u mnie było to samo, aż przez przypadek znalazłem w lewym tylnim błotniku pod tapicerką wzmacniacz antenowy, okazało się że ktoś niewiedział co to jest i przy wtyczce przy radju odcioł cieniutki biały kabelek a to właśnie był od wzmacniacza, podłączyłem go i gra jak malina. tylko nie wiem gdzie ma wzmacniacz sedan musisz znaleźć i sprawdzić czy dochodzi prąd, pozdro
ja mam wtrysk z kabelkiem jako czwarty, pali mi w mieście jakieś 7,5l mimo to że mam ją z czipowaną, po założeniu chipa troszkę się poprawiła dynamika ale szału nie robi. mam prośbę jeśli ten wtrysk sterujący ma być jako trzeci to proszę dać znać bo to mże być ważne,pozdrawiam
Witam jestem posiadaczem BMW E-36 Touring 318TDS z roku 1995. Pozdrawiam wszystkich posiadaczy beem :D
4 298 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.