Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam sorry ze wprowadzam OT ale mam kilka problemów z forum :

1 .Gdzie założyć galerie proszę o wskazanie mi linka bo za jasną cholerę nie mogę się tu połapać,( kiedyś tu było inaczej )

2. Mam nadzieje iż ADMINISTRATOR pomoże i posprząta po mnie :)

3.Odp.prosił bym na PW

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Mam na imię Rafał i obecnie jestem na etapie poszukiwania swojego pierwszego BMW.

Mam nadzieję ze fachowa wiedza forumowiczów oraz samo forum będzie ogromną skarbnicą wiedzy.

 

Jeszcze raz witam i Pozdrawiam Wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie :) od dwóch dni jestem szczęśliwym posiadaczem mojego wymarzonego BMW 120d :dance: W chwili obecnej jestem na etapie rejestracji i załatwiania wszelkich formalności jak tylko się z tym uporam postaram się zamieścić jakieś fotki mojej laluni :8)

http://www.4shared.com/download/N-TL0Wk0ce/u5pw.jpg?sbsr=29fdbbca5e3a694bc526b93bccac24c495e&lgfp=3000


**********************

Moje byłe BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=209629

Moje obecne BMW: ...

**********************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc jestem nowym uzytkownikiem BMW . Mysle,ze spedze tu niezle kilka godzin tygodniowo haha. Pozdrawiam Wszystkich.

Damian3619


Ze wzgledu iz nie ma zadnej stronki poswieconej Polskim wielbicielom BMW w UK. Zapraszam na profil facebooka Bmw anglia.


GG 43888118

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem przywitać się ze wszystkimi na tym forum. Cześć wszystkim. Pierwszy raz jestem posiadaczem samochodu BMW, choć mam 40 wiosen. Wybór padł na BMW seria 1 2005 rok E 87 120d 163 KM. Po tygodniu użytkowania pierwsze co mogę powiedzieć, że kapitalne prowadzenie samochodów BMW to nie mit.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie , od nie dawna jestem szczęśliwym właścicielem mojej Berty 316 w automacie . Historia z BMW zaczęła się już dawno dawno temu , bo było to wielkie marzenie mojego ojca , ale to mi się udało zostać właścicielem BMW . Mam cichą nadzieje że zostanę przy tej marce przez ładne parę lat . Jeszcze raz wszystkich pozdrawiam i do zobaczenia na jakimś zlocie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem nowy oczywiście:)

Póki co, MB W126, ale przymierzam się do 7-ki.

Będę więc molestował forumowiczów i drązył temat w typowy przedzakupowy sposób.

Beemka ze stopki jeździ żonka, a ponieważ czasem pożyczy to mogę się nazwać użytkownikiem i coraz większym wielbicielem marki.

Lokalizacja: Warszawa-Kraków

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.