Skocz do zawartości

OPONY LETNIE


Zaki 1

Rekomendowane odpowiedzi

Trudno o radę. Jeden lubi chleb z dżemem a drugi z pasztetem. Ja na przykład jeżdżę latem na Continentalach a zimą na Pirelli. Kupiłem te opony okazyjnie w wyprzedaży i sobie chwalę. Jedna uniwersalna rada: unikaj nieznanych producentów (np. chińskich).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno o radę. Jeden lubi chleb z dżemem a drugi z pasztetem. Ja na przykład jeżdżę latem na Continentalach a zimą na Pirelli. Kupiłem te opony okazyjnie w wyprzedaży i sobie chwalę. Jedna uniwersalna rada: unikaj nieznanych producentów (np. chińskich).

a co się np. może stać ? Proszę o przykłady z życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może się stać wiele. Słaba przyczepność na mokrej nawierzchnii, mogą też być głośnie (hałaśliwe) mogą po pewnym czasie pojawiać się guzy, Występuje też szybsze zurzycie w przypadku złej twardośći gumy. Opona nie może być ani za miękka ani za twarda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj, poprzegladaj testy i wybierz najtansze spelniajace Twoje oczekiwania. Nie przywiazuj sie do danej marki.

Masz bardzo fajne Uniroyalle w promocji.

Ja rok temu kupilem te Firestony po 438 PLN, teraz sa o 30 zl./szt drozsze.

 

Tu są jeszcze taniej :)

http://www.netcar.pl/x_C_Sz2.html?NZ=T&PZTA=0A&SZPT=T&S1=OROZMIAR&ESID1=115510046%23225%2F55R16&PD=115511204%23Opony+letnie+-+FIRESTONE&Szukaj.x=27&Szukaj.y=12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem i właśnie założyłem Uniroyalle RainSport 1 - rewelacja :cool2: za 461zł za sztukę (www.opony.com.pl). O niebo lepsze od Michelinów Primacy i PilotSport na których do tej pory jeździłem i za pół ceny. :shock: Poczytaj komentarze w necie...
Tomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeździłem w tamtym roku na 225/55/16 i więcej tak szerokich nie kupię wystarczą 205/60/16 też się ładnie prezentują.Nie nosi na naszych jezdniach,mniej pali,amortyzuje nierówności i jazda nie męczy.Myślę że dobrą firmą są NOKIANY ale są coraz droższe.Na wiosnę kupię Cooper ZEON XTC 205/60R16 92 V

440 zł 5% 418 zł brutto

Ocena 5,2 :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie skusilem na Vredesteina SPORTRAC 3 225/60 R15 96V teraz czekam na przesylke

 

Witaj kupilem Uniroyal RALLYE 550 i jestem bardzo zadowolony

 

Bardzo dobry wybor. W tescie ADAC 'Szczegolnie polecane' zarowno Uniroyalle jak i Vredesteiny

tescik

 

A czy w e39 ten indeks W da się jakoś wykorzystać? Tzn. jaką ma namacalną przewagę nad indeksem V?

Akurat takie byly w promocji, wiec je kupilem. Ale jezeli chce ktos porownywac ceny w sklepach to niech porowna te same indeksy.

Tomek

Marzenia się spełniają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.