fv.html jak masz większą ilość pieniędzy, a to http://www.allegro.pl/item409467536_pioneer_deh_4000ub_usb_nowosc_sklep_bydgoszcz_fv.html jak masz mniej kasy na to, wg mnie najlepiej pioneer, ponieważ wg mnie najlepiej gra i nawet głośniki trochę lepiej grają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli mialby kupic sobie inne radio to nie z wejsciem usb a na karte pamieci po co te kable wiszace

 

a po to ze dysk mozna kupic w dobrej cenie

a na nim juz bedzie w setkach gb

choc nie wiem czy uciagnie zasilanie z tego usb

choc i to mozna obejsc, bo kazdy (prawie) zew. dysk ma wejscie na 5V

a niedlugo beda SSD...

zh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwazniesze by to radio mialo dobre wyjscie na wzmachol najlepiej 3x chincz bo potem sie okaze ze chcesz cos podlonczyc a tu [BAD] bo nie ma jak i zaczynaja sie przerobki i by mialo odzielne sterowanie skrzynia i to najlebiej bedzie pioneer bo jak wyzej juz pisza jedna z najlepszych marek a do tego malo awaryjna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwazniesze by to radio mialo dobre wyjscie na wzmachol najlepiej 3x chincz bo potem sie okaze ze chcesz cos podlonczyc a tu [bAD] bo nie ma jak i zaczynaja sie przerobki i by mialo odzielne sterowanie skrzynia i to najlebiej bedzie pioneer bo jak wyzej juz pisza jedna z najlepszych marek a do tego malo awaryjna

 

cholefka jasna wlasnie mi przerabiaja moje org. radio bo nie ma wyjsc po niskim ;-(

nie wiadomo czy sie to uda

jakby co to wrzuce Clarion DXZ-778RUSB a org. zostawie zeby uzywac idriva z 1 glosnikiem

ale wiocha bedzie straszna

zh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholefka jasna wlasnie mi przerabiaja moje org. radio bo nie ma wyjsc po niskim ;-(

nie wiadomo czy sie to uda

jakby co to wrzuce Clarion DXZ-778RUSB a org. zostawie zeby uzywac idriva z 1 glosnikiem

ale wiocha bedzie straszna

 

 

na twoim miejscu nie wyrzucalbym oryginalu skoro masz idriva-dokupilbym wyjscie do niego na ipoda do tego jakiegos ipodzika i masz swoje radyjko ktorym mozesz zarzadzac masa muzy w ipodzie.

 

 

co do innych aut jesli zmieniac to jedynie na Pioneera -tylko i wylacznie -dlaczego? Bo to pioneer :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: i kazdy kto choc raz go mial przyzna mi racje

*****************


Sprzedam e90 320d 163km , wiecej info na PW


http://files.tinypic.pl/i/00648/l0zon5mzpefi_t.jpg


*****************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholefka jasna wlasnie mi przerabiaja moje org. radio bo nie ma wyjsc po niskim ;-(

nie wiadomo czy sie to uda

jakby co to wrzuce Clarion DXZ-778RUSB a org. zostawie zeby uzywac idriva z 1 glosnikiem

ale wiocha bedzie straszna

 

 

na twoim miejscu nie wyrzucalbym oryginalu skoro masz idriva-dokupilbym wyjscie do niego na ipoda do tego jakiegos ipodzika i masz swoje radyjko ktorym mozesz zarzadzac masa muzy w ipodzie.

 

o tym wlasnie mowie: org zostawie z 1 glosnikiem

a dorzuce clariona ;)

zh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.