Skocz do zawartości

Dolnośląskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 865
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tam zawsze naprawiam auto i jest ok , tylko ze oni jak bmw , trzymaja sie wersji ze nie wymiania sie oleju w skrzyni (tak zaleca bmw) a jest to skrzynia GM gdzie GM zaleca wymian oleju co okolo 60tys a w innych 100 tys tylko nie wiem ktora ja mam teraz :). co nie zmienia faktu ,że chce wymienic i teraz gdzie jechac :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też polecam BEBEN-SERWIS. Jestem ich klientem od pewnego czasu, trochę rzeczy już u nich naprawiłem. Serwis niepozorny, ale znaja się na rzeczy. Tak jak ktoś wcześniej pisał, szef trochę zakręcony, ale pozytywnie. Jedyny minus to trochę przedłużające się terminy odbioru samochodu, mają sporo roboty.

 

Tu jest ich strona z mapką jak dojechać, bo nie łatwo tam trafić za pierwszysm razem :) http://beben-serwis.pl/index.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zapraszam do pranie tapicerki oraz ozonowania:

 

Usługa składa się z następujących czynności:

 

1. Odkurzanie wnętrz pojazdu

2. Pranie siedzeń

3. Pranie tapicerki drzwiowej

4. Pranie dywaników samochodowych

5. Pranie bagażnika i podsufitówki

6. pranie podłogi wraz z dywanikami

7. Czyszczenie deski rozdzielczej

8. Odgrzybienie klimatyzacji, trwałe usunięcie nieprzyjemnych zapachów poprzez ozonowanie - ok. 30 minut profesjonalnym generatorem ozonu o wydajności 7 000 mg/h

 

 

 

tel: 512-586-807

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Ja też polecam BEBEN-SERWIS. Jestem ich klientem od pewnego czasu, trochę rzeczy już u nich naprawiłem. Serwis niepozorny, ale znaja się na rzeczy. Tak jak ktoś wcześniej pisał, szef trochę zakręcony, ale pozytywnie. Jedyny minus to trochę przedłużające się terminy odbioru samochodu, mają sporo roboty.

 

Tu jest ich strona z mapką jak dojechać, bo nie łatwo tam trafić za pierwszysm razem :) http://beben-serwis.pl/index.php

 

 

 

Również polecam chłopaków od Beben-Serwis, są fachowi i znają się na mechanice. Jedyny minus to terminy, są naprawdę zawaleni robotą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Forumowicze,

na wszystkich stronach mowa jest tylko o jednym warsztacie blacharsko - lakierniczym, bez opinii - była tylko informacja, że "jest": http://www.lacart.pl/.

 

Było kilka zapytań o takie zakłady, ale bez odpowiedzi...

Szukam warsztatu blacharskiego do przespawania (wycięcia starego i wspawanie nowego) mocowania stabilizatora z przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

witam

poszukuje dobrego warsztatu z wroclawia lub okolic do regeneracji wtrysku common rail do e39 2,5

polecilby ktos fachowca?

Obecnie:

F11 530d M-Pakiet 2013

F10 520D M-Pakiet 2012

F25 X3 2012r.

Było:

1.E36 320i Coupe

2.E36 323i Coupe M-Pakiet

3.E46 320D Touring

4.E46 330xd Touring

5.E39 525D Sedan M-Pakiet 2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jeśli chodzi o turbiny w naszych dieslach polecam RKF- Turbo ul. Robotnicza 22, Warsztat nie pokaźny dosłownie garaż ale serwis turbin pierwsza klasa robiłem w golfie TDI a teraz w e90 polecam http://turbo-rkf.prv.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2500 zł w moim wypadku trzeba było turbinę kupić inną. I to cena za całość.

 

Mam nadzieje że ci powiedzieli że przez pierwsze 500 km powinieneś jeździć spokojnie po to by turbina luz lekki złapała. Bo to jest rzemiosło i oni robią turbinę bez luzu a turbina lekki luzik na wirniku powinna mieć wtedy dłużej wytrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turbina była właściwie dotarta sam zostawił autko sobie na 4 dni w razie w a ma dostęp do części z rozbieranych aut moją wyciągną z auta o przebiegu 15000 km wymienił tylko jakieś uszczelniacze gwarancja jest także ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam. Kilka ciekawostek odnośnie cen w Stando i Inchcape we Wrocławiu. W czerwcu kupilem E60 2004 r 530d, odwiedziłem przed zakupem Stando, mają tam dosyć ciekawą usługę sprawdzania auta przed zakupem. Co do samej obsługi i serwisu nie mam zastrzeżeń, wszystko bardzo profesjonalnie. Dostałem listę rzeczy które dobrze by było/należało by wymienić w najbliższym czasie. Teraz co do kosztów, oto kilka z nich:

 

STANDO:

1. wymiana oleju w silniku: 616 pln + 98 pln robocizna

2. filtr powietrza: 150 + 270 robocizna

3. filtr paliwa: 192 + 197 robocizna

4. wymiana amortyzatorów przód: 2378 + 811 robocizna

5. koło pasowe wału: 1512 + 467 robocizna

6. wymiana klocków i tarcz tył: 1420 + 320 robocizna

7. jako ciekawostka, coś co ASO nie robi, wymiana oleju w skrzyni biegów + tulejki: 1564 + 688 robocizna

 

Ostatnio Inchcape mi wycenił wymianę oleju i filtrów:

1. wymiana oleju w silniku: 711 + 88,56 robocizna

2. filtr powietrza: 241 + 265 robocizna

3. filtr paliwa: 206 + 177 robocizna

 

I mam dylemat...W ASO przynajmniej jest gwarancja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zdecydowanie polecam Stando , ASO to wymieniacze, a u nich też naprawisz, poproś o części bez znaczka BMW, ale producentów dla BMW i w Stando Ci takie założą, wtedy będzie trochę taniej. Generalnie Stando jest dość drogie, ale z mojego doświadczenia wiem, że są na prawdę dobrzy, właściciel jest pasjonatem motoryzacji...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO litr oleju castrol ll4 kosztuja jakieś 80-90zł (i to z rabatem), pewnie dlatego taka cena (podana też pewnie z filtrem). Nie wiem ile w 3.0 wchodzi oleju, ale jeśli w mojej jedynce z 2.0 silnikiem mieści się 5.5 litra to tam pewnie trochę więcej ;)

Sprzedam:

1. Ekran, IDrive, radio, gniazdo aux do F30

2. Sprzedam tłumik do F30 328i z wersji sportline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej 540 jest ok 8 litrów (wchodzi niecałe 8). Lejąc bardzo dobry olej Valvoline Max Life 5W40 płacę za 4 litrowe opakowanie 115zł. Czyli 230+filtr+wymiana, wychodzi ok 400zł i jeszcze mam ok litra na dolewkę :mrgreen:

Pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.