Skocz do zawartości

INPA


Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa sie wyjasnila. W disie jest taka funkcja,- widac na fotce- nalezy do serwisu. Potem bede sie dalej bawil :D Dzieki za odpowiedz. W Tisie jest wszystko opisane....moglem najpierw tam zajrzec ,a nie najpierw ludziom glowe zawracac. :oops:

http://s3.imgimg.de/thumbs/zaw08520a69jpg.jpg

 

Funkcjonuje perfekt i jest duzo prosciej niz w Impie :D

Edytowane przez markozlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie dlaczego ja w mojej VMware nie mam opcji ustawienia rozdzielczosci obrazu- mysle o tej opcji co na fotce widac. I prze to widze Disa nie na calym ekranie, tylko mam po obu bokach czarne pasy szerokosci okolo 3cm. Mialem starom wersje VMware i wtedy byl obraz na calym ekranie.

http://s3.imgimg.de/thumbs/16vmwareworkstationguestdisplay96df2857jpg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie odczyty...moze mi ktos to rozszyfrowac?

 

2 sensorfehler vorn

 

aussentemeratur

LWR2A

 

40 thermischer oelsensor defekt

 

LCM III

 

Pozdrawiam

 

2 Feler sensora przod, albo wadliwy sensor z przodu

 

Temperatura zewnetrzna

LWR2A

 

40 termiczny czujnik oleju, albo czujnik temperatury oleju

LCM III

 

Nie wiem czy ci to pomoze, ale tak jest napisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma moze ktos z was ten interfejs http://moto.allegro.pl/bmw-87-04-carsoft-6-5-inpa-ediabas-z-k-bmw-i-obd2-i1251837998.html. Jak sie sprawuje, czy dzięki niemu będę mógł odczytywać i usuwać błędy z mojej e39 523?? czy nie ma problem z czytaniem wszystkich bledow?? a mozecie mi powiedziec czym on sie rozni od tego http://moto.allegro.pl/hitinterfejs-do-bmw-87-04-carsoft-6-5-inpa-ediabas-i1249281619.html .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam kompa dell d600 i nie moge sie polaczyc tak jak trzeba inpa i jak jeden kolega napisal ze ten dell nie obsluguje jakis pinow Wiec zastanawiam sie nad kupnem innego Czy dell d610 bedzie ok Pytanie dla posiadaczy tego kompa Pozdrawiam!!

wydaje mi się, że ten kolega nie ma racji... łączysz sie łączem USB czy RS232?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
koledzy mam kompa dell d600 i nie moge sie polaczyc tak jak trzeba inpa i jak jeden kolega napisal ze ten dell nie obsluguje jakis pinow Wiec zastanawiam sie nad kupnem innego Czy dell d610 bedzie ok Pytanie dla posiadaczy tego kompa Pozdrawiam!!

wydaje mi się, że ten kolega nie ma racji... łączysz sie łączem USB czy RS232?

 

W oficjalnym FAQ do INPA masz wzmiankę ze na D600 nie działa poprawnie rozpoznawanie. Również jest opisane jak to obejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich, jestem tutaj nowy i to moje pierwsze kroki wiec nie bijcie.

Mam problem z instalacją INP-y sciągnełem z ostanich postow zainstalowałe według wskazan i mam błąd

Couldn't find INPA configuration filesC:\Program Files\INPA\BIN\..cfgdat\

prosze o pomoc z tym problemem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Witam wszystkich, jestem tutaj nowy i to moje pierwsze kroki wiec nie bijcie.

Mam problem z instalacją INP-y sciągnełem z ostanich postow zainstalowałe według wskazan i mam błąd

Couldn't find INPA configuration filesC:\Program Files\INPA\BIN\..cfgdat\

prosze o pomoc z tym problemem

 

Patrz tutaj viewtopic.php?f=97&t=109971&start=45 sam poczatek strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, miałem zainstalowane na C 3 razy to samo :duh: , dwa puste i ten w menu start z ikonami był pusty, jak narazie odpalił 1 na win xp, teraz została jeszcze win7 32bit na którym zależy mi bardziej ponieważ xp na samą myśl zrobienia czegoś zawiesza się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak startuje Impe to mi taki meldunek wyskakuje "Nie pasujace do siebie wersje.Mozliwe wadliwe funkcjonowanie"...co moze byc przyczyna

http://s3.imgimg.de/thumbs/wwwwwww505bd76ejpg.jpg

i drugi meldunek

http://s3.imgimg.de/thumbs/uuuuuudcf6e65djpg.jpg

Moze mnie ktos na trop naprowadzic, gdzie szukac feleru?

i jeszcze jedno,Impa mi powiedziala ,ze mada przegrysla mi kabel od ACU Sensora :D - wie ktos moze gdzie go znajde?

Teraz sobie przypomnialem, ze w tym zakreslonym miejscu przepisalem z angielskiego na niemiecki.....moze to byc przyczyna ze mi pokazuje ten meldunek o tych roznych wersjach?

http://s3.imgimg.de/thumbs/mmmmm33a04673jpg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!!!

 

Mam do was wielką prośbe....za nic nie mogę zainstalować inpy która jest na str 7 tego tematu odpaliłem setup w pliku BMW zainstalowałem program EDIABAS/INPA....10.0.5....no i teraz powinienem zainstalować referenz..i plik instprog.exe

Więc otwieram Install a w nim są pliki instprog....klikam..zaczyna się instalacja..wybieram język...napędy...BMW group rectification programs UK....klikam dalej i wyskakuje...A LZH archive not found :C:/DOCUMENTS.LHZ......co robie nie tak...już mi ręce opadają.

System operacyjny Vista Basic

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Cześć

 

Mam problem.Wywala mi taki błąd podczas włączania INPY. Miał ktoś może taki przypadek?

 

http://img5.imagebanana.com/img/y8cbg1i2/124512354y36.jpg

:jawdrop:

 

Z oryginalnego FAQ

 

SYS-0023: PASSWORD ERROR

EDIABAS_SYS_0023

Meaning:

Error when starting the EDIABAS runtime system.

Causes:

The EDIABAS system was incorrectly installed, or the installation was subsequently changed by manually copying files.

Error correction:

Re-install EDIABAS.

Target system:

WIN SCO QNX

 

krotko mowiac masz uszkodzony ediabas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Witam,

 

Czy ma ktos jakies namiary na pomoc do programu INPA?

 

dzieki

 

Patrz do katalogu inpa tam masz folder doc i wszystko co jest dostępne dla inpa. Dokładnie to samo obowiązuje dla innych programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ma ktos jakies namiary na pomoc do programu INPA?

 

dzieki

 

Patrz do katalogu inpa tam masz folder doc i wszystko co jest dostępne dla inpa. Dokładnie to samo obowiązuje dla innych programów.

 

mam tam folder DOKU, ale nie ma tam zbyt ciekawych rzeczy

interesuje mnie opis poszczegolnych funkcji, bo np. nie wiem gdzie mozna wyczyscic adaptacje dla vanos'a, zrobilem to sobie tylko dla adaptacji Lambda, ale jest tam jeszcze z 8-10 pozycji tylko nie wiem za co odpowiadaja i nie dotykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Witam,

 

Czy ma ktos jakies namiary na pomoc do programu INPA?

 

dzieki

 

Patrz do katalogu inpa tam masz folder doc i wszystko co jest dostępne dla inpa. Dokładnie to samo obowiązuje dla innych programów.

 

mam tam folder DOKU, ale nie ma tam zbyt ciekawych rzeczy

interesuje mnie opis poszczegolnych funkcji, bo np. nie wiem gdzie mozna wyczyscic adaptacje dla vanos'a, zrobilem to sobie tylko dla adaptacji Lambda, ale jest tam jeszcze z 8-10 pozycji tylko nie wiem za co odpowiadaja i nie dotykam

 

Takiego help'a to niestety nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam problem z INPĄ, mam ADS od Nerwusa połączonego po PCMCIA do laptpa, INPA zainstalowana z ustawieniami STD:OBD, wszystko jest ok, mogę diagnozować, kasować błędy, ale dziwne jest zachowanie wskaźników BATTERY i IGNITION. Jak podłącze kabel do auta to BATTERY i IGNITION robią się na ON, a gdy włącze zapłon to IGNITION robi się na OFF - działa odwrotnie niż powinno być, dziwne??

 

Macie jakiś pomysł o co chodzi?? Instalowałem już różne wersje INPY i na każdej jest tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam problem z INPĄ, mam ADS od Nerwusa połączonego po PCMCIA do laptpa, INPA zainstalowana z ustawieniami STD:OBD, wszystko jest ok, mogę diagnozować, kasować błędy, ale dziwne jest zachowanie wskaźników BATTERY i IGNITION. Jak podłącze kabel do auta to BATTERY i IGNITION robią się na ON, a gdy włącze zapłon to IGNITION robi się na OFF - działa odwrotnie niż powinno być, dziwne??

 

Macie jakiś pomysł o co chodzi?? Instalowałem już różne wersje INPY i na każdej jest tak samo.

 

Przestaw na w INI ADS i sterownik ADS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.