Skocz do zawartości

ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4


osd

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za szbkie odpowiedzi. :clap:

... zniknęła funkcja "BMW Assist". Czy ktoś wie gdzie się ją aktywuje?

Musisz rekodować modul navi, aby uaktywnić z powrotem tą opcje.

Domyślam się, że bez specjalnego sprzętu tygo nie zrobię.

... napisy wyświetlają się po angielsku ponieważ to moduł telfonu, tak samo z tunerem tv.

Czy można zmienić napisy w module telefonu?

Dlaczego napisy w menu informacji turystycznych będącego częścią nawigacji wyświetlają się w innym języku niż polski? W pliku "navboot" zostały zmienione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam koledzy,

przepraszam za zwloke ale dlugo nie logowalem sie na forum. Na wasza prosbe umieszcze dzis linki na rapidzie ponownie, ale zaznaczam ze pliki na rapidzie sa do pobrania tylko 10 razy wiec kto pierwszy ten lepszy. Nie rozumiem tylko dlaczego mnie ludzie prosza o soft za ktorego sobie rak nie daje uciac bo mam mk3 a ten omylkowo sciagnalem bo myslalem ze bedzie on wlasnie do mk3. Przeciez koledzy ktorzy wczesniej pobrali soft mogli tez sie podzielic. Ja jestem inny i poswiece tego wieczoru 2 godziny aby soft byl dalej do pobrania. Moze to cos zmieni i ktos sie w koncu zlituje i podzieli sie ze mna softem do MK3 z wloskiego na polski i z polskim lektorem, dlatego apeluje do zyczliwych - moze ktos i mnie pomoze.

Linki beda na rapidshare za okolo 2h wiec wypatrujcie na forum linkow przed 21:00.

 

I jeszcze wyjasnienie - skrotem "SW" okreslam SoftWare...

 

Pozdrawiam, Ochen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto i linki:

http://rapidshare.com/files/217072137/SW_V32_PL.part1.rar.html

http://rapidshare.com/files/217072141/SW_V32_PL.part2.rar.html

 

Osoby, które pobiorą pliki proszę o ponowne wrzucenie plików na rapid w celu umożliwienia innym pobrania softu.

 

Mam nadzieję, że i ja się kiedyś doczekam polskiej wersji z polskim lektorem do mk3 (z włoskiego).

 

pozdrawiam wszystkich forumowiczow i fanow marki,

Ochen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto i linki:

http://rapidshare.com/files/217072137/SW_V32_PL.part1.rar.html

http://rapidshare.com/files/217072141/SW_V32_PL.part2.rar.html

 

Osoby, które pobiorą pliki proszę o ponowne wrzucenie plików na rapid w celu umożliwienia innym pobrania softu.

 

Mam nadzieję, że i ja się kiedyś doczekam polskiej wersji z polskim lektorem do mk3 (z włoskiego).

 

pozdrawiam wszystkich forumowiczow i fanow marki,

Ochen

Witam! po co czekać ???? bierzysz jakiś programik nawet carsoft i zmieniasz nim język z włoskiego na angielski w aucie! lądujesz soft

i gotowe masz polski!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! po co czekać ???? bierzysz jakiś programik nawet carsoft i zmieniasz nim język z włoskiego na angielski w aucie! lądujesz soft

i gotowe masz polski!

 

No widzisz nie jest to niestety takie proste, ja sam wielokrotnie próbowałem i to zgodnie z instrukcjami , straty były w postaci kilkudziesięciu płyt , kilka straconych dni i masa nerwów a robiłem wszystko zgodnie z instrukcjami i zgodnie z zalecanymi programami i niestety nie udało mi się spolszczyć mk3 . I doskonale wiem że nie jestem odosobniony w tym problemie dlatego jest grupa osób którzy niestety skazani są czekać na to iż ktoś kiedyś z dobrego serca udostępni taki soft który bez problemu spolszczy mk3 .

http://i602.photobucket.com/albums/tt105/thunderstruck312/bmwklubforum2.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! po co czekać ???? bierzysz jakiś programik nawet carsoft i zmieniasz nim język z włoskiego na angielski w aucie! lądujesz soft

i gotowe masz polski!

 

No widzisz nie jest to niestety takie proste, ja sam wielokrotnie próbowałem i to zgodnie z instrukcjami , straty były w postaci kilkudziesięciu płyt , kilka straconych dni i masa nerwów a robiłem wszystko zgodnie z instrukcjami i zgodnie z zalecanymi programami i niestety nie udało mi się spolszczyć mk3 . I doskonale wiem że nie jestem odosobniony w tym problemie dlatego jest grupa osób którzy niestety skazani są czekać na to iż ktoś kiedyś z dobrego serca udostępni taki soft który bez problemu spolszczy mk3 .

 

Witam! ja tez sie menczylem na początku bo mialem włoski w auczie, kiedy wgrywalem soft od OSD to nic sie nie dzialo , dalej nie mialem polskiego , ale OSD napisał- Płytka zmienia język angielski na PL. więc wziąłem CARSOFT - kodowania auta - zmienilem jenzyk z włoskiego na angielski !!!

soft od OSD (Wielki Dzięki za soft ktory dziala)

http://rapidshare.com/files/135678948/soft_bmw_iso2.rar.html

 

Kolejna próba i jest polski! :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegą Bardzo Mądry Wybór - ja również "napsułem" masę płyt i nic dobrego z tego nie wyszło... Nie wspomnę już o rozbieraniu czytnika czego dokonywałem kilkakrotnie. Niestety nie wszyscy mają smykałkę do dłubania w sofcie, tym bardziej nie wszyscy mają Carsoft. A opisy jak zrobić soft samemu nie koniecznie się sprawdzają - może dlatego że próbowałem robić to na Win Vista (szajs nie Windows), a może dlatego że coś było nie tak. Przyznaję, że nie jest łatwo bo jak do tej pory mi się nie udalo. Porzuciłem więc nadzieje na własny soft i wertuje forum od czasu do czasu z nadzieją, że i dla mnie coś się znajdzie.

Na chwilę obecną o polskim lektorze to raczej chyba trzeba zapomnieć...

Pozdrawiam kolegów!

--

Ochen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! ja tez sie menczylem na początku bo mialem włoski w auczie, kiedy wgrywalem soft od OSD to nic sie nie dzialo , dalej nie mialem polskiego , ale OSD napisał- Płytka zmienia język angielski na PL. więc wziąłem CARSOFT - kodowania auta - zmienilem jenzyk z włoskiego na angielski !!!

 

No włsnie problem w tym że zdecydowana większość tych osób nie ma możliwości zmienić It na En poprzez carsoft :(

http://i602.photobucket.com/albums/tt105/thunderstruck312/bmwklubforum2.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , tak czytam i czytam, ale nie jestem pewien, czy dany soft od kolegi OSD zmieni mi jezyk z D lub GB na PL? Ale uwaga w czytniku MK3 do którego jest podłączony monochormatyczny wyswietlacz?, Mam w E46 Radio Buisnes Navigation i z tym małym wyswietlaczem monochromatycznym , czy po wgraniu tego softu będzie jezyk PL? Niesty tu tego nie wyczytałem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to teraz tak. zgrałem soft od kolegi OSD wypałiłem najwolniej jak mogłem x1, załądowałem do czytnika MKIII podłączonego pod kolorowy monitor 16/9 u kolegi, i po chwili wyskoczyło ze robi sie aktualizacja i dosłownie po 1-2 minutach płytke wyrzuciło z czytnika na ekranie wyskoczył napis ze błąd ERROR , i teraz po wyłączeniu zapłonu i przekreceniu raz jeszce na navi wyskoczyło nowe menu inna czcionka i w ustawiniech jezyka jak było D, GB. to teraz jest D,GB,I,E,F a PL nie ma, moze mi ktos to wytłumaczyć dlaczego tak wyszło, aktualizacja trwala chwile potem błąd i teraz inne sa jezyki oprocz PL.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to teraz tak. zgrałem soft od kolegi OSD wypałiłem najwolniej jak mogłem x1, załądowałem do czytnika MKIII podłączonego pod kolorowy monitor 16/9 u kolegi, i po chwili wyskoczyło ze robi sie aktualizacja i dosłownie po 1-2 minutach płytke wyrzuciło z czytnika na ekranie wyskoczył napis ze błąd ERROR , i teraz po wyłączeniu zapłonu i przekreceniu raz jeszce na navi wyskoczyło nowe menu inna czcionka i w ustawiniech jezyka jak było D, GB. to teraz jest D,GB,I,E,F a PL nie ma, moze mi ktos to wytłumaczyć dlaczego tak wyszło, aktualizacja trwala chwile potem błąd i teraz inne sa jezyki oprocz PL.[/quote

 

zle nagrana płytka :( czytnik przeszedł w tryb "awaryjny"?sciagnij sobie soft v27 i wgraj ponownie powinno wrócic do normy.

Ja miałem tak juz kilka razy :duh: i nadal niemam PL w navi :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki, zapodam mu v27 i mysle ze wroci do normy. ale teraz zauwazyłem ze ten soft_bmw_iso2 co wystawił kolega OSD, w plikach Languages nie ma zadnego folderu z nazwą PL, za to sa inne F,D,GB,USA.

Jak nagrać tą płytę? robiłem wszystko zgodnie z zaleceniami. Gdzie tkwi błąd?Nie wiem może spróbuje jeszcze na innych płytkach.

- Drugie pytanko czy jezeli czytnik jest w teraz w tym trybie serwisowym to musze mu zapodac soft V27 i dopiero potem wgrać ten nowy od kolegi OSD, czy moge odrazu z trybu serwisowego zapodać soft z PL? Czy przed włozeniem płytki do czytnika musze w ustawieniach zmienic na jezyk GB? tam sa do wyboru D,GB.

Porszę o info :modlitwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki, zapodam mu v27 i mysle ze wroci do normy. ale teraz zauwazyłem ze ten soft_bmw_iso2 co wystawił kolega OSD, w plikach Languages nie ma zadnego folderu z nazwą PL, za to sa inne F,D,GB,USA.

Jak nagrać tą płytę? robiłem wszystko zgodnie z zaleceniami. Gdzie tkwi błąd?Nie wiem może spróbuje jeszcze na innych płytkach.

- Drugie pytanko czy jezeli czytnik jest w teraz w tym trybie serwisowym to musze mu zapodac soft V27 i dopiero potem wgrać ten nowy od kolegi OSD, czy moge odrazu z trybu serwisowego zapodać soft z PL? Czy przed włozeniem płytki do czytnika musze w ustawieniach zmienic na jezyk GB? tam sa do wyboru D,GB.

Porszę o info :modlitwa:

 

 

Jesli bedziesz zainteresowany mono mk3 to daj znac, albo jak rozwalisz inny czytnik na amen to sie polecam.

 

przeprasam ze to nie w tym temacie ale chcialbym zapytac czy sa jakiekolwiek aktualizacje lub softy do navi mk2 ?? nigdzie nie moge nic znalesc moze ktos pomoc ??

 

Jesli chodzi Ci o polskie menu do czytnika mk2 to nie ma w sieci czegos takiego...jesli jestes powaznie zainteresowny to odezwij sie do mnie.

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , tak czytam i czytam, ale nie jestem pewien, czy dany soft od kolegi OSD zmieni mi jezyk z D lub GB na PL? Ale uwaga w czytniku MK3 do którego jest podłączony monochormatyczny wyswietlacz?, Mam w E46 Radio Buisnes Navigation i z tym małym wyswietlaczem monochromatycznym , czy po wgraniu tego softu będzie jezyk PL? Niesty tu tego nie wyczytałem.

Pozdrawiam

 

 

Nie bedzie, bo nie robilem tego, oczywiscie jest to do zrobienia i jak czujesz sie na silach to pliki dla tego wyswietlacza prawdopodobnie masz w \Mk3\0116\BMWM01S\ .

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeprasam ze to nie w tym temacie ale chcialbym zapytac czy sa jakiekolwiek aktualizacje lub softy do navi mk2 ?? nigdzie nie moge nic znalesc moze ktos pomoc ??

 

Jesli chodzi Ci o polskie menu do czytnika mk2 to nie ma w sieci czegos takiego...jesli jestes powaznie zainteresowny to odezwij sie do mnie.

 

Nie tak jezyk jak jakies aktualizacje moze jakies ladniejsze bedzie to menu czy jest cos dostepneko na te przeklete mk2 ??

(oOO \ (||||)(||||) / OOo)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.