Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że jestem nowy na forum oficjalnie, chciałem sie przywitać ze wszystkimi, swoją 2-gą bunie E61 2.0d 2007 prowadzę w Pabianicach, poprzednia zacna E83 3.0D 2004 znalazła nowego właściciela. Chyba jest to prawdą iż wsiadając raz do BMW nie wysiada się już z tej marki. Nigdy nie byłem fanem śmigła na masce do momentu pierwszej styczności z nią, chyba tak pozostanie.

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem Grzegorz z Jejkowic k. Rybnika woj. śląskie, obecnie jestem w posiadaniu E39 530i Touring z 2000r., to juz moj drugi samochód tej marki pierwszy byl E34 520i PB+LPG. Mam nadzieję ze i te auto bedzie się tak świetnie spisywać jak poprzednie Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich fanow BMW mam dwie bmki e 36 1.6 mam juz ponad rok ale to juz trup wiec postanowilem na zakup cos z wiekszym silnikiem trafila mi e 36 2.0i z rozwalonym przodem sam osobiscie z kolega ja poskladalismy do kupy i jak narazie smiga i tydzien temu ja zagazawalem niebawem wstawie jakies foto autka pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzienobry... Jako że w ostatni piątek (13-go) zdarzyło mi się nabyć moją pierwszę beemę, przyszedłem trochę się o tym pudle (i pokrewnych) dowiedzieć. Bo mimo, że stare i wysłużone, to wygodne jak domowy kibel i prowadzi się jak złoto. Już ją lubię. Pewnie nie będzie ostatnia. :P

 

Tutaj "pudło" we własnej osobie. ;)

Edytowane przez EDi_nabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja dolączyłem dzisiaj do forum mimo że mam już 4 BMW.Pierwsza była E30 318 z 1986r i miałem wtedy 17 lat,to był mój pierwszy samochód i mimo że była stara i kupiłem ją za 3700zł:) to wiele osób się za nią oglądało,potem było kolejne E30 318i z 1990 czyli nowocześniejszy silnik i prawie ta sama karoseria.Następna była E34 520i 24v 150km z 1991r i była swego rodzaju przełomem po 2 czarnych E30...ponieważ była biała,ale na 17 calowych Borbetach z gigantycznym rantem prezentowała się całkiem fajnie,potem po małej kolizji postanowiłem przemalować ją na czarno czego potem żałowałem,ale ...było minęło.Teraz nastał czas mojej wymarzonej E39 528iA.Kupiłem ją 2 mies temu ze Szwajcarii gdzie miała tylko 1 właściciela,moja E39 ma oryginalny m-pakiet BMW niestety bez dyfuzora,kierownicy i kilku innych szczegółów,climatronic dwustrefowy,skórę,mnóstwo elektroniki ...no ogólnie fuul wypas jak narazie jestem z niej bardzo zadowolony.Niedługo wrzucę kilka zdjęć będzie mi miło jeśli ocenicie jak waszym zdaniem się prezentuje pozdrawiam wszystkich forumowiczów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystch bardzo serdecznie ,jestem tu nowy.Narazie jestem posiadaczem W211 z 2007 :D ale będe w najbliższym czasie sprzedawał.Planuje zakup E90 ...i zapewne będę się zwracał z prośbą do znawców o ocenę niektórych wózków :8) ...a byćmoże znajdę tutaj swoje autko .Pozdrawiam Was wszystkich :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Zawitalem na forum bo szukam dla siebie E91 330xd i musialem gdzies zaczerpnac niezbednej wiedzy na jej tamta, jak sie okazalo BMW-klub byl strzalem w 10 :D . Sam od jakiegos czasu uzytkuje rozne modele audi, ale akurat E91 bardzo podeszla mi zarowno pod wzgledem wygladu jak i rozmiarowo ( nie za duzy nie za maly ;) ), wiec trzeba spróbować tez zobaczyc co ma do zaoferowania bezposrednia konkurencja OOOO , pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Cześć witam wszystkich kluBowiczów. Zostałem jednym z takich ludzi jak Wy, czyli posiadaczem BMW. Krótko o niej. Moją nową przyjaciółką jest BMW 520i Touring z 1997 roku. Bardzo fajnie walczy z upływającym czasem. Odgłosy jakie oddaje podczas pieszczenia jej cylindrów są naprawdę fantastyczne dla ucha. Mam nadzieję że zauroczenie nią przerodzi się z dnia na dzień w coś co można nazwać czymś więcej niż pasją..... chciałbym aby chwile które spędzam za kierownicą były podobne do tych jak zdobywało się szczyty własnych dziecięcych marzeń. Nie zamierzam rozmyślać nad ludzką mentalnością i stereotypami jakie ciągną za sobą Nasze wehikuły. Chcę po całości oddać się temu co do niedawna było tylko i wyłącznie środkiem transportu. Chcę być szczęśliwy podchodząc do każdego zakrętu, czy szyderczo w sobie uśmiechać redukując bieg na niższy. Chcę marzyć nie zamykając oczu i przenosząc się w świat astralny tylko trzymając w ręku ster czegoś co do nie dawna leżało na komodzie z innymi zabawkami. Dobra starczy tego. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na forum i może z czasem na zlotach. Yo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich panów i panie. Od niedawna jestem właścicielem dzieła sztuki jakim jest BMW! To mój 3 samochód, ale pierwsze BMW i wiem, że ta marka zostanie ze mna już do końca... Jestem też zielony w sprawach mechanicznych więc z góry przepraszam za dużo pytań, które będę kierował do WAS ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.