Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Od dawna czytam to forum, ale dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować. Mam aktualnie 3 auta w rodzinie, z czego jedno kupione całkiem niedawno. Jak je skończę robić to wrzucę do odpowiedniego działu.

Pozdrawiam wszystkich.

 

lihtaz, Kraków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich.

Nie jestem posiadaczem samochodu marki BMW, choć po bardzo dobrych wrażeniach z motocyklami tej marki zacząłem spoglądać w kierunku samochodów tej stajni.

Przymierzam się do zakupu X3 F25 x28i, a że od kilku dni czytam to forum i znalazłem już mnóstwo ciekawych informacji to postanowiłem się zarejestrować :)

 

pozdrawiam i jeszcze raz wszystkich witam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

od dawna jestem posiadaczem BMW, kilka modeli już miałem. Wkrótce zamieszczę zdjęcia.

Było: 306 1.4 98> Espace 2.1d 94> 850 2.5 96> 318tds 97> W638cdi 2.2 00> 525tds 98> W169 1.5 05> 316i 90> 324td 89> 525tds 96> W124 300CE 90> Mondeo 2.0tdci 02> 525td 95> W203 2.0 01> 520i 98> 522i 00> 525i 01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

 

nigdy nie miałem aut bmw bo jakoś mi nie pasowały.

z bmw miałem rockstera i bmw k1200r i nieźle nawijały, dlaczego motocykle bmw? bo jeździ tego mało, a ja lubię coś bardziej oryginalnego.

aktualnie jestem na etapie poszukiwania gran coupe.

z bmw > r1150r rockster > k1200r beaster > f30 328 sport > g30 520xd

RIP - audi S5 460PS - stolen...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

od 1,5 miesiąca jestem posiadaczem E60 530d 2003r

szukając w internetach problemów często wyskakuje mi to forum więc w końcu postanowiłem się zalogować, przez wiele lat byłem zalogowany na innym forum ale jednak tu chyba więcej pomocnych informacji znajdywałem ;)

Pozdrawiam Dawid z Brodnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.