Witam, jestem tu nowy... miałem to samo po wymianie filtra paliwa. Auto na drugi dzień nie odpalało. Okazało się, że nie stykały przewody na pompie paliwa(tej pod fotelem kierowcy). Prawdopodobnie przed wymianą filtra pompa w zbiorniku dawała wystarczające ciśnienie żeby paliwo doszło do pompy commonraila i auto jeździło...
10 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.