te rankingi są śmieszne. celowo wrzucają ładne samochody żeby zbulwersować trochę osób. jedynka w jednym zestawieniu z kia rio i agillą to nieporozumienie. mogli jeszcze phantoma wrzucić i napisać że ma za długą maskę:) pięciodrzwiowa jedynka jest bardzo ładna a trzydrzwiowa piękna:)w sumie jeszcze nie spotkałem kogoś kto by mi powiedział ze mu się nie podoba moja e81 pzdr
witam, mechanicznie ok, blacharsko nie (nie tylko to co widać na zdjęciach), problemy z elektryką (przynajmniej parę tygodni temu) http://otomoto.pl/bmw-118-klima-czujnik-grzane-fotele-C23940421.html
Cześć wszystkim, Jestem z Gdańska i od 3 dni mam E81.pozdrawiam
4 298 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.