Witam wszystkich Mam na imię Paweł. Nie wiem czy można istnieć na forum gdy się nie ma jeszcze BWM bo nie do końca przeczytałem reg. A więc tak... Co tu dużo pisać, szukam po prostu 320 e46 i mam też nadzieję że dostanę tutaj fachową poradę na co uważać żeby dobrze kupić. Jako że miałem kiedyś e36 nie przestałem myśleć o tej marce. Jeszcze raz witam i pozdrawiam wszystkich
4 298 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.