Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich !

Odwiedzam to forum od 6 miesiecy,od tego tez czasu jestem posiadaczem E 46 jest to moj pierwszy model bmw!Z Waszych porad na tym forum korzystalem juz kilka razy ,pomyslalem ze czas sie zarejstrowac! Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, nie muszę chyba pisać, że jestem tutaj nowy gdyż temat mówi sam za siebie :) Dodam, że jeszcze nie mam swojego BMW a forum to ma pomóc mi podjąć decyzję o zakupie, bądź też nie upragnionego modelu. Obecnie jestem użytkownikiem dwóch samochodów Hondy Accord 2005 2.0 mojego taty i Peugeota 207 mojej mamy, jednak marzy mi się ( z resztą tacie też marzy się najnowsze 530d, a wcześniej marzyło mu się również 530d ;) ) teraz własne autko i mam nadzieję, że dzięki waszemu doświadczeniu praktycznemu i mojemu teoretycznemu uda mi się podjąć tą jakże ważną życiową decyzję ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy BMW :D

Od wczoraj zostałem posiadaczem BMW E46 330d z 2004 roku wcześniej tzn. w latach 90-tych posiadałem BMW E30 318IS później E36 325 później BMW 525TDS ale później zdradziłem markę na rzecz AUDI różnych modeli i po latach powróciłem znowu do BMW i chyba już nie kupię innego wozu jak tylko BMW "freude am fahren"

Naprawdę jazda Betą sprawia wiele radości z jazdy. Mam nadzieję że będę mógł pomóc w jakikolwiek sposób i myślę że też otrzymam pomoc w problemie. Pozdrawiam wszystkich Mariusz z Żor koło Rybnika.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jestem wilk, bmw uwielbiam od dziecinstwa, od kilku miesiecy posiadam e36 316, choc moim autem marzen jest e31 :), z poczatku szukalem e30, lecz ciezko bylo znalesc dobrze utrzymany model w przyzwoitej cenie, jednak trafilem na okazje i mam e36 x), czarny sedan x), fakt bylo z nim troche problemow ale doslownie WSZYSTKIE we wnetrzu... teraz auto doprowadzone do porzadku, wiekszosc problemow rozwiazano, lecz wciaz trzeba wlozyc w moja beemke pare zloty, jednak pieniadze jak i czas wlozony w kupno i doprowadzenie go do stanu "przyjemnej" eksploatacji w zadnym wypadku nie jest stracony

wciaz zamierzam "grzebac" bo BMW to zycie

 

;P dzieki pozdrawiam ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Założyłem ten post, gdyż z każdym dniem przybywa nam nowych użytkowników :)

 

Proponuję, aby każdy z nas się przywitał i cieszył się z informacji, które znajdują się na naszym forum.

Edytowane przez bumblebee
Przyklejam!! Aby nie uciekło ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaaardzo mi się to podobuje ...... :cool2:

 

a nie wejdzie taki jeden ,ani be ,ani me ,jedno pytanie ,bo mu się coś popsuło i więcej ani widu ani słychu ,a tak ...

 

zupełnie inaczej .

Tomek

Używane części do komputerów .


http://img409.imageshack.us/img409/6589/mkbmw.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów i koleżanki!

 

Jestem z Krakowa, od sierpnia 2009 jestem właścicielem BMW 120d, na forum od października 2009.

Zapraszam do mojej galerii i zachęcam do zostawienia komentarza.

 

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=124115

 

Pozdrawiam,

Matti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.