Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Jestem tu nowy.

 

od dwoch lat jestem szczesliwym posiadaczem e 46 touring.przez ten czas przejechalem 95 tys km i zero problemow z moim bmw.

 

 

Teraz juz wiem ze nastepne na 100% bedzie bmw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 11 latach "ambitnej" przygody z fancuską marką Renault (R5, Megane coupe, R19, Laguna combi) w minioną sobotę stałem się ostatecznie właścicielem modelu BMW jak w moim podpisie. Witam wszystkich forumowiczów, mniej lub bardziej doświadczonych uzytkowników BMW e39 i innych modeli. Na wstępie chciałbym wyrazić podziw dla wiedzy niektórych z was oraz podziękować za istnienie forum oraz otwartość jego członków. Proces podejmowania decyzji o zakupie w miom wypadku trwał ponad rok (mógłbym o tym napisać długi esej ) W ostatnich kilku miesiącach to przede wszystkim to forum dostarczyło mi najistotniejszych i najwartościowszych informacji na temat tego jak powinienem wybierać, na co zwracać uwagę co mnie czeka, jakie są radości i ryzyka posiadania takiego auta. W tej chili (po jednej dobie) mogę potwierdzić tylko jedno... z tym autem trudno będzie mi się rozstac. Potwierdza sie chyba opinia wielu z was, że łatwo się uzaleznić.

Dla uzupełnienia informacji wyposażenie które daje mi kolejną dawkę przyjemności to:

- skórzana czarna tapicerka,

- siedzenia z wielopłaszczyznową, elektryczną regulacją i pamiecią oraz masazem....!! (odkryłem to wieczorem )

- nawigacja MKII (4:3) wczoraj wgrana Osteuropa

- wielofunkcyjna kierownica M5

- obniżone o 2 cm zawieszenie (czerwone sprężyny) - to niespodzianka nieplanowana

- sensor desczu itp...

Nie jestem już małolatem, przekroczyłem czterdziestkę ale czuję wolę życia w tępie. Mam nadzieję że na moje pytania (których jeszce napewno kilka będę miał) cierpliwie mi odpowiecie. Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum. Przedwczoraj mój Tato przywiózł z Niemców TDSa 325 e-36. Kupił ją tak z braku laku, bo nie było tego co chciał.

No cóż moge powiedzieć... zbieram na e-46 :P :D

Nigdy nie miałem BMW choć od zawsze mi sie podobają ale będę miał ;)

Pozdrawiam i mam nadzieję że tu zagoszcze na dobre Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę powitać wszystkich forumowiczy.

 

Jestem całkowicie nowym użytkownikiem BMW. Jest to E39 z roku 1998r z silnikiem 2.5TD na 18 calowych felgach, manual, sedan.

Do chwili obecnej moja przygoda motoryzacyjna objęła: Fiata Uno 1.0. Opla Vectrę 1.8i, Opla Vectrę B 2.0 DTI oraz Skodę Octavia 1.6 SR.

Teraz zaczynam nowy rozdział mojej motoryzacyjnej podróży, i mam nadzieję, iż się nie zawiodę.

 

Pozdrowienia dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się przywitam...

 

Od wczoraj mam BMW 324 E30... Autko do dopieszczenia, stoi już wypatroszone w garażu ale będzie żyć ;)

 

Silnik 2.4TD jest chyba w dobrym stanie... 330kkm najechane a nadal zalany półsyntetykiem... :cool2:

 

Pozdrawiam wszystkich ze Świdnicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Od miesiąca władam 318tdskiem (95) o kolorze hellrot :twisted:

Pozdrawiam wszystkich tych co nieświadomie przez swoje posty przyczynili się do tego że kupiłem tego diabełka!! Te forum to fenomen-najlepszy mechanik!!! Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

Pozdrawiam użytkowników forum. Od połowy maja wiem że jadę , a nie tylko podążam z punktu " a " do punktu " b " :lol:

A moja " Wielka ,Piękna Srebrna Wiedźma " pożera przestrzeń razem ze mną.

Ma wielkie sześciokomorowe serce, dwie pary gumowych " cichobiegów" w rozmiarze 17 ", jasne , niebiesko świecące oczy i całkiem zgrabną pupcię :twisted2:

Porusza się zwinnie i z gracją choć mała przecież nie jest, a przy tym tak pięknie mruczy :clap:

Lubie ją :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam na imię Radek i jestem z Rzeszowa. Co prawda nie mam BMW tylko Golfa V, ale czuję, że zmienię tego paścia właśnie na biemdablju :D

Jeśli będzie BMW to na pewno seria 3 (rodzina w Niemczech to może pomoże przy formalnościach :D )

Tymczasem zabieram się za wnikliwe czytanie forum :cool2:

 

Pozdrawiam Wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.