Bez sensu. To jak przekomarzanie sie małych dzieci jaka zabawka jest lepsza. jesteśmy fanami marki a nie konkretnego modelu... Ja osobiście miałem e39 teraz posiadam e60. Oba auta są wspaniałe i nie uważam któregoś za lepsze, są poprostu inne ... :)
e39 ma rzeczywiście klase, styl i jest klasyczna. e60 to wyższy komfort i technika na najwyższym poziomie. To czy jednemu podoba sie wizualnie to, czy tamto to kwestia gustu, a o tych jak wiemy nie dyskutuje sie. Maiłem e39, teraz mam e60 i napewno bym nie powrócił do e39. Pozdrawiam
przyjżałem sie jak to u mnie wygląda (mam rolete elektryczną) i wydaje mi się że wycięcie będzie wyglądało źle!! Najlepiej spróbuj upolować półke z oryginalnym wycięciem na rolete :)
Witam!! Tak jestem nowy na forum, ale nie jestem świerzakiem jeśli chodzi o BMW :) miałem w swoim życiu kilka sztuk, ale jakoś nigdy nie mogłem trafić na takich samych zapaleńców jak ja. Obecnie jeżdże e60, a posiadałem e28, 2x e32 (obie 750) e39. Z miłą cchęcią dołącze do społeczności którą tworzycie. Jeśli będe mmógł pomóc to chętnie to zrobie. Pozdrawiam
4 298 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.