Skocz do zawartości

Czy ta bema warta jest tej ceny?


danieele26

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od kilku dni jestem nowym właścicielem BMW 318i E36 91rok. Auto ma przejechane 200000km.Sprowadzony, długo serwisowany w ASO. Posiada nowy gaz sekwencyjny. Stan techniczny bardzo dobry. Czy wart jest 10000 zł? Wiem że mozna znaleźć tańsze.

 

Ps. światła tylnie juz były, :mad2: zobaczcie na końcówke wydechu :duh:

Link do zdjęć:

http://fotoforum.gazeta.pl/5,2,danieele26.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydech boski , lampy też....uwazalbym na zakup bo poprzedniemu wlascicielowi moze sloma z butow wystawac...I Sprawdz czy worek z ziemniakami jeszcze w bagazniku nie jezdzi :duh: :duh:

By ZacAnaheim


"Nie ma ludzi niewinnych są tylko źle

przesłuchani"


"Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, a bydło przynajmniej się nie rozłazi, gdzie nie powinno."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta końcówka wydechu ma świeze spawy. Kolesiowi odpadła pewnie końcowa rura i przyspawał to coś chyba od diesla, teraz wygląda to jak odstający psi dzyndzel :mrgreen:

Ludzie co z tym zrobić? nie chce kupować całego końcowego tłumika. Może to obciąć i nałożyć jakąś końcówkę? tylko nie wiem czy to możliwe bo zagięcie jest dosyc spore i jeśli je obetnę to nie zostanie miejsca na założenie końcówki. a jeśli obetne za mało to końcówka będzie wisiała w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci sprzedac swoja e-36 325i 1992. jak bedziesz chciał zdjecie to wysle na email

 

......no ale On juz wlasnie jest wlascicielem... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 000 PLN za wersje full bieda (dobrze, ze obrotomierz jest..) z przebiegiem 200 000kkm (pewnie skrecone o min 100 000kkm) z wiejskimi akcesoriami to moim zdaniem nie byl zbyt dobry interes.

 

Tym bardziej, ze silnik M40, na pasku, a samochód jakby nie liczyć ma już dobre 16 lat (16 x 20kkm rocznie to 320kkm, tak sobie licz w malo jezdzonej benzynie).

 

Jedno pytanie:

Dlaczego pytasz po zakupie, a nie przed?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to powiem ze ja bym za nia nie dal 10000 zl. Dwa tygodnie temu sprzedalem taka (1,6) tylko ze z 92 za 4500 (lekko uszkodzona lecz koszt naprawy to max 2000 zł). A za 5000 zl to bys w mojej tapicerke sobie jeszcze skora obil. A niedawno kupilem obecny samochod za 15000 zl (rok 98 bogata wersja).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krecona, taka sraka i owaka... Z calym szacunkiem, podoba Ci sie to auto? Jesli tak to warto bylo ja kupic i tyle... Kazdy i tak bedzie tworzyl swoje teorie, fakt ze mozna bylo kupic taniej ale auto wyglada na zadbane, a wiadome, chce sie dobre to sie placi, tez moglem kupic takie jak mam za 6500 zl ale nie jestem pasjonatem grzebania wiecznego pod maska bo mi auto ma jezdzic bo go potrzebuje do wielu zadan, a nie stac i wygladac, wiec dalem 12000 i jestem zadowolony jak jasna ch...era. Smianie sie ze ma rure nietaka to chyba juz jaja sobie robicie, pasjonaci marki a lejecie na to co kochacie bo ma rure w dol?! Ladna bimka wylgada na zdrowa, lampy bym zmienil tylko bo to nie lexus i jezdzic trzeba a nie debatowac... Wczoraj widzialem compacta z takim samym zwisem z tylu i coz z tego, w niczym mnie on nie zrazil. Paskudna mania czepiania sie byle pierdol, jak chlopcy w piaskownicy "my cock is much bigger then your". Szanujmy sie nawzajem bo ladny samochod a ze korbka sie szyby odkreca to co z tego? Grunt zeby wlascicielowi dobrze sluzyl, a korbka go do przodu i tak nie pcha tylko silnik, a samochod ma sluzyc do jazdy, a nie do otwierania szyb... Dziekuje :twisted2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób którzy twierdzą że jest "kręcona". Prosiłbym o rozszezenie myśłi. (co dokładnie i poczym poznają).

Auto jak mowilem ma przejechane 194000 tys km jest to oryginalny przebieg udokumentowany w ksiazce serwisowej. Serwisy byly robione w niemczech, uwaga!!!... przez 12 lat. Auto mialo tylko jednego wlasciciela. Kupilem go w Polsce od kolesia ktory jezdzil nim przez 2 miesiace, i niestety zdazyl popsuc jego wizerunek. ale zalozyl wloski gaz sekwencyjny za 2800 zl. instalacja ma 4 tygodnie.

Posiadam takze Opla Vectre GTS z 2005 roku i mysle, ze niedorasta temu BMW do piet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się opiniami sceptyków , za pół roku intensywnej eksploatacji sam sobie odpowiesz na zadane tutaj pytanie. Fakt że takie auto można kupić za połowe tej ceny ale także można w pół roku dopłacić do tego dwa razy więcej. Popraw go tylko aby nie trącił wiochą :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej wyglada na zadbane, glupio ze pytasz po zakupie, ja po zakupie przestalem sie interesowac cenami i nie patrzylem na auta ( zeby nie bylo jak zawsze ze po kuppnie znajduje sie lepsza za mniej). 10k duzo jak na wersje nawet bez przednich szyb elektrycznych ;/ zadko kiedy widze kogos jak maca reka zeby opuscic szybe ... Mam nadzieje ze technicznie jest w b,dobrym stanie.

BTW> Ktos tu chce zrobic polowanie na wiedzme ale chyba sie to nie uda bo pomijajac fakt lamp i brewek to jest seria wiec nie jeden z was ma bardziej zwiesniaczone auto, wiec odpusccie sobie takie wyrywanie sie z kometarzami

http://www.bmwpasja.pl

Nowe foty w galerii


BMW EuroTrip (46 BMW Club Europatreffen )

http://pl.youtube.com/watch?v=R2BJ8VX0qto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAktycznie ten wydech trzeba porawić,a poza tym super wygląga.

Jeśli stan techniczny jest bez zarzutu to było warto kupić.

Swego czasu też kupowałem bmw i tak sobie czytałem na co patrzeć jak będę kupował.

Jedni pisali nie kupuj tanio ani okazji na pewno złom i bita,tutaj piszą za drogo za stara.

Mówię jak stan techniczy dobry to dobrze zrobiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób którzy twierdzą że jest "kręcona". Prosiłbym o rozszezenie myśłi. (co dokładnie i poczym poznają).

Auto jak mowilem ma przejechane 194000 tys km jest to oryginalny przebieg udokumentowany w ksiazce serwisowej. Serwisy byly robione w niemczech, uwaga!!!... przez 12 lat. Auto mialo tylko jednego wlasciciela. Kupilem go w Polsce od kolesia ktory jezdzil nim przez 2 miesiace, i niestety zdazyl popsuc jego wizerunek. ale zalozyl wloski gaz sekwencyjny za 2800 zl. instalacja ma 4 tygodnie.

Posiadam takze Opla Vectre GTS z 2005 roku i mysle, ze niedorasta temu BMW do piet.

 

"Kręcenie" polega na wywoŁywaniu frustracji u nabywców BMW, którzy wypowiadają się na forum, a wczyśniej dali się wpuścić na "minę". Ponieważ zawiść w Polsce jest wszechobecna nie mogą przeżyć, że kupieś auto Ładne, udokumentowane i bezwypadkowe. Im się nie udaŁo i dlatego wmawiają sobie i innym, że wszystkie liczniki są przekręcone, że wszystkie są spawane z dwóch i że tylko oni trafiają na okazje. Jest to znany w psychologii sposób na poprawę wŁasnego samopoczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłącze sie do tematu.

2 lata temu kupiłem moja sliczna 318i z 92r. kosztowała mnie około 2 tys więcej niż typowe ulegałki spotykane na giełdzie, miała przejechane 128 tyś. Teraz w perspektywie tych 2 lat mogę stwierdzic że takie zakupy sa supier inwestycją, poiewaz nie musiałem co tydzien wchodzic do kanalu i wymieniac kolejna część poprostu leje paliwo, olej i jade. Teraz troche zaczeła moja beta chorowac ale w czwartek jade do lekarza pierwszy raz po dwóch latach posiadania samochodu (drobne naprawy dokonywałem sam, np. klocki).

Taki z tego morał że opłaca się dopłacic za auto zadbane i serwisowane, żeby cieszyć się jazdą a nie oglądać auta od spodu.

Kolego jeśli auto jest w takim stanie jak piszesz, to tylko lekkie poprawki stylistyczne (wydech i lampy) i miłego śmigania.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli stan techniczny jest na prawdę świetny to warto dać te pieniądze... Kolega jeździ dokładnie taka samą i jest b.zadowolony tylko że mu mocy już brakuje..... Jeżeli podoba Ci się jej wygląd to jak najbardziej.... lepiej dać więcej i śmigać niż dać 7tyś i potem jeździć od mechanika do mechanika.... ja osobiście nie wierzę w okazje....

PS przed wyjechaniem na miasto zrób coś z tym wydechem bo naprawdę to NIE wygląda!!!

Powodzenia....

Nie ważne gdzie ważne czym:) BMW- Będziesz Musiał Wyprzedzać :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.