Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z sugestią kilku osób w tym wątku osoby nowe mogą się przywitać ze społecznością naszego forum. :D

 

Jednocześnie uprasza się o nieodpowiadanie na te powitania. Szkoda miejsca na serwerze, a kilka / kilkanaście / kilkadziesiąt odpowiedzi o treści "cześć", "witamy na forum" itd. chyba nie ma większego sensu. Dlatego będę takie posty usuwał.

Witam, witam, zgodnie z sugestia napisze troche wiecej niz "czesc" :D kilka dni temu kupilem w koncu upragnione e46, 323ci, co prawda troche stare, bo 1999r, ale za to jakie piekne :D , nie jestem zupelnie nowy , bo wczesniej jezdzilem e39 z 1997 z takim samym silnikiem, i dzieki niej pokochalem Bawarskie autka. Mam nadzieje ze e46-ka przyspozy mi tyle radosci co e39-ka. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fanów jedynie słusznej marki :)

 

Aktualnie nie posiadam samochodu z szachownicą bo niedawno pozbyłem się mojej ukochanej E30 325is '87 (piękna wersja amerykańska ze skórą, rozbudowanym komputerem pokładowym, tempomatem i innymi bajerami) którą posiadałem od... 22 lat (tak, tak - to chyba jakiś mały rekordzik).

 

W tej chwili intensywnie poszukuję nowej kochanki - E90, benzyna 325, 328 lub 330 w dobrym stanie i rozsądnej cenie... Mam nadzieję, że wkrótce taką znajdę.

 

I już jest - E91 325D '07 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D

Od miesiąca posiadam E34 520i; jest to moje pierwsze BMW i na pewno nie ostatnie :mrgreen: Teraz intensywnie przeglądam forum, bo tak naprawdę niewiele wiem o tej marce, muszę się duuuuużo nauczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

Jestem póki co szczęśliwym posiadaczem E39 540i touring V8 :P z 1997 roku

Z dnia na dzień coraz to bardziej poznaję pierwsze BMW w życiu, co nie ukrywam sprawia wiele radości.

Codziennie staram się również i przeglądać forum, co boli nasze auta dość często, ale i co one w sobie mają.

Numeru VIN jeszcze nie mam rozkodowanego, a jak znajdę gdzie jest dział do pokazania auta, to na pewno tam to zrobię.

Pozdrawiam Was serdecznie i wszystkim jak i sobie życzę bezawaryjnych aut :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Byłem posiadaczem e39 benz. obecnie jest e60 diesel. Przygoda z BMW zaczęła się niedawno (5 lat temu).

Z dobrodziejstw zapisów na forum BMW Klub Polska korzystałem dotychczas jako gość.

Od tej chwili chcę wymieniać informacje i doświadczenia.

 

Pozdrawiam

michange

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

 

Mam na imię Radek, mieszkam w Bytomiu i szukam swojej wymarzonej E39.

To już moje trzecie podejście do BMW ( wcześniej miałem kupić E34 2.0 i E36 2.8 ). Wyszło zgoła inaczej - moim pierwszym samochodem był Opel Calibra 2.0, po niej przyszedł czas na.. Opla Calibrę 2.5 V6 180KM :)

Niedawno dostałem awans w pracy, więc zdecydowałem się sprzedać Calibrę ( choć to naprawdę świetny samochód, o ile jest zadbany i bez nieudanych prób tuningowania go ) i rozpocząłem poszukiwania auta, o którym jeszcze rok temu mógłbym jedynie pomarzyć. Mowa oczywiście o E39, a konkretnie o sednie w manualu z silnikiem 2.8 lub 3.0 w benzynie.

Póki co mija już drugi miesiąc poszukiwań a ja oglądałem same zaniedbane, kombinowane graty, chociaż wcale nie szukam auta z dolnego pułapu cenowego.. Zacząłem już nawet oglądać się za E46 2.8 w coupe, ale podświadomie wolałbym E39 i mam nadzieję, że wkrótce Ją znajdę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imię Łukasz (virus) mieszkam w Legionowie niedaleko wawy jeżdżę od miesiąca BMW E34 524 TD z 1990r. zdjęcie obok :D jak będę miał chwilę czasu to wrzucę fotki. Pozdrawiam i liczę na pomoc jestem młody i uczę sie naprawiać :norty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, od poniedziałku mam srebrną 116'tkę z 2006 roku. Auto robi za drugie w rodzinie. Na razie jestem pod wrażeniem autka, choć go jeszcze nie poznałem wystarczająco dobrze.

Pozdrawiam z Wrocławia.

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Poszukuję bmw dlatego zawitałem na to forum:) Już co nieco przejrzałem, i co nieco wiem więcej ;) Wstępnie "napaliłem się" na BMW E36 318is ale przeglądając forum zaczynam rozmyślać nad E36 328 :) Mam nadzieję, że dowiem się z forum wszystkiego co pomoże wybrać mi odpowiednią opcję.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.