Skocz do zawartości

ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4


osd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

OSD spolszczenie tyczy się tylko samego navi? do jakiej najnowszej wersji na dzien dzisiejszy posiadacie soft PL do MK3?

 

Samego navi, tzn hmm co by sie mialo jeszcze spolszczyc ?

 

Najnowszy soft do MK3 wyszedl w 08/2003 roku wiec od dawna kazdy soft ktory wychodzil zawieral rownoczesnie najnowszy dla MK3.

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Panowie

mam pytanko w tym temacie ,zadziała to spolszczenie w MK2 ?

syn ma BMW 320i ,ma duży kolorowy wyświetlacz ,w bagażniku czytnik do navi bez napisu DVD ,więc myślałem ze to MK3 ,wkładałem płytę ze spolszczeniem zgodnie ze wskazówkami tematu tego forum , czytnik pomielił trochę ,następnie napis na ekranie, że błąd ,prosze wyjąć CD i nacisnąć ok,zdemontowałem czytnik zdjąłem obudowe ,a tam napis MK2

 

 

prosze o wskazówki

 

 

z góry dzięki

ziutus2

 

ps to moj pierwszy post na tym forum ,ale nie jestem nowicjuszem ,działam na forum elektrody ,techtronik itd

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Panowie

mam pytanko w tym temacie ,zadziała to spolszczenie w MK2 ?

syn ma BMW 320i ,ma duży kolorowy wyświetlacz ,w bagażniku czytnik do navi bez napisu DVD ,więc myślałem ze to MK3 ,wkładałem płytę ze spolszczeniem zgodnie ze wskazówkami tematu tego forum , czytnik pomielił trochę ,następnie napis na ekranie, że błąd ,prosze wyjąć CD i nacisnąć ok,zdemontowałem czytnik zdjąłem obudowe ,a tam napis MK2

 

 

prosze o wskazówki

 

 

z góry dzięki

ziutus2

 

 

 

ps to moj pierwszy post na tym forum ,ale nie jestem nowicjuszem ,działam na forum elektrody ,techtronik itd

 

pozdrawiam

 

 

Przecierz stoi jak byk w tytule tematu ze dla MK3 i MK 4 :?

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ten napis MK2 o niczym nie świadczy, ważne jest to co pokazuje Ci wyświetlacz w stawieniach systemu.

 

U mnie jest podobnie w środku jest naklejka i napis MK2 jednak jest to czytnik MK3 bo posiada taką elektronikę a MK2 i MK3 mają wspólne elementy mechaniki napędu CD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OSD spolszczenie tyczy się tylko samego navi? do jakiej najnowszej wersji na dzien dzisiejszy posiadacie soft PL do MK3?

 

Samego navi, tzn hmm co by sie mialo jeszcze spolszczyc ?

 

Najnowszy soft do MK3 wyszedl w 08/2003 roku wiec od dawna kazdy soft ktory wychodzil zawieral rownoczesnie najnowszy dla MK3.

 

Nie jestem pewien ale nowsze softy jak np v32 zmienił mi całą szatę graficzną (podeszła mi na maxa :)) dodał wiele opcji i zbajerzył oprogramowanie navi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OSD spolszczenie tyczy się tylko samego navi? do jakiej najnowszej wersji na dzien dzisiejszy posiadacie soft PL do MK3?

 

Samego navi, tzn hmm co by sie mialo jeszcze spolszczyc ?

 

Najnowszy soft do MK3 wyszedl w 08/2003 roku wiec od dawna kazdy soft ktory wychodzil zawieral rownoczesnie najnowszy dla MK3.

 

Nie jestem pewien ale nowsze softy jak np v32 zmienił mi całą szatę graficzną (podeszła mi na maxa :)) dodał wiele opcji i zbajerzył oprogramowanie navi

 

 

Ehh powtarzam sie ale

 

Najnowszy soft do MK3 wyszedl w 08/2003 roku, tak wiec od tej pory chyba juz nic nowszego dla MK3 nie weszlo niestety, albo informacje na strnie sa nieaktualne.

 

Jesli zmienil ci szate graficzna, to to nie jest spolszczenie tylko zmiana szaty graficznej, wiec nie wiem co by mialo sie jeszcze spolszczyc.

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszedl update na wersje V31. Puki co menu po polsku, natomiast czy pani zacznie mowic po naszemu zobacze jutro w trasie :) Dzis juz nie mialem jak, bo bylem po rozmowie z 2 zubrami :) http://piweczko.org/files/img/beer/1232_mini.jpg

 

Pierwsza proba nagrana na verbatimie skonczyla sie niepowodzniem. Drugi raz nagralem na esperanzie i smiga jak zloto, bez downgrade'u :)

 

Wielkie dzieki OSD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe :norty:

Faktycznie jest, dzieki :wink: :oops:

 

Już nawet nie czytalem wszystkiego, bo w kazdym temacie tylko podniecenia i podziekowania. Czyli syf, który nic nie wnosi w temat i który był dyskwalifikowany przy rozdawaniu hasla przez autora :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich forumowiczów.

Od jakiegoś czasu śledzę temat zmiany softu z dodanym lektorem PL i napisami PL na MKIV.

Dzięki informacją jakich udzielił Pan "macznik" (dzięki wielkie) postanowiłem zabrać się za przerobienie tego softu.

Ściągnąłem v31 i pozamieniałem wszystko zgodnie z instrukcja, nagrałem tez zgodnie z instrukcją i włożyłem do czytnika zgodnie z instrukcja.

Niestety ekran zrobił się czarny i tak było przez ponad 10 min Sad i dalej nic, wiec wyciągnąłem płytę zgasiłem auto i ponownie uruchomiłem i dalej ciemność Sad. Włożyłem płytę z v31 bez modyfikacji i uaktualniło się oprogramowanie i wszystko działa tak jak było tylko ze dalej nie ma PL Sad

Wersja softu jaka miałem wcześniej to było SW 4-1/12 i języki Włoski, Francuski, Niemiecki.

Płytkę z PL nagrałem tak ze zamieniłem Włoski na Polski no ale to nie zadziałało. Sad. Nie wyświetlił się pasek postępu instalacji tylko ekran zrobił się od razu czarny i tak już pozostało.

Czy ktoś już miał podobny problem i zna rozwiązanie?

Będę bardzo wdzięczny za jakakolwiek informacje aby uporać się z tym problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

Od jakiegoś czasu śledzę temat zmiany softu z dodanym lektorem PL i napisami PL na MKIV.

Dzięki informacją jakich udzielił Pan "macznik" (dzięki wielkie) postanowiłem zabrać się za przerobienie tego softu.

Ściągnąłem v31 i pozamieniałem wszystko zgodnie z instrukcja, nagrałem tez zgodnie z instrukcją i włożyłem do czytnika zgodnie z instrukcja.

Niestety ekran zrobił się czarny i tak było przez ponad 10 min Sad i dalej nic, wiec wyciągnąłem płytę zgasiłem auto i ponownie uruchomiłem i dalej ciemność Sad. Włożyłem płytę z v31 bez modyfikacji i uaktualniło się oprogramowanie i wszystko działa tak jak było tylko ze dalej nie ma PL Sad

Wersja softu jaka miałem wcześniej to było SW 4-1/12 i języki Włoski, Francuski, Niemiecki.

Płytkę z PL nagrałem tak ze zamieniłem Włoski na Polski no ale to nie zadziałało. Sad. Nie wyświetlił się pasek postępu instalacji tylko ekran zrobił się od razu czarny i tak już pozostało.

Czy ktoś już miał podobny problem i zna rozwiązanie?

Będę bardzo wdzięczny za jakakolwiek informacje aby uporać się z tym problemem.

 

No dobra ....

 

 

Wgraj teraz starszy oryginalny (= bez modyfikacji) soft v.29.

 

Zmień na polski - język niemiecki albo angielski w sofcie v.31 na komputerze, nagraj pomalutku płytkę Verbatim i do auta...

 

Powinno zagrać.

 

Powodzenia

 

 

....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzięki za odpowiedz „macznik”

Na stronie pierwszej „ShakeIt” podał instrukcje nagrania takiej płytki ze miana języka tylko czy to co on podał to tak powinno być? Pytam bo nikt mu nie potwierdził czy wszystko dobrze robi .

Jeśli chodzi o zmianę lektora to zastosowałem się do Twoich instrukcji.

W moim menu jest język : Włoski, Francuski, Niemiecki i czy jak zmienię język Angielski na Polski w sofcie v31 to to ruszy? Czy musze zmienić Niemiecki na Polski ? Czy jak mam obecnie wgrany v31 to wgra się niższy soft czyli v29?

Sorry za milion pytań ale chciałbym nagrać ta płytkę poprawnie i żeby to ruszyło z PL

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzięki za odpowiedz „macznik”

 

Jeśli chodzi o zmianę lektora to zastosowałem się do Twoich instrukcji.

W moim menu jest język : Włoski, Francuski, Niemiecki i czy jak zmienię język Angielski na Polski w sofcie v31 to to ruszy? Czy musze zmienić Niemiecki na Polski ? Czy jak mam obecnie wgrany v31 to wgra się niższy soft czyli v29?

Sorry za milion pytań ale chciałbym nagrać ta płytkę poprawnie i żeby to ruszyło z PL

Pozdrawiam

 

Tak, tak, tak...

 

Przygotuj sobie płytę z softem v31 ze zmienionym angielskim albo niemieckim na polski (zmień tylko jeden język!). Wgraj do czytnika stary oryginalny soft (28, 29 - wszystko jedno). Wyłącz auto, policz do dwudziestu i wgraj tą zmodyfikowaną płytkę.

 

Nagrywaj płytę oraz wgrywaj soft wg. moich opisów - uda się napewno.

 

 

.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam ptyanie na temat przerobienia tego softu tak aby zmieniał jezyk włoski na polski. Robię wszystko tak jak na instrukcji na początku tego tematu ale niezaleznie od tego jakiej pyłty uzyje zawsze po włożeniu jej do czytnika płyta chwilę się pokreci i czytnik ją następnie wyrzuca. Co może być przyczyną? Gdzie robię błąd?

 

Robię to w następujący sposób.

 

Mam na soft zmieniający j.angielski na polski.

1.Ściągnięty obraz płyty 'bmw_soft_iso' otwieram w programie Magic Iso Maker

2.Klikam prawym na NAV_SW i następnie na Extract

3.Otrzymuje zawartość obrazu płyty na dysku

4.Przez NavTweak'a otwieram plik ze ścieżki 'NAV_SW/Mk3/0116/BMWC01S/app_sw/usw_load' (w instrukcji podana jest taka ścieżka 'NAV_SW/Mk3/0116/BMWC01S/NV/app_sw/usw_load' ale u mnie w katalogu NV w każdej wersji softu jaką posiadam jest pusto a katalog app_sw znajduje się wyżej, to jest obok NV w katalogu BMWC01S

5.Przechodzę do zakładki Strings w której z języka 'Lng_English' exportuje całe tłumaczenie do pliku txt, które następnie importuje do języka 'Lng_Italiano' i potem zapisuje plik

6.Uruchamiam Mode2 Cd Maker'a dodaje do niego wszystkie pliki z folderu NAV_SW na zasadzie przesunięcia z katalogu

7.W okienku 'Save Image To' wpisuje nazwę obrazu jaka ma powstać 'bmw nav_sw' a w okienku 'Volume Name' wpisuje 'NAV_SW'

8.Klikam na 'Write ISO' czekam chwile i otrzymuje 3 pliki: bmw nav_sw, bmw nav_sw, bmw nav_sw.toc

9.Uruchamiam ImgBurn'a klikam na pierwszą ikonkę 'Zapisz obraz na dysk'

10.Wybieram źródło obrazu 'bmw nav_sw.cue' zaznaczam weryfikacje i prędkość 1x

11.Tak nagrana płytę wrzucam do czytnika, niestety czytnik zawsze płytę pokręci i oddaje, niezaleznie na jakim rodzaju płyty nagram. Na pewno nie jest to wina płyty bo na tych samych płytach inne softy czytnik bez problemu wciąga.

 

Czy może ktoś pomóc, gdzie tkwi bład? :?: :?: :?:

A może ma ktoś soft zmieniający włoski na polski? :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meggiel,to może pomożesz i mnie. Soft od kolegi OSD śmiga bez zarzutu ale chciałem podmienić sobie ekran startowy.I właśnie mam problemik identyczny jak xyx,podmieniłem plik usw_load na nowy z nowym ekranem powitalnym,reszta jak w instrukcji ale czytnik tylko pokreci i wypluwa.Gdzie tkwi błąd??? Dziękuje z góry za wszelkie porady.

http://images.chomikuj.pl/button/Mr.Lova.gif


Na Chomiku mapy 2014,soft spolszczający MK2/3/4 mono-kolor,MK3 z polskimi znakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.