Witam wszystkich, Jako ze jestem nowy na tym forum nie wiem czy pisze w dobrym dziale, ale nie znalazłem czegoś w stylu 'co kupić?' wiec pisze tutaj. Rozważam zakup szóstki w wersji 635. Czy mógłbym prosić o jakies opinie na temat tego samochodu? Warto? Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Moze ktoś polecilby coś ciekawego? Czy mozna ja znaleźć w wersji z napędem na cztery koła? Generalnie co niej sądzicie? Bardzo prosze o pomoc. Pozdrawiam