Skocz do zawartości

ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4


osd

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze cie skrecilo 3 razy i zgielo w pol, ze musiales sam cos zrobic a nie dostales odemnie, ale niewiele ci pomoze to ze probojesz mnie obrazic na forum. Wiec laskawie czep sie sasiada albo kogos z rodziny a odwal sie od mojej osoby.

 

Przepraszam troche mnie ponioslo, a to ze mnie skrecilo i zgielo w pol to racja :) no bo ja ten soft przygotowalem w godzine i mnie zdziwilo czemu wszyscy milcza jak to zrobic jesli to takie proste.

 

Przepraszam, ze cie urazilem i juz sie odczepiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam!

Od jakiegoś czasu siedze na forum i dopiero teraz wziąłem się za zrobienie polskiego menu do Mk4. Mam pewien problem, otóż sciągnąłem sobie soft v.31 zgrałem na dysk twardy zawartośc softu za pomocą MagicISOMaker'a, następnie ściągnąłem navtweak'a 2.6 i 2.7 no i problem polega na tym ze gdy mam folder z softem na dysku to nie moge otworzyc Navtweak'iem pliku "usw_load" , w sumie zadnych innych tez nie mogę, natomiast gdy zamontuje soft jako dysk CD moge otworzyc ten plik ale nie moge eksportowac jednego z jezyków. Myslę ze gdybym mógł otworzyc ten plik z dysku twardego to dałoby sie to exportowac. Czy ktoś wie dlaczego nie mogę otworzyc tego pliku z dysku twardego??

 

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

OSD - dzięki

 

Wszystko poszło OK

:clap:

BMW KLUB PRZEMYŚL

1 Jeżeli coś może się nie udać — nie uda się na pewno.

2 Nigdy nie kłóć się z głupcem — ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

3 Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo — na pewno to zepsujesz.

4 Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie.

5 Niemożliwe jest zbudowanie niezawodnego urządzenia — głupcy są zbyt pomysłowi.

6 Wniosek to punkt, w którym nie masz już siły dalej myśleć.

7 Komputer służy do tego aby ułatwić Ci pracę, której bez niego w ogóle byś nie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, zgodnie z instrukcjami kolegów z forum podmieniłem jezyki tak aby zmieniał się włoski na polski a nie jak jest w oryginale angielski na polski, ale mam nastepujący problem. Czytnik MK3 połyka płytke, pokręci nią i oddaje. Co może być przyczyną? Nagrywałem już na różnych płytach i zawsze jest ten sam problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie podziękowania dla kolegi OSD za udostępnienie softu pl.

 

Dla osób które mają Navi MKIII w niektórych przypadkach będą potrzebowali CD key V.17 po wgraniu softu.

Wgrywasz soft jeśli pokaże się komunikat o cd key

Nagrywasz plik z linku przy pomocy clone cd (ja nagrałem alkoholem i działa), wkładasz płyt do czytnika, napęd odczyta i wypluje płytę, wyjmujesz cd, zaraz zacznie robić się restart systemu i wszystko zaczyna działać.

 

http://www.e38.org/nav/BMW_NaviSoft_KeyCD_Clone_cd.rar

Tuning is not a crime it's a way of life!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam troche inne pytanie dotyczace polskiej navi w MK4

Czy jezeli mam wgrany soft v31 bez jezyka polskiego to jestem wstanie "nalozyc" v31 PL z innej plyty czy otrzymam komunikat, ze najnowsza wersja juz jest wgrana (v31) i nic nie poradze?

 

Zeby bylo prosciej - czy mozna wgrywac v31 z dowolnymi pakietami jezykowymi kilkakrotnie w tym samym czytniku? ;)

 

Z gory dziekuje za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegow!

mam male pytanko czy byloby mozliwe opisac czy cos szczegolnego trzeba robic i jak to wszystko zrobic w szczegolach i co jest wazne!!!

pytam bo nie zabardzo znam sie na tym wszystkim a zwlaszcza na komputerach mam wszystkie potrzbne programy i softa dzieki uprzejmosci kolegi osd!!! jesli mozna prosilbym o jakies male wskazowki!!!

pozdrawiam matty!!!

ONLY BMW...!!!




ex:

e21 318i

e28 524td

e39 523i

e39 530d

jest:

e36 316i

e39 540i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekręcasz kluczyk na zapłon. Wkładasz płytę od kolegi OSD do czytnika. Wszystko leci automatycznie. Nie przekręcaj kluczyka podczas instalacji. Jeżeli coś się posypie, to może zawołać płytę z softem V17:

http://www.e38.org/nav/BMW_NaviSoft_KeyCD_Clone_cd.rar

U mnie tak było. Za drugim razem poszło OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Haslo do pliku dla wszystkich : ( tak jak niektorym obiecalem na PM, ze w czasie pozniejszym sie pojawi publicznie :wink: )

 

S5aE839Sd23eR84a2e89rXX5wew66D588e5D58efWD55dw5ddw5d1wWD210044wddwd

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie do kolegi OSD ściagłem plik podany przez kolege wypaliłem go chyba na 10 płytkach najrózniejszych z różnymi prędkościami i zawsze ten sam problem włacza sie aktualizacja po niecałej minucie wyskakuje napis SOFTWARE UPDATE AN ERROR OCCURRED DURING PROGRAMMING!!!! PLEASE REFER TO YOUR USER MANUAL FOR DETAILS!!!!! OK PLEASE REMOVE CD AND CONFIRM WITH OK!!!!

 

zmienia mi sie tylko na jakieś dziwne niebieski menu , ściągłem oprogramowania 17 i 27 poszło wypalenie i wgranie za pierwszym razem bez problemów , mam więc pytanie czy czasem w tym pliku nie ma jakiegoś błędu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haslo do pliku dla wszystkich : ( tak jak niektorym obiecalem na PM, ze w czasie pozniejszym sie pojawi publicznie :wink: )

 

S5aE839Sd23eR84a2e89rXX5wew66D588e5D58efWD55dw5ddw5d1wWD210044wddwd

 

Jeszcze raz wielkie dzięki dla kolegi OSD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla upewnienia sie wolę zapytac jak rozumiem zmiana jest z jezyka Angielskiego na Polski? czy ma ktoś moze wersję zmieniającą z jezyka włoskiego na polski? sam sobie już dawno przerobiłem pliczek ale niestety coś poszło nie tak i navi wyrzuca płytkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie do kolegi OSD ściagłem plik podany przez kolege wypaliłem go chyba na 10 płytkach najrózniejszych z różnymi prędkościami i zawsze ten sam problem włacza sie aktualizacja po niecałej minucie wyskakuje napis SOFTWARE UPDATE AN ERROR OCCURRED DURING PROGRAMMING!!!! PLEASE REFER TO YOUR USER MANUAL FOR DETAILS!!!!! OK PLEASE REMOVE CD AND CONFIRM WITH OK!!!!

 

zmienia mi sie tylko na jakieś dziwne niebieski menu , ściągłem oprogramowania 17 i 27 poszło wypalenie i wgranie za pierwszym razem bez problemów , mam więc pytanie czy czasem w tym pliku nie ma jakiegoś błędu ?

 

Jak mam ci odpowiedziec czy jest blad skoro 99% ludzi to dziala ?

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się do tematu - czy owy soft zadziała jako nakładka na język włoski?

Temat widzę wielokrotnie był wałkowany przez użytkowników z włoskim (i niemieckim) menu ale tak naprawdę nie znazazłem niczego konkretnego, jak widać sporo samochodów jest sprowadzonych z Włoch, a niestety softy które są dostępne na forum są chyba nie przystosowane pod tą grupę językową. A może jednak ktoś ma taki full soft?

 

A mam jeszcze pytanie - niegdyś zmieniałem soft (wowczas na język angielski) co zadziałało w pełni i to na tyle, że również wyświetlacz na tablicy przyrządów również zmienił język z włoskiego na angielski. Czy owy polski soft zmienia również język na tablicy przyrządów?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Ochen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Witam może koledzy napiszecie czy działa wam ten soft prawidłowo i nie ma problemów z wgraniem go !!!! proszę o wypowiedzi osób co na dniach go ściągli i próbowali programować !

 

Na 100% działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.