Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od 2 tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem BMW E30 318i Touring. BMW kupiłem przez zupełny przypadek - tzn. zawsze mi się podobały ale byłem pewien że nigdy się nie zdecyduje :) (zadecydował stan techniczny pojazdu) Mam nadzieje że znajde na tym forum interesujące mnie tematy i sam się do czegoś przydam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! Tak jestem nowy na forum, ale nie jestem świerzakiem jeśli chodzi o BMW :) miałem w swoim życiu kilka sztuk, ale jakoś nigdy nie mogłem trafić na takich samych zapaleńców jak ja. Obecnie jeżdże e60, a posiadałem e28, 2x e32 (obie 750) e39. Z miłą cchęcią dołącze do społeczności którą tworzycie. Jeśli będe mmógł pomóc to chętnie to zrobie. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Po 3 latach przerwy wreszcie powróciłem do korzeni. Tym razem jest to 318TDS. Odbieram go za 2 dni, takze za wiele o nim jeszcze nie powiem. Poprzednimi cudami byla jako pierwsza 320 z 1979 roku (to bylo moje pierwsze auto jak mialem 17 lat), na nim sie uczyłem jezdzic, nabywałem nawyków itd. Ogólnie to nie wiem czy to był dobry pomysł na 1 auto, gdyz zakończyłem jego żywot dokładnie w kilka dni przed druga rata OC ;). Ja przezylem, auto nie i to byl znak... szybkie, komfortowe i bezpieczne! Od tamtej pory zawsze chcialem miec BMW. Kiedy pozbieralem sie finansowo kupiłem 316 z 85 roku - z silnikiem 1800 cm3(gażnik pierburg 2BE) - mimo wielu lat nadal pamietam, gdyz przez pewien okres panowalo u mnie powiedzenie "dzień bez wyjęcia gażnika to dzien stracony" - problemy z rozruchem - mimo tego uwazam je za cudowne autko.

Po tym miałem okazje ujezdzac jezdzidla takie jak Isuzu Amigo 2800, pontiac TransAM 5000, 126BIS 704- zawsze sie smialem ze kiedys mnie dopadnie, Daihatsu charade 1000 diesel :shock: , astra merit 1600, polo 1400, cavalier 1700TD, no i wreszcie BMW 318TDS.

Na tym kończy sie moja historia.

Jest powiedzenie, że drugi raz sie do tej samej rzeki nie wchodzi, ale jak chodzi o BMW to tu nalezy o nim zapomniec.

Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje, ze nie spedzę za dużo czasu na forum w tematach typy "usterki" :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem tu calkiem nowy. Moim BMW jezdze od 4 miesiecy i juz wiem, ze moim nastepnym samochodem bedzie... inne BMW :)

Totalnie nie orientuje sie w tematach motoryzacyjnych wiec raczej bede potrzebowal pomocy niz jej udzielal. Za to moge pomoc w innych, roznych, ciekawych;) sprawach!

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nazywam się Piotrek. Od jakiegoś czasu zagladam na te forum i postanowilem się wreszcie zarejestrować. Przez ponad rok jeżdziłem beemką e30-ką 320 i od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem 750 e38. Kurde to jest dopiero auto :P

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.