Skocz do zawartości

jakie alusy 17 do e39


david80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i pozdrawiam wszystkich. Podpowiedzcie jakie alusy moge włożyć do e39 523 .Chodzi mi o 17 cali żeby nic nie obcierało i w miare dobrze sie jechało to jaki musi być rozstaw szpilek i szerokość felgi no i jakie opony zaraz do tego. Naprzykład co sądzicie o tych: http://moto.allegro.pl/item317973230__nowe_felgi_17_5x120_bmw_3_5_6_7_x3_x5_.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzuone pieniadze na takie podroby - oryginalne kosztowaly by duuuuuzo drozej

 

e39 jest dosc specyficzne - inny rozmiar otworu na piaste i wazne aby bylo ET 20 bo inne nie wygladaja najlepiej - dlatego polecam oryginalne bmw dedykowane do tego modelu!

 

ja mam takie i uwazam ze ten wzor ma cos w sobie a do tego sa bardzo wytrzymale i lekkie co nie jest bez znaczenia:

 

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//sprzedambmw.pl/photos/browar/large/bmw_530d_kola_letnie86.jpg

 

pozdrawiam,

darek

[500 656 500] sprzedam nr - starter GSM idealny dla salonu BMW - 608 BMW BMW czyli 608 269 269
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item317276934_oryginal_bmw_e_39_17c_m5.html

 

Ja mam takie i polecam, autko fajnie wyglada. A tymi podróbami od 6tki to chyba teraz kazdy sie bedzie zachwycal :duh: Moim zdaniem one wogole nie pasuja do E39!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

luko32 ma racje e39 na tych felgach wyglada co najmniej dziwnie.. zapewne wina ET jak i tego iz nie jest to nadwozie coupe...

 

oto przyklad kiepskiego wygladu na jednej z aukcji allegro:

 

m5 kombi mocno trabi

 

pozdrawiam,

darek

[500 656 500] sprzedam nr - starter GSM idealny dla salonu BMW - 608 BMW BMW czyli 608 269 269
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

luko32 ma racje e39 na tych felgach wyglada co najmniej dziwnie.. zapewne wina ET jak i tego iz nie jest to nadwozie coupe...

 

oto przyklad kiepskiego wygladu na jednej z aukcji allegro:

 

m5 kombi mocno trabi

 

pozdrawiam,

darek

 

hehe, nie dosc ze tragicznie wyglada ma tych felgach to jeszcze zobaczcie jaka fajna ma kierownice:) chyba z trzech skladana, nie mowiac juz o całym samochdzie, heheh

Moze ktos chce kupic to autko????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazja na allegro jakich wiele - wzorcowy przedstawiciel "gatunku":)

 

gosc nie dokonca jest pewnien co sprzedaje bo 525d i zaznaczyl benzyna no chyba ze z rozpedu ktos zrobil swapa:)

 

pozdrawiam,

darek

[500 656 500] sprzedam nr - starter GSM idealny dla salonu BMW - 608 BMW BMW czyli 608 269 269
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te felgi od 6-tki zupełnie inaczej wyglądają w E39 przy rozmiarze 18-19 calowym na niskim profilu i zglebowanej furce. Jendakże przy takiej konfiguracji, cieżarze E39 i polskich wykopkach daje tym podróbkom sezon życia niestety. Szkoda, bo wzór jest wg mnie doskonały, choć tak ja piszecie bardziej pasuje do coupe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luko i darcik mają fajne felgi, bo oryginalne, dedykowane do e39,

osobiście nie lubie zapożyczeń z innych modeli a tym bardziej felg bez znaczka BMW jakoś mi to nie pasuje, ale oczywiście felgi to kwestia GUSTU!

jak tylko odbiore swoją e39 to najprawdopodobniej wrzuce jej ALPINY, chyba ze będzie z M Pakietem to takie jak LUKO,

 

pozd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich. Podpowiedzcie jakie alusy moge włożyć do e39 523 .Chodzi mi o 17 cali żeby nic nie obcierało i w miare dobrze sie jechało to jaki musi być rozstaw szpilek i szerokość felgi no i jakie opony zaraz do tego. Naprzykład co sądzicie o tych: http://moto.allegro.pl/item317973230__nowe_felgi_17_5x120_bmw_3_5_6_7_x3_x5_.html

 

gdzieś na forum jest temat o tych felgach

w dyskusji pokazano iż jest to dno :!: :!: :!: , także nie kupuj tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najladniej wedlug mnie bmw wyglada na felgach z wersji M zarowno z modelu e39 jak i e60! A te co sa pokazane w pierwszym poscie to przeciez chinskie! 1800 zl za 4 sztuki! bez przesaady ! Zeby ktos tego czasem nie kupil! Zycie jest tylko jedno a to co wyszlo z chin to jest super niebezpieczne:D:D:D!!
Tomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wiecie gdzie mozna kupic jakieś uzywane lub nowe niedrogie fele najlepiej kujawsko-pomorskie lub okolice lub macie jakieś strony na necie z felgami z góry dziękuje i pozdrowionka dla wszystkich beemiarzy :D :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mozesz sobie kolego podarowac to podroby rodem z CHRL ladnie wygladaja tylko na zdjeciach... zreszta trudno w takiej cenie kupic cos porzadnego...

 

pozdrawiam,

darek

 

ps. w aukcji jest sprytnie napisane wzor bmw co nie oznacza z ebmw ale znaczki wporwadzaja w blad - typowe oszustwo, zreszta znaczki tez pownie podroby!

 

pozdrawiam,

darek

[500 656 500] sprzedam nr - starter GSM idealny dla salonu BMW - 608 BMW BMW czyli 608 269 269
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.