Też się przymierzałem do takiego zabiegu ale, jeżeli masz przekładać tyle rzeczy to pewnie myślisz o małym + czyli jakieś 180-190 ps no i adekwatnie do tego NM, czyli trzeba sprzęgło, dwumasę, wał i skrzynie z 320d. Jeżeli myślisz aby zostać przy 150 ps to lepiej w 318d zrobić program i jedzie tak samo jak takie 320d 150 ps. Kupa roboty i pieniędzy a auto stare i nie ukrywajmy, dalej wolne. Turbo z tego co wiem jest inne, mniejsze.