Skocz do zawartości

M5 spalanie - humorystycznie


Taurus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zarejestrowani
on tam napisal minimum.... i moim zdaniem nie klamal. Jezdzilem kiedys przez 3 godziny m5 i powiem Ci ze spokojnie da sie uzyskac takie wartosci, tylko trzeba umiec jezdzic delikatnie co nie znaczy wolno :D

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on tam napisal minimum.... i moim zdaniem nie klamal. Jezdzilem kiedys przez 3 godziny m5 i powiem Ci ze spokojnie da sie uzyskac takie wartosci, tylko trzeba umiec jezdzic delikatnie co nie znaczy wolno :D

 

No cóż, M5 przy ostrej jeżdzie po mieście nie ma szans spalić 17 litrów ....nawet jesli to MINIMUM;-) Przy uzywaniu nawet połowy mocy z 400 koników kończy sie w tym aucie spalaniem MINIMUM 23 litry.

Mój przy dynamicznej jeździe po mieście, bez palenia gum spala 18 litrów...a to tylko 4,4 i 289 koników.

 

Proponuje zagladnąć do instrukcji;-)

Boże chroń nas i nasze Bemki od mechaników ignorantów

Taurus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie podobnie przy silniku 4.4 - minimum na trasie jakie udało mi się uzyskać to ok. 11-12L, w mieście przy normalnej jeździe ok. 20. zaznaczam, nie nogą emeryta, czasami sie wdepnie, ale końcu po to jest ten silnik ;)

Małżeństwo to głupota, lepiej kupic se kota ;)

http://images.spritmonitor.de/247664_5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może ja coś napisze jako posiadacz M5 z 99r

-minimum trasa 12-13 predkość do 140km/h

-max trasa 16-18l prędkość do 220km/h(z częstym hamowaniem i przyspieszaniem)

- miasto prz dosyc dynamicznej jeżdzie 16-19l więcej jeszecze się nie zdażyło a do tych przepisowych kierowców nie należę.

Pozdro

------- /// M ---------
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie mam z tym dylemat

autko perfekt - przebieg 115000tys , miska uszczelniona zero wycieków, silnik czysty, zero kopcenia , chodzi igła

muszę się wybrać do serwisu BMW bo nikt nie może znajść przyczyny - pytałem wielu znajomych, w MagPol-u też nie mogą dojść przyczyny.

------- /// M ---------
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cóż, trasa trasie nie równa tak samo jak miasto miastu nie równe.

 

Kraków - Warszawa - po drodze dużo remontów, wązko, nie dało się wyprzedzać trzeba bylo pogodzić się z tempem TIR-a. Wynik - 8,3l /100km:)

 

Wczoraj ruszam z Gorozowa Wlkp., w stronę stolicy. Na autostradę wjeżdża, we Wrześni. Do autostrady prędkość prawie cały czas 100-120 km/h. We Wrześni wskazanie 9,3l/100 km. Na autostradzie cały cza 180 km/h, raz poniosła mnie fantazja i było 245 km/h. Za Strykowem wiadomo, wolniej. Efekt końcowy trasy Gorzów-Warszawa = 10,9l/100km.

 

Miasto to też duży nic stałego. Po warszawie potrafi mi spalić i 19l (w korkach) lub 13 gdy jest w miarę luźno.

 

1l oleju misiałem dolać po prawie 9 tys. km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

CIEKAWE....

OCZYWIŚCIE GOŚĆ Z OGŁOSZENIA TROCHĘ PRZESADZIŁ, ALE WIĘKSZOŚĆ PISZĄCYCH W TYM POSTCIE TEŻ PRZESADZA....

ZASTANAWIAJĄCE JEST TO DLACZEGO OSOBY NIE POSIADAJĄCE E39M5 I ZAPEWNE NIE MAJĄCE Z NIM WIELE WSPÓLNEGO WYPOWIADAJĄ SIĘ W TAKI A NIE INNY SPOSÓB.

MYŚLĘ ŻE POWINNI WYPOWIEDZIEĆ SIĘ TUTAJ POSIADACZE M5, ONI SĄ NAJBARDZIEJ WIARYGODNI, BO POPROSTU JEŻDŻĄ TYMI AUTAMI I WIEDZĄ.

KWESTIA PIERWSZA: JAK KTOŚ JEŹDZI M5 TO CZY SPALI 20 CZY 25 CZY NAWET 35 TO TAK NAPRAWDĘ MAŁO ISTOTNE, POPROSTU.

OCZYWIŚCIE SILNIK POTĘŻNY WIĘC WAHANIA W SPALANIU SĄ BARDZO SZEROKIE ALE...

KWESTIA DRUGA: MOJE M5 PALI OKOŁO 14-16L PO MIEŚCIE JEŻDŻĄC POPROSTU NORMALNIE, TAK JAK WSZYSCY. TRASA 11-12 TAK POWIEDZMY DO 150KM/H .

WIEM

I TAK ZAPEWNE DUŻO OSÓB NAPISZE ŻE JESTEM BAJKOPISARZEM, CÓŻ TRUDNO, ALE PRAWDA JEST PRAWDĄ.

 

POZDRAWIAM.

Bardzo Mocne Wrażenia;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CIEKAWE....

OCZYWIŚCIE GOŚĆ Z OGŁOSZENIA TROCHĘ PRZESADZIŁ, ALE WIĘKSZOŚĆ PISZĄCYCH W TYM POSTCIE TEŻ PRZESADZA....

ZASTANAWIAJĄCE JEST TO DLACZEGO OSOBY NIE POSIADAJĄCE E39M5 I ZAPEWNE NIE MAJĄCE Z NIM WIELE WSPÓLNEGO WYPOWIADAJĄ SIĘ W TAKI A NIE INNY SPOSÓB.

MYŚLĘ ŻE POWINNI WYPOWIEDZIEĆ SIĘ TUTAJ POSIADACZE M5, ONI SĄ NAJBARDZIEJ WIARYGODNI, BO POPROSTU JEŻDŻĄ TYMI AUTAMI I WIEDZĄ.

KWESTIA PIERWSZA: JAK KTOŚ JEŹDZI M5 TO CZY SPALI 20 CZY 25 CZY NAWET 35 TO TAK NAPRAWDĘ MAŁO ISTOTNE, POPROSTU.

OCZYWIŚCIE SILNIK POTĘŻNY WIĘC WAHANIA W SPALANIU SĄ BARDZO SZEROKIE ALE...

KWESTIA DRUGA: MOJE M5 PALI OKOŁO 14-16L PO MIEŚCIE JEŻDŻĄC POPROSTU NORMALNIE, TAK JAK WSZYSCY. TRASA 11-12 TAK POWIEDZMY DO 150KM/H .

WIEM

I TAK ZAPEWNE DUŻO OSÓB NAPISZE ŻE JESTEM BAJKOPISARZEM, CÓŻ TRUDNO, ALE PRAWDA JEST PRAWDĄ.

 

POZDRAWIAM.

 

OK, jesli tak jest to moje następne auto to M5, bo 540iA pali w zatłoczonym miescie przy normalnej jeżdzie 18-19L. Trasa to samo czyli 11-12 przy średniej 130 km/h . Trasa przy sredniej 170 km/h to 17-18L.

Boże chroń nas i nasze Bemki od mechaników ignorantów

Taurus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.