Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

nadszedł ten dzień i postanowiłem kupić BMW. Po latach ujeżdżania innych marek doszedłem do wniosku, że teraz czas na serię 3. Preferowany model to 330Xi w automacie w budżecie nie przekraczającym 45-50K PLN, ale w sumie nie wykluczam innych wariantów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) jestem toomS, jestem nowym posiadaczem BMW E46 328Ci .

Mam mieszane uczucia co do auta ponieważ od początku coś jest nie tak ( ale to raczej błędy nie zauważone przez mojego super mechanika (sic!) , a zauważone przeze mnie, totalnego laika. nawet się rymuje trochę )

Ale nie łamię się bo z Audi miałem tak samo hehehe

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Nazywam się Mateusz, mam 31 lat, jestem posiadaczem BMW E38 728i od przeszło trzech lat. Trochę minęło od czasu mojej rejestracji ale wybaczcie nie jestem za bardzo internetowy. Ale lepiej późno niż wcale.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem Michał i od kilku dni czuję się właścicielem pięknego (moim zdaniem) e91 318i z 2006 r. BMW zostało kupione u zachodniego sąsiada z salonu BMW, używane z przebiegiem około 152 tys. km. Żałuję, że nie trafiłem na 320i (150KM), tylko na 318i (129KM), ale po pierwszych 300 km mam pewność, że po Seacie Ibiza 1.4 16v i tak będzie wreszcie frajda z jeżdżenia. Nie żałuję za to wyposażenia, bo oprócz skóry i nawigacji ma to co trzeba. Nie dość, że spodziewamy się z Żoną dziecka to jeszcze nabyłem BMW :-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów, mam na imie Michał i mieszkam w Gnieznie. Planuje zakup 330d e90 w automacie - zawsze marzylem o BMW ale zawsze zdrowy rozsadek bral gore nad sercem...

a to drogie utrzymanie, a to duzo pali bla bla bla

ale dosc tego. CHCE BMW!

Temat aut BMW jest dla mnie nowy ale temat motocykli ze stajni BMW jest dla mnie chlebem powszednim - uzytkuje k1200r :)

W czym moge pomoc forumowiczom? Handluje sprzetem foto wiec jakby co - smialo pisac :)

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie, jestem bardzo nowy bo jeszcze nigdy nie byłem na żadnym forum, ale kiedyś trzeba zacząć.

Od trzech miesięcy posiadam x5 4.4 z 2002 roku i miej więcej tyle też borykam się z problemami, ale myślę że z Waszą pomocą będę mógł się cieszyć z jazdy moją Bety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć,

od miesiąc mam a e61 530xd 2006,

przy przesiadce z audi wiele pozytywnych wrażeń i chyba nie tylko dlatego, że z A3:-)

I także pierwsze problemy, trochę na własne życzenie.

Ale liczę na to, że dzięki nowym znajomym z forum uda się pewne tematy ogarnąć.

Biernie czytam forum od jakiegoś czasu, chciałbym teraz aktywniej dołączyć.

Arek

Lublin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od tygodnia jestem posiadaczem BMW e92 320d coupe, jest to moje pierwsze BMW i powiem szczerze przesiadając się z golfa IV po prostu brak słów jeśli chodzi o jazdę i komfort ale jak to będzie pod względem mechanicznym czas pokaże póki co jestem happy, jestem z Parczewa woj. Lubelskie, pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.