Skocz do zawartości

Dober

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dober

  1. Dober odpowiedział(a) na green71 temat w E36
    W mojej lampka w bagażniku zapala się też przy otwarciu którychkolwiek drzwi. Wydaje mi się że to nie będzie wina krańcówki w bagażniku tylko może jakieś kabelki przy samej lampce nie łączą lub włącznik. Powodzenia w szukaniu.
  2. Dober odpowiedział(a) na Dober temat w E36
    Witam elektrozawory sprawdzone ładnie chodzą tylko otwierają się na maxa albo są całkiem zamknięte. Czy nie powinny się tylko uchylać proporcjonalnie do temperatury na wyświetlaczu. A może coś jest nie tak z samym panelem?
  3. Witam a ja wczoraj zmieniałem olej w mojej 320i m52 i weszło jakieś 7 litrów i jest równo z górną kreską. Wcześniej miałem 2.5l m50 i tak samo lałem 7 litrów. Tylko przy wymianie dmucham sprężarką w korek wlewu oleju i wtedy dużo jeszcze zlatuje z miski. Pozdr
  4. Temperatura w m52 ma być 92 stopnie. Te na 87 stopni są na inną strefę klimatyczną Hiszpania czy coś podobnego. Ja wymieniałem ostatnio sam termostat bez obudowy nie dałem żadnego silikonu i nic nie leci z termostatem masz nowy oring żeby dobrze uszczelnił. Pozdro
  5. Witam potrzebujesz najlepiej całe drugie auto bo inaczej nie opłacalne zbankrutujesz na części. Potrzebny jest silnik kompletny skrzynia wał dyfer zawieszenie przód jest mocniejsze wydech oczywiście komputer zegary chyba dobrego elektryka który to wszystko ogarnie, bo mechanicznie każdy sobie z tym poradzi. Mam 2.8 coupe prawie w całości na sprzedanie lepiej byś na tym wyszedł. Powodzenia.
  6. Dober odpowiedział(a) na Dober temat w E36
    Od dołu raczej by było ciężko trzeba z góry je wyciągać. Jest ciasno ale da się zrobić.
  7. Dober odpowiedział(a) na Dober temat w E36
    Też o tym myślałem tylko dziwne jest to ze grzeje ja nic nie ruszam a nagle samo zimne zaczyna lecieć. A jak na maxa zrobię to grzeje.
  8. Dober opublikował(a) temat w E36
    Witam szukałem na forum i nie mogę znaleźć . Mam w samochodzie klimatronic ruszam ustawiam temperaturę 28 stopni. Silnik się rozgrzewa temperatura rośnie i jest ciepło. Po ok. 30min jazdy temperatura z nawiewów zaczyna spadać i leci zimne powietrze. Nie wraca już do tych 28 stopni. Dopiero jak zwiększę temp. 2 stopnie wyżej to zaczyna lecieć ciepłe ale znowu po chwili leci zimne. Wtedy robię temp. na max i leci gorące i tak już zostaje. Temperatura silnika jest w pionie cały czas. Wystawcie diagnozę czy jest to uszkodzony panel klimatronica , jakiś czujnik czy elektrozawory do przeczyszczenia lub wymiany. Z góry dzięki za pomoc.
  9. Żeby silnik odpalił na wiązce od automata musisz zmostkować kable tak aby komputer myślał że masz dźwignie biegów na N lub na P. A do reszty chyba potrzebujesz jakiegoś speca bo to już grubsze. Trzeba ominąć EWS lub go podłączyć. Powodzenia.
  10. Dober odpowiedział(a) na 01mlody temat w E36
    Potwierdzam tuleje wahacza tył te mocowane pod budą. Też tak miałem po wjechaniu w dziurę rzucało tyłem na boki.
  11. Dober odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w E36
    Witam o to chodziło przed wczoraj czyściłem te filtry. http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=13201&highlight=nawiew
  12. Siemka mam już od pół roku moje cudo. Dzięki temu forum wiele się dowiedziałem na temat napraw mojego BMW, a do tego ile zaoszczędziłem kasy. Dzięki chłopaki.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.