Skocz do zawartości

318 iS prędkość max


Milo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osiagnalem 220 km/h. Nie wiem ile bylo na liczniku bo te 220 to zapamietala nawigacja jako predkosc max. Tak z doswiadczenia to nawigacja pokazuje predkosc lekko mniejsza niz predkosciomierz. :cool2: Jak dla mnie bomba, 220 z 3 osobami na pokladzie, 4te miejsce i caly bagaznik zaladowane :D oby tak dalej :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

318i 3osoby, krajowa A2 i 210... dalej sie balem ale nie sadze zeby 220 poszedl... aha 210 pokaazlo na nawigacji a na zegarach bylo prawie 220 (opony mam wymiarowe)... ale zalozmy ze bylo 210.... bo nie wieze zeby 318 220 km/h tak sobie pykla bez problemow :)

 

WESOLYCH SWIAT !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam te posty to wydaje mi sie ze ja mam chyba cos nie tak z autem jesli 1.8 wg zegarów leci 220 a 18is 230.

 

A ja, jak czytam te posty, to się zastanawiam: Gdzie Wy osiągacie takie prędkości, bo chyba nie na naszych autostradach? :norty: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jak 1,6 czy 1,8 o mocach 100 do 115KM osiągają 210-220km/h to t3e moje 220 z moich 150KM to bardzo mało i o ile is może jechać pewnie ze 210-220 to w zwykłe 1,8 albo 1,6 nie uwieżę w takie prędkośći chyba że z dużej górkia obrotów w 1,6 nie zabrakło obortów bo skoro według producent V-max to koło 195km/h aż się wierzyc nie chce :)
Nie ma to jak 760I 445 koni Rulez:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te prędkosci z katalogów to są te gwarantowane przez producenta a nie faktyczne mozliwosci silnika. Tyle pojechac musi a jakis zapas zostawili dlatego zawsze można do nawet 20 km/h więcej wycisnąć bez zjezdzania z Giewontu( sprawdzone ).

Inna sprawa to pomiar fabryczny i nasz bo liczniki mają lekkie przekłamania ale kto sie w to zagłębia. Dla mnie jak pokazuje 160 to znaczy ze tyle jade.

A propo wieku auta to jesli silnik ma cisnienia dobre, rozrzad i wszystko jest w porządku powinno miec moc bardzo zblizoną do fabrycznej ( która tez jest wartoscią gwarantowaną w katalogu a może miec zapas + 3KM)

Jazda BMW to podobnie jak jazda TIRem tylko zapas miejsca zostawiam po stronie zewnetrznej

http://img389.imageshack.us/img389/8589/obraz037editedeg8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaworas, dzięki za rzeczową odpowiedź. Sam zgłupiałem bo czytałem, że fabrycznie ISa miała niewiele coś ponad 200. Następnym razem jak będę miał pasażera na pokładzie na tej trasie to poproszę go o cyknięcie fotki, bo niedowiarków cała masa. Fakt, że raz licznik może okłamywać a dwa mam opony zimnowe 15, może też ma wpływ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osiagnalem 220 km/h. Nie wiem ile bylo na liczniku bo te 220 to zapamietala nawigacja jako predkosc max. Tak z doswiadczenia to nawigacja pokazuje predkosc lekko mniejsza niz predkosciomierz. :cool2: Jak dla mnie bomba, 220 z 3 osobami na pokladzie, 4te miejsce i caly bagaznik zaladowane :D oby tak dalej :wink:

 

uzupelnienie nawigacja ci dobrze wskazywala nawigacja nie oszukuje to wszystkie auta sa tak wyskalowane ale slyszalem ze w nowych autach juz jest normalnie.

wiec panowie od waszych predklosci maxymalnych odejmijcie te 7-9km i nieoszukujcie sie tak zrobili producenci abyscie mysleli ze tyle naprawde lecicie:mrgreen:

MY NAME IS, KRZYSIU JEZYNA ZE SZCZECINA :wink:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=60823 ZOBACZ TO!!

http://img261.imageshack.us/img261/6339/logorot125ee4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.