Ja też polecam BEBEN-SERWIS. Jestem ich klientem od pewnego czasu, trochę rzeczy już u nich naprawiłem. Serwis niepozorny, ale znaja się na rzeczy. Tak jak ktoś wcześniej pisał, szef trochę zakręcony, ale pozytywnie. Jedyny minus to trochę przedłużające się terminy odbioru samochodu, mają sporo roboty. Tu jest ich strona z mapką jak dojechać, bo nie łatwo tam trafić za pierwszysm razem :) http://beben-serwis.pl/index.php