Witam wszystkich mam na imię Tomek!!!! Jestem nowy na forum, jeździłem rok e 32. Od 2 dni jestem szczęśliwym posiadaczem 328 kombi model e 36 Pozdrawiam wszystkich wielbicieli tej marki :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja mam orginalne radio, daje radę ale głośniki musisz wymienić. Fabryczne są do ........ Inne radia ładnie wyglądają w sklepie a w samochodzie fatalnie!!!!
8 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.