Witam, mam problem z ABSem, a mianowicie podczas ostatniej fazy hamowania załącza się ABS i strasznie wyje pompa potrafi tak nawet parę sekund nawet po zatrzymaniu. Dodam że nie świeci się żadna kontrolka na desce i nic nie wychodzi na kompie, wymienione kompletne przednie piasty . Auto 328Ci 2000r. Z góry dzięki za sugestie...
Witam, Na co dzień użytkuje E46 320d touring 2000r. oraz E46 328Ci 2000r. no i raczej na tym się nie skończy moja przygoda z BMW :wink:
4 298 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.