Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jestem nowym posiadaczem zgrabnej X5. Po dwóch miesiącach rodzinnych dyskusji udało się przekonać moją lepszą połowę, że naszym / moim :-) / następnym autkiem powinna być beemka. Tydzień temu przywiązałem używaną E53 (2004) z Holandii, teraz załatwiam formalności rejestracyjne w kraju.

Jaki to fajowy wozik …. :lol:

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :!:

W ostatni piątek wraz z żoną odebraliśmy z salonu świeżego X1 w kolorze Vermilion Red.

Jako nowy forumowicz, mam nadzieję, że będę mógł spędzać tu czas w miłej atmosferze i wymieniać się opiniami dotyczącymi naszych BMW.

Pozdrawiam z dalekiej północy :!:

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Co prawda już nie mam BMW (kiedyś E36 325i) ale niestety już zostałem zarażony nieuleczalną chorobą... :D

Najlepsze jest jednak to, że ojciec (E36 318is) zaraził brata (E36 316i compact) a brat mnie :D

Pozdrawiam i życzę WESOŁYCH ŚWIĄT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jako posiadacz kolejnej Bavarskiej limuzyny postanowiłem się zarejestrować, forum śledzę od dawna. Mam nadzieje że uda mi sie może komuś kiedyś pomóc i że ktoś może kiedyś pomoże mi- nawet BMW czasem potrzebuje męskiej ręki :wink:

http://www.autocentrum.pl/gfx/awc/petrolicons/1999768810_1.gif

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

 

Jestem nowy i pisze właśnie swojego pierwszego posta :wink:

 

Od września jestem posiadaczem BMW E36, wiadomo, że takiego autka nie kupi się w idealnym stanie tylko trzeba sobie samemu dłubać i doprowadzać go do stanu jaki sobie wcześniej się założyło ( czyli igł :wink: ). Założyłem tutaj konto, bo męczy mnie już ciągłe, jeżdżenie od mechanika do mechanika i poprawianie ciągłych drobnostek, które można zrobić sobie samemu. Licze na kolegów z forum, na ich pomoc w różnych sprawach :wink:

 

Ogólnie nie siedze w temacie BMW po uszy, bo moja branża i życie to rajdy samochodowe, a BMW kupiłem m.in. dzięki dwóm super driverów z RSMP, a mianowicie Virnikowi i Puszkielowi, może ick kojarzycie ?

 

PZDR wszystkim :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z Warszawy!

Zarejestrowałem się, ponieważ od lat jestem fanem marki BMW. Z powodów czysto finansowych dotychczas nie kupiłem auta tej marki, ale to - mam nadzieję - kwestia czasu :) Interesuje mnie zwłaszcza seria 3 w nadwoziu od E90 w górę!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam właścicieli i użytkowników BMW, a przede wszystkim fanów naszej ulubionej Marki! :D

 

Po długich rozważaniach którą serię wybrać w moim garażu zagościła trójka w wersji Idividual :P

 

W rodzinnym garażu jest też drugie E91 również w zacnej wersji i miłym wyposażeniu, stąd w opisie widnieją dwie. Sam przejechałem tym autem ładnych parę kilometrów po szybkich drogach zachodniej Europy, co było pomocne w wyborze auta dla mnie.

 

Pozdrawiam forumowiczów!

http://img408.imageshack.us/img408/6363/individualvisualizer3to.jpg

¿Te gusta conducir?

The Ultimate Driving Machine

Freude am Fahren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! posiadam bmw e30 316i BAUR od tygodnia nie jest to pierwsze moje autko tej marki wczesniej bylo e36 320i a pasje do bmw zaszczeil we mnie moj ojciec kupujac na poczatku lat 90-tych 1991 BMW e23 !! zakochalem sie w tym autku po uszy i wciaz tak jest kiedys jak sie dorobie to takie sobie kupie ale nie od nas z kraju :) wracajac do BAURa jestem zadowolony narazie sie docieramy ale mysle ze razem spedzimy mile chwile. Jestem z krakowa i mysle ze milo nam sie bedzie spendzac czas na drogach i forum, czego zycze sobie i wam wszystkim. Pozdrawiam BAUR Krk (Bartek) aha i jeszcze ciekawostki potwierdzajaca moje zakochanie do marki moje imiona Bartek Michał Władysław..... ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Po 10 latach jazdy Audi postanowiłem przejść do konkurencji i kupić wiosną BMW. Padło na e90. Teraz siedzę nocami i latam po necie, czytając Wasze uwagi. Pewnie będzie to 325i lub 320i tak na 90%, ale i diesel jeszcze nie jest przekreślony. Już się nie mogę doczekać, kiedy zasiądę za kółkiem bemy i poczuję tą legendarną już przyjemność z jazdy. Witek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

od 10 miesięcy jestem posiadaczem BMW. Wcześniej jeździłem A3 z '00r i byłem fanem AUDI - uważałem, że jak samochód to tylko z czterema pierścieniami na masce do czasu aż wsiadłem do auta, które teraz posiadam... znajomy potrzebował gotówki i strasznie mnie męczył bym się przejechał -po całodniowej jeździe za kółkiem Bimer'a bez dłuższej chwili namysłu sprzedałem A3 i dopłaciłem drugie tyle bo zrozumiałem co oznacza zdanie: "BMW się kocha za to jak się je prowadzi"

 

Pozdrawiam wszystkich szczęśliwych posiadaczy Bimer'ów.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

jestem szczesliwym posiadaczem bmw e30 318is ktore pomału szykuje do zabawy i moze kiedys rajdow...jest to moja juz druga buma jakies 4 lata temu miałem e36 318 touring z ktorego byłem bardzo zadowolony. oprocz e30 na codzien smigam audi s3 99 rok

pozdro all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.