Witam wszystkich! Od dawna działam na różnych forach poświęconych Mercedesom pod takim samym nickiem bo aktualnie jeżdżę MB 190E 2.6 (bez LPG). Od jakiegoś czasu - mniej więcej kiedy zacząłem szukać W126 500 lub 560 - przypadkiem trafiłem na ogłoszenia dot. E32 no i teraz mam wielką chęć stać się posiadaczem np. takiej 740. Pomożecie?! Zwykle jestem aktywnie pomagający ale na początku trochę się popytam ;-). Pozdrawiam, Łukasz