Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Jestem miłośnikiem BMW, ale aktualnie nie jeżdżę pojazdem tej marki. Zajmuje się sprzedażą części do BMW, głównie E30, E36 i E34. Poleca się :D Paweł

 

 

Szczerze polecam :) MArcin Słupsk.

Lubię BMW - od 15 lat...trochę ich ujeżdzałem

Teraz pora na AMG :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Od dawna działam na różnych forach poświęconych Mercedesom pod takim samym nickiem bo aktualnie jeżdżę MB 190E 2.6 (bez LPG). Od jakiegoś czasu - mniej więcej kiedy zacząłem szukać W126 500 lub 560 - przypadkiem trafiłem na ogłoszenia dot. E32 no i teraz mam wielką chęć stać się posiadaczem np. takiej 740. Pomożecie?!

Zwykle jestem aktywnie pomagający ale na początku trochę się popytam ;-).

Pozdrawiam, Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Po małej przerwie z jazdą BMW znowu nabyłem samochód tej marki.Mieszkam w Dani już 3lata i niestety tutaj samochody są kosmicznie drogie,dlatego teraz kupiłem BMW 316 e-36 z rok.93 ale w ładnym stanie i jestem bardzo szczęsliwy.Poza jazdą BMW pracuję jak i jestem-mechanikiem,managerem mojego syna który jeżdzi w dani na mini żużlu.Pozdrawiam wszystkich na forum!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako świerzak na tym forum chciałem się przywitać ze Wszystkimi...

Aktualnie nie posiadam BMW lecz w planach mam kupno E46.Przez ten czas mam nadzieję, że uda mi się pomyśleć nad jak najbardziej odpowiednim dla mnie silniczkiem.

Pozdrawiam wszystkich chłopaków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim. Jestem wielkim fanem marki a forum czytalem jak dotad anonimowo ale nadszedl czas by sie ujawnic. A wiec mam 24lata urodzilem sie i wychowalem w Poznaniu lecz osiadlem juz dwa lata na Bavarii mieszkam w malej miejscowosci Postau pomiedzy Dingolfingiem a Landshutem (100km od München) jestem kierowca ciezarowki (SCANIA P280 2008r)w swoim zy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Nigdy wczesniej nie odwiedzałem forum ale postanowiłem to zmienic i wymienic sie informacjami o bawarkach

Od ponad miesiaca jestem posiadaczem e38 730i z 1994r.

Miałem w niej pare rzeczy do zrobienia po kupnie ale juz chyba wszystko jest opanowane

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Mam na imię Paweł. Nie wiem czy można istnieć na forum gdy się nie ma jeszcze BWM bo nie do końca przeczytałem reg.

A więc tak... Co tu dużo pisać, szukam po prostu 320 e46 i mam też nadzieję że dostanę tutaj fachową poradę na co uważać żeby dobrze kupić.

Jako że miałem kiedyś e36 nie przestałem myśleć o tej marce. Jeszcze raz witam i pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Mam na imię Paweł. Nie wiem czy można istnieć na forum gdy się nie ma jeszcze BWM bo nie do końca przeczytałem reg.

 

Oczywiście że można :wink: Witamy serdecznie i życzymy udanego zakupu :cool2:

http://i602.photobucket.com/albums/tt105/thunderstruck312/bmwklubforum2.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.