Skocz do zawartości

Wszystkiego najlepszedo dla Moderatora Solarisa :-)


DAREX

Rekomendowane odpowiedzi

:) Co za to chcesz DAREX ? – przecież nie masz ostrzeżeń do zdjęcia ;););)

 

A tak poważniej – to oczywiście dzięki za pamięć :)

Pozdrawiam

 

P.S. Nie wpisałeś kodu modelu [Exx] w tytule wątku ;) ;) ;)

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do życzeń - wszystkiego najlepszego!

P.S.

Też mam dziś urodziny i imieniny i mam żonę Anię ;)

 

:!: :!: :!: Nieźle zaczyna się dziać :)

No to tym razem ja z przyjemnością składam najlepsze życzenia :)

pozdrawiam :)

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do życzeń - Solaris, jesteś nie tylko trzeźwym facetem ale i sympatycznym moderatorem (a to też ważne).

 

Ja też dobrze myślę o Was :) – jakby nie patrzeć, tu mamy z sobą kontakt nie raz częstszy niż z przyjaciółmi z „real world” – niektóre wirtualne znajomości czasem przeradzają się w telefoniczne, pewnie też dojdzie do spotkań „na żywo”

 

Na razie coś takiego Wam przywiozłem ;)

 

http://sorient.pl/moje520ie34/img/m6a.jpg

 

pozdrawiam :)

Edytowane przez solaris520

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sto lat, Sto lat, Niech żyje nam... :D

 

Panie Moderatorze Solaris, wszystkiego najlepszego, kasiorki, dobrej żony :mrgreen: żeby BMW nie sprawiało problemów ( i my, zwykli użytkownicy). No i żeby za bardzo się nie opić w sobote :mrgreen: życzy kwk222 i jego auto :D

 

 

@EDIT:

 

To kiedy co chlapujemy? :clap:

http://img571.imageshack.us/img571/2675/57735638496931821246812.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku wszystkiego naj naj i naj !!!

no a tobie fixxxer1 tylko raz naj bo nie jesteś modem więc nie ma co za bardzo się przychlybiać :D

Zapamiętam i jak będę modem to się przypomnę :twisted2: :wink:

Tak się wtrąciłem do tematu życzeń ale nie mogłem przegapić okazji i napisać że jest nas przynajmniej dwóch na Forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że się wtrąciłeś, bo jakby inaczej, skoro:

 

fixxxer1:

ur. 18 czerwca, imieniny 18 czerwca, imię: marek, wybranka serca: Anna, druga wybranka serca: BMW 5er

 

solaris520:

ur. 18 czerwca, imieniny 18 czerwca, imię: marek, wybranka serca: Anna, druga wybranka serca: BMW 5er

 

poza tym, jest mi raźniej, że OT nie tylko z mojego powodu :)

 

wielkie dzięki wszystkim za pamięć :)

pozdrawiam

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

ŻYJ NAM STO LAT i nadal bądź MODEM bo mało kogo posty czytam z taką uwagą jak TWOJE.

 

W rankingu < moim własnym :8) jesteś na pierwszym miejscu na tym forum.

Oczywiście innych też wysoko cenię :twisted:

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŻYJ NAM STO LAT i nadal bądź MODEM bo mało kogo posty czytam z taką uwagą jak TWOJE.

W rankingu < moim własnym :8) jesteś na pierwszym miejscu na tym forum.

Oczywiście innych też wysoko cenię :twisted:

 

No szok – mnie wzrusza takie coś :oops: ;) ;)

Chyba dla otrzeźwienia wystawię sam sobie ostrzeżenie ;)

 

normalnie aż mi się ciepło robi, jak to czytam – spodziewałem się, że trudno będzie o podobne głosy – (zwłaszcza po mianowaniu na moda).

Co do mojej „twórczości” tekstowej na forum – nie myślcie, że postrzegam to bezkrytycznie. Mimo pojawiających się czasem słów poparcia, trzeba zastanowić się nad tym, co poszło w świat. Zresztą wiem, że nie raz wkurzyłem kogoś – choćby emocjonalnym podejściem do E34 i E38. Ale spoko – wiele z tego, co mi po języku biegało już napisałem – teraz to raczej proza życia mnie interesuje bardziej, czyli np.:

- wymiana elastycznych przewodów hamulcowych z przodu

- wymiana tulei tylnej belki – staram się zaprojektować jakiś fajny ściągacz do wyjęcia starych – tak, żeby dało się je wyjąć komfortowo, bez zdejmowania belki i bez zniszczeń czy konieczności podgrzewania

- wymiana chłodnicy (nowa wciąż w pudełku sobie śpi)

- wymiana pokrycia siedziska

 

no i coś tam jeszcze znalazłoby się – a do tego zawód zmusza mnie do pracy twórczej (co nie jest łatwe przy takich zainteresowaniach pozazawodowych ;) )

 

 

Poza wszystkim – te wyrazy sympatii bardzo mnie cieszą – zwłaszcza, że są kierowane ze strony poważnych ludzi – należących do tej grupy osób forum, którą najbardziej cenię. Dzięki, wzajemnie.

 

Pozdrawiam

 

http://sorient.pl/moje520ie34/img/emotsmile.jpg

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.