Skocz do zawartości

Żarówki D2S Xenon... Które wybrać??


Allen

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kłopot z zamianą żarnic D2S w BMW E39.Jedna zaczęła świecić mi na purpurowo i dowiedziałem się,że trzeba ją wymienić natychmiast bo pali przetwornicę,a najlepiej dwie na raz żeby był taki sam efekt ale nie o to chodzi.Nie wiem za jaką cenę kupić D2S.Jedni mi mówią,że jak kupować to tylko za cenę większą niż 100zł bo mam pewność oryginału,a jeszcze inni twierdzą,że te za 70-90zł niczym się nie różnią od tych droższych,że żywotność i moć jest taka sama.Pomóżcie... :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
ja kupiłem na allegro d2s philips 4300k za 100 święcą na żółto tak samo jak zwykła żarówka a nie jak xenon.Więc zadaj sobie pytanie czy warto skoro na allegro kosztuje 100 a w sklepie 300 taka róznica świadczy o czymś

 

bo wlasnie tak ma zdrowy xenon 4300K swiecic

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , ja kupilem 8000k bo 4300k mi swiecili na rozowo zolto , a 8000k swieca super nie ma watpliwosci ze to xenon , bialo niebieskie swiatlo i o ile lepiej widac w nocy , polecam. Firme w ktorej kupilem znalazlem na allegro i caly czas sprzedaja tez na allegro a oprocz tego maja sklep we Wroclawiu , polecilem ich juz kilku osoba i wszyscy sa zadowoleni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

kwestia tylko taka, czy zalezy ci na lansie czy na dobrym widzeniu, 4300K jest najbardziej zblizony do barwy swiatla dziennego, wszystko powyzej swieci bardziej na niebiesko kosztem jakosci oswietlenia

 

mowimy tu oczywiscie o nowych zarowkach, te 4300K kiedy troche poswieca, tez zaczynaja swiecic na niebieskawo, to znak, ze xenon sie zuzyl

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem mialem juz xenony w kilku autach i zadne nie swiecili mi tak dobrze jak te 8000k teraz , w nocy zadko kiedy mam potrzebw uzywac dlugich . I widac ze swiatlo jest mocniejsze , zreszta wiekszosc nowych aut produkowanych teraz ma wlasnie takie swiatlo xenonow jasno niebieskie a nie biale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się nie chce wierzyć,że te Wasze PHILIPSY czy OSRAMY D2S z allegro to oryginał, jak za 2płacicie 100zł. W hurtowni oryginalne OSRAMY, PHILIPSY to koszt od 240 do prawie 300 zł za philips color match

 

ja juz w 2 autach uzywalem xenonow z allegro i zlego slowa powiedziec nie moge... w kazdym razie roznicy nie zauwazylem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ostatnio jedna zarówkę OSRAM za 300pln i wymieniłem w jednym reflektorze. Odnoszę odczucie jakby światło padające z tego reflektora było bardziej żółte niż z drugiego ze stara żarówką choć obydwie są 4300k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ostatnio jedna zarówkę OSRAM za 300pln i wymieniłem w jednym reflektorze. Odnoszę odczucie jakby światło padające z tego reflektora było bardziej żółte niż z drugiego ze stara żarówką choć obydwie są 4300k

 

dlatego wymienia sie 2 na raz zeby swiecily jednakowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Ja kupiłem ostatnio jedna zarówkę OSRAM za 300pln i wymieniłem w jednym reflektorze. Odnoszę odczucie jakby światło padające z tego reflektora było bardziej żółte niż z drugiego ze stara żarówką choć obydwie są 4300k

 

Ja tez kiedys kupiłem zarówki ksenonowe z Allegro. Są tanie ale jaki jest w srodku gaz nie wiadomo. Swieciły na żółto. Polecam Phillipsy.

Bandite Motor Wagen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ostatnio jedna zarówkę OSRAM za 300pln i wymieniłem w jednym reflektorze. Odnoszę odczucie jakby światło padające z tego reflektora było bardziej żółte niż z drugiego ze stara żarówką choć obydwie są 4300k

 

Ja tez kiedys kupiłem zarówki ksenonowe z Allegro. Są tanie ale jaki jest w srodku gaz nie wiadomo. Swieciły na żółto. Polecam Phillipsy.

Tylko akurat ten OSRAM ktory zakupił kolega to nie był żarnik z Allegro a zakupiony w Intercarsie. Nie uważam żeby osram był gorszy jakościowo od Phillipsa. Poprostu nigdy nowy żarnik nie będzie świecił tak jak ten juz lekko zużyty i oczywiście 4300k nie będzie dawac mocno niebieskiego światła bo wiadomo nie w tym rzecz.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4300K.dalem za sztuke po 100zl w serwisie xenonow w koszalinie

 

i teraz najlepsze-najwiecej schodzi zarowek i systemow 8000K do bmw kazdego typu :norty:

jak to powiedzial moj kolega co prowadzi ten punkt-ZE KAZDY UZYTKOWNIK BMW STAWIA SOBIE ZA PUNKT HONORU ZEBY WSZYSCY DOBRZE WIDZIELI ZE MA KSENONY :mad2:

i drugi staly tekst-po to płacę zeby bylo niebiesko :mad2:

jak dzwoni klient w sprawie montazu ksenonow i zyczy sobie 8000k-to od razu wiadomo jakie auto-bmw kazdej masci

wiec tak sobie chlopaki od bmw swieca po koszalinie :mad2:

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI E30 E34

CZĘŚCI ZA GROSZE-skrzynie od 250zl,mosty tylne od 150zl,zawieszenia,blachy

#####Kasacja aut#####

tel.787482121

gg 208272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Focie Narva i Phillips kosztują juz po rabacie około 220-230 zł. Czego mozna wymagac od zarówki za 100 zł. Teraz podrabia sie juz wszystko począwszy od szlifierek Boscha, które poźniej mozna kupic na Allegro i giełdach do czesci i tak na podróba firmy BOSCH ostatni hit sezonu nazywa sie BOSHK, identyczne pudełko i naklejki i wyglad. Poza jednym szczególem.

To nawet nie jest prawie BOSCH.

Bandite Motor Wagen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam , ja kupilem 8000k bo 4300k mi swiecili na rozowo zolto , a 8000k swieca super nie ma watpliwosci ze to xenon , bialo niebieskie swiatlo i o ile lepiej widac w nocy , polecam. Firme w ktorej kupilem znalazlem na allegro i caly czas sprzedaja tez na allegro a oprocz tego maja sklep we Wroclawiu , polecilem ich juz kilku osoba i wszyscy sa zadowoleni

 

 

A gdzie maja ten sklep we Wroclawiu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie jest tak ze zarowki musza si e"rozpalic" i dopiero po pewnym czasie swieca optymalnym swiatlem?

 

pozdrawiam,

darek

 

ps. ja mam oryginalne - nigdy nie wymieniane i oba swieca na niebiesko, az milo:)

[500 656 500] sprzedam nr - starter GSM idealny dla salonu BMW - 608 BMW BMW czyli 608 269 269
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tak. Zupelnie nowa zarowka xenonowa zaraz po uruchomieniu swieci cos pomiedzy zoltym a bialym. Dopiero po jakims czasie zaczyna przechodzic coraz bardziej w niebieskawy odcien. Mowa oczywiscie o oryginalnych zarowkach montowanych fabrycznie (4300). Pisze to z doswiadczenia bo zakladalem kilka razy nowe zarowki i ludzie twierdzili ze to jakas podroba bo nie jest niebieskie.

 

Natomiast jezeli chodzi o rozne dziwne produkty z allegro to polecam zarowki 6000. W moim odczuciu z zewnatrz patrzac wygladaja troszke bardziej niebiesko od 4300 ale z jazdy stwierdzam ze swieca duzo lepiej. Po prostu wiecej widac. Nie zgadzam sie natomiast z kolega co do wersji 8000. Ta po prostu jest tak intensywnie niebieska ze wyglada jak montowane kiedys w Maluchach i innych tuningowych wynalazkach nakladki na oryginalne zarowki w kolorze niebieskim.

 

Pozdrawiam

niski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Polecam 6000k, zmieniłem oba jak padła mi jedna z oryginalnych. Świecą lepiej od oryginałów, zobaczymy jak długo posłużą :norty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.