Skocz do zawartości

Lubelskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 649
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam naprawdę polecam auto serwis

 

mechanika , zawieszenia,silniki

diagnostyka komputerowa,

wymiana oleju,

częście zamienne na miejscu.

szybkie terminy napraw i profesjonalna obsługa. Ich specjalizacją są samochody marki BMW ale można przyjechać z każdym samochodem dowolnej marki.

 

Kontakt bezpośredni do warsztatu to 604-789-663.

 

Adres : Jakubowice Konińskie 7

 

3,2 km od ronda koło Reala ( Związkowa-Szeligowskiego-Choiny ) w kierunku na Krasienin (czyli do końca ulicy Choiny) po lewej stronie,lub jak kto woli 2 km od starej Woki.

 

Naprawde gorąco polecam sama korzystam z ich usług

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam

Ja polecma warsztat na ul Turystycznej 114 Auto-Perfekt.

Może to niepozornie wygladający zakład naprawczy, ale szef ma głowe na karku i potrafi zdiagnozować problem.

Podpięcie do kompa i sprawdzenie wszystkiego 70,00 pln

Ja zdecydowanie nie polecam tego warsztatu.Pan kierownik Marek Mulak jest rzeczywiście uczynny i sprawia wrażenie dobrego mechanika.Na początku współpraca z nim układała mi się super.Pewnego razu wymienił mi w mojej E39 dolny przedni wahacz (rzeczywiście miał luzy) i skasował na mnie za niego 319 złotych plus wymiana.Nie byłoby w tym nic dziwnego ale po dwóch miesiącach jeżdżenia wahacz dostał znowu luzu i zaczął stukać.Pojechałem do niego z reklamacją a on mi mówi,że wie pan...ściąganie,wysyłanie go do firmy do reklamacji,nie wiadomo czy uznają,czekanie miesiąc,dwa...Wkur...em się i kupiłem TRW za 240 zł,u koleszki wymieniłem sam.OKAZAŁO SIĘ,ŻE MULAK WSADZIŁ MI JAKĄŚ CHIŃSKĄ CHAŁĘ ZA MOŻE 100 ZŁOTYCH.... :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Znam człowieka który u Mulaka wymieniał rozrząd w astrze 1.7td. Ludzie na tyle kompetentni, że rolkę napinającą założyli odwrotnie. Nie wiem jak można to zrobić ale są w końcu sprcjaliści... po rozebraniu rozrządu było pełno opiłków i zniszczony pasek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Zlecę wymianę amortyzatorów przednich w BMW E46 320d z 1999r.

 

Amortyzatory dostarczam własne. Wymiana przy mnie na poczekaniu, nie śpieszy mi się mogę czekać i 3h.

 

Po wymianie pieczątka i podpis w karcie gwarancyjnej amortyzatorów.

 

WAŻNE DO PIĄTKU 30.03 włącznie.

 

Wymiana na terenie Lublina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Możecie koledzy mi polecić dobry warsztat w okolicach lublina (promień poszukiwań 50km). Opis problemu w poście poniżej.

 

viewtopic.php?f=164&t=187895

http://www.4shared.com/download/N-TL0Wk0ce/u5pw.jpg?sbsr=29fdbbca5e3a694bc526b93bccac24c495e&lgfp=3000


**********************

Moje byłe BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=209629

Moje obecne BMW: ...

**********************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :D

Co myślicie o Best Auto Lublin ???

 

Mój szwagier tam jeździł kiedyś ze swoją 330d E90 jak miał problemy z elektroniką i był zadowolony z ich usług, trochę z ceny mniej bo sporo cenią sobie ale w końcu to autoryzowany serwis BMW ;)

http://www.4shared.com/download/N-TL0Wk0ce/u5pw.jpg?sbsr=29fdbbca5e3a694bc526b93bccac24c495e&lgfp=3000


**********************

Moje byłe BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=209629

Moje obecne BMW: ...

**********************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj wymieniałem półoś w swojej jedyneczce i chciałbym się podzielić z Wami swoimi doświadczeniami z tej naprawy jak i samej usługi zakładu, w którym dokonałem tej naprawy. Wymianę półosi wykonałem w BRJ przy Al. Warszawska 150 w Lublinie, jestem bardzo zadowolony z ich usługi i nie wykluczone, że jak będę potrzebował znowu pomocy przy naprawie swojego auta i nie będę sam potrafił sobie poradzić z problemem to się do nich udam. Zarówno właściciele jak i sami pracownicy, są mili i kompetentni. Widać, że nie chcą naciągać na koszty tylko pomóc w problemie, uczciwie proponują oryginalne części ze sklepu a jak ktoś chce to pomagają "załatwić" używane, doradzają co ich zdaniem jest lepsze w danej sytuacji. Ponadto widziałem, że posiadają sprzęt do diagnostyki, w momencie jak wykonywano mi naprawę a trwało to ze dwie godziny byłem świadkiem co najmniej trzech diagnoz przy użyciu tego sprzętu i wyglądało to naprawdę profesjonalnie widać, że się znają na serwisowaniu jak i na samej marce BMW :) Osobiście polecam ten zakład jeżeli chodzi o serwis i naprawę a w szczególności BMW, ja w chwili obecnej jestem zadowolony z ich usług no i mam nadzieje, że będzie tak dalej w przyszłości :)

 

Tak informacyjnie dla innych, którzy potrzebują pomocy mechanika w okolicach lublina powiem, że byłem również w innym warsztacie opisywanym w tym wątku a mianowicie w Auto Perfekt Sawa przy ul. Choiny 35 w Lublinie. Tak jak piszą inni użytkownicy ja również mogę potwierdzić, że Właściciel Pan Darek może i ma wiedzę i zna się na serwisowaniu BMW ma ładny czysty warsztat a w nim sporo drogiego sprzętu ale co z tego jak niestety brakuje mu odpowiedniego podejścia do klienta i wykwalifikowanej kadry pracowniczej... Pan Darek po pierwsze sprawia wrażenie strasznie zarozumiałego człowieka i takiego który wszystko wie a po drugie przedstawia tylko jedno rozwiązanie problemu... drogie oryginalne części ze sklepu. Nie potrafi podejść racjonalnie do sprawy, przeanalizować problemu i zaproponować klientowi kilku rozwiązań danego problemu, lepszych lub gorszych... u niego jest tylko jedna opcja przy każdym problemie... oryginalne części z serwisu. No i ta jego kadra... ja osobiście bałbym się im zostawić auto na kilka dni... w momencie jak moje auto było na podnośniku i całe szczęście że na nim było bo teraz bym prócz wymiany półosi miał również wymianę szyby! Dwóch pracowników obok na stanowisku wymieniało chyba jakieś tuleje w wahaczu i nie wiem jak nie wiem co ale coś metalowego i ciężkiego wystrzeliło im podczas ściskania i przeleciało pod moim autem przez pół warsztatu!!! Oczywiście najpierw był głośny śmiech a potem chwila refleksji i padło zdanie: "O kur** ale je****... ty może daj to na zewnątrz bo zaraz wyje**** komuś szybę..." Zostawię to bez komentarza tak samo jak to że inny "mechanik" który diagnozował jakieś Audi tym super interfejsem, który podobno ma tylko właśnie Pan Darek... i biegał jak przysłowiowy kot z pęcherzem od auta do innych kolesi i do Pana Darka bo nie wiedział co robić i co to za komunikaty mu pokazuje... :duh:

 

Zatem podsumowując, z tych dwóch warsztatów, które odwiedziłem przy okazji wymiany półosi zdecydowanie polecam ten przy Al. Warszawska 150 czyli BRJ, ale oczywiście nie odradzam nikomu tego na Choinach... Jak ktoś ma za dużo kasy i nie zależy mu na aucie to niech jedzie do Pana Darka ja osobiście chyba raczej już tam nigdy nie zajrzę...

http://www.4shared.com/download/N-TL0Wk0ce/u5pw.jpg?sbsr=29fdbbca5e3a694bc526b93bccac24c495e&lgfp=3000


**********************

Moje byłe BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=209629

Moje obecne BMW: ...

**********************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tą niedziele na torze

 

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/375900_396260230426069_1908600787_n.jpg

 

tylko ten regulamin śakiś taki...

cytuję:

 

"Startujemy o godzinie 10.00

Brama będzie otwarta do godziny 12.00

 

Cena 50złza auto, dla Klubowiczów 35zł

 

Tak jak na poprzednich Zlotach każdy uczestnik przy wjeździe czytelnie podpisuje Regulamin Zlotu, natomiast kierowca wypełnia i podpisuje Deklarację oraz Regulamin.

 

Na Zlocie przewidziane jest wiele atrakcji dla uczestników, będzie można pojeździć po torze, wziąć udział w konkursach, w tym między innymi ulubiony rzut tarczą oraz konkurencja o Puchar Prezesa, jak też Auto Zlotu, Najniższe Auto Zlotu i wiele innych.

Jak zwykle sponsorzy ufundowali nagrody!

Ogłoszenie wyników konkurencji nastąpi około godziny 16.00

 

Teraz kilka uwag organizacyjnych.

Prosimy o słuchanie poleceń organizatorów.

Nie wpuszczamy osób postronnych, widowni, wjazd możliwy jest jedynie autem do godziny 12.00 po uiszczeniu opłaty.

Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać do Organizatorów

Prosimy o zachowanie czystości (będziemy rozdawać worki na śmieci)

Przed rozpoczęciem wolnych przejazdów Organizatorzy udzielą wskazówek dotyczących zachowania na torze.

Pamiętajmy, że na całym obiekcie obowiązuje Regulamin.

Auta ustawiamy w wyznaczonym przez Organizatorów miejscu.

W namiocie organizatorów będzie możliwy zakup naklejek oraz smyczy klubowych.

 

I jeszcze jedno, wyjeżdżanie oraz wjeżdżanie podczas imprezy nie będzie możliwe, wiec prosimy wyposażyć się we wszystko co potrzebne, paliwo, grille, węgiel, napoje itp. aby nie robić zamieszania."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie kto w okolicach lublina mógłby zakodować światła dzienne na długich w E87?

http://www.4shared.com/download/N-TL0Wk0ce/u5pw.jpg?sbsr=29fdbbca5e3a694bc526b93bccac24c495e&lgfp=3000


**********************

Moje byłe BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=209629

Moje obecne BMW: ...

**********************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam, moje subiektywna opinia na temat BJR : zakład faktycznie jeśli chodzi o estetyke-marnie, podejście do klienta ok, nawet rzeczowo się rozmawiało zarówno z właścicielami jak i z pracownikami.Natomiast jeśli chodzi o wiedzę to mają wg mnie dość dobrą,tanio nie jest,ogólnie ok(robiłem u nich serwis,wywalili mi klapki z kolektora.Perfekt Sawa-obsługa jak za komuny-właściciel i pracownicy patrzą na klienta z pogardą i też sie tak odnoszą.Robiłem u nich sporo w audi 2.5 tdi.Kiedy silnik zaczął mi słabo palić gdy był ciepły stwierdzili, że na pewno akumulator bo oni sprawdzili i nic innego nie znaleźli.Wówczas udałem się do Woliński Bosch Serwis,panowie szybko,bez owijania powiedzieli że to kąty nachylenia wtrysków i zrobili-samochód palił jak nowy.Także panom znawcom ze związkowej podziękowałem-nie dość że drogo,nieuprzejmie to jeszcze się nie znają-może z beemkami jest inaczej...Woliński-szybko,sprawnie i fachowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

mógłby mi ktoś podpowiedzieć (może korzystaliście) gdzie w Lbn mogę sprawdzić auto przed kupnem ? Jakaś tam diagnostyka, geometria czy coś co potrzeba przed kupnem, żeby w bagno się nie wtopić. Może też wiecie ile taka sprawa może kosztować?

z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie, nie. Oczywiście, że moja subiektywna opinia prawdopodobnie jest g.... warta i muszę gdzieś podjechać żeby sprawdzić auto. Jak już będę gotowy do kupna to chyba zdecyduje się na ASO. A Ty się umawiałeś z nimi czy z marszu ? Jak wygląda ich ocena? Dostajesz jakiś wydruk czy jak to jest ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.