Skocz do zawartości

jaka wersja nadwozia ładniejsza coupe czy sedan?


polakosbanditos

Rekomendowane odpowiedzi

Co wam sie podoba w sedanie a co w coupe? :8) Dlazcego wybraliscie sedana lub dlaczego coupe? :8)

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coupe z tego co mi wiadomo bylo lepiej wyposazone w standardzie. Chyba nie montowali tam szyb na korbke :roll: Dłuzsza maska nizsze nadwozie.. inne lampy i kierunki no i te szyby bez ramek :mrgreen: ale cena byla wyzsza zreszta jak w obecnych seriach. Wsiadanie i wysiadanie z tylu to masakra (mam kolo 190cm) :lol: ale niskie osoby tez na to narzekaja :x No to co mi jeszcze przychodzi do glowy to brak silnika diesla w coupe :oops: Mogli wrzucic tam (e36) 2.5tds'a :D Ale chyba w e46 poszli po rozum do glowy.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałem coupe ponieważ jest ładniejsze wg mnie, bardziej sportowe no i te drzwi bez ramek rzecz jasna :8) . Sedan wydaje mi sie taki bardziej "zwykły", jeździ ich sporo wiecej niz coupe. No i oczywiscie poki co jezdze sam, albo z góra jedna osoba, wiec brak tylnych drzwi mi nie przeszkadza. Problem tylko czasem sie robi jak jest ciasne miejsce do parkowania, to coupe potrzebuje wiecej miejsca na otwarcie drzwi, żeby wygodnie wsiąść albo wysiąśc. Jak sie drzwi szeroko nie otworzą to trzeb tak sie "prześlizgiwać".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę sedana a dlatego, że jest bardziej "majestatyczne" :mrgreen: Coupe wydaje mi się mieć "za krótki tyłeczek" :mrgreen: i za szybko schodzącą linię tylnej szyby (nieproporcjonalnie do reszty samochodu). Takżę z profilu podobają mi się dużo bardziej sedany a juz najbardziej wersja kombi :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne pytanie co ładniejsze???

co osoba to inna bedzie odpowiedz...

ja np. jestem zwolenikiem coupe ... zresztą widac po tym co mam w profilu :)

zwykle kazdemu sie podoba to co ma ...

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilu posiadaczy BMW tyle opinii, albo jeszcze wiecej..........temat rzeka nie prowadzacy do niczego............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOze zamknijcie ten temat. Kogo obchodzi komu sie co bardziej podoba a skoro autor ma problem z wyborem to juz swiadczy o niprzykladowa rozmowa:

Co lepsze czekolada czy wafelki.

jasiu- wafalki

stasiu- nieprawda, czekalada

jasiu- a gow.no prawda !

 

:mad2:

http://www.bmwpasja.pl

Nowe foty w galerii


BMW EuroTrip (46 BMW Club Europatreffen )

http://pl.youtube.com/watch?v=R2BJ8VX0qto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moge juz nie robcie z tego forum nie wiem czego,forumowicz zadal pytanie co sie komu podoba i tyle..nie wolno mu???jak wam sie temat nie podoba to nie odpisujcie,proste.

Nowy popiera :mrgreen:

 

Jak dla mnie to sprawa wygląda tak (nie jest taka prosta jak wafelki i czekolada):

 

Coupe wygląda jak większośc aut (przepraszam za wyrażenie) "pseudo-sportowych" a'la Honda Civic, ala Mitsubishi Colt (błagam wybaczcie porównania :modlitwa: )

 

Sedan natomiast wtapia się w towarzystwo aut typu "mała limuzynka" i porównuje się go do Toyoty Cariny czy Avensis...

 

:mlotek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się oba podobają - każdy ma coś w sobie - coupe jest bardziej sportowy - ale też wersja 'z fabryki' wygląda jakby trochę niezgrabnie - jak dla mnie coupe wymaga obniżenia, dużych felg i szerokich opon. Sedan jest bardziej 'neutralny' - po prostu limuzyna - wygląda dobrze nawet na zwykłym zawiasie i 15 calowych felgach.

 

Mówiąc krótko - coupe bez przeróbek jest brzydsze od sedana, a po paru modyfikacjach staje się ładniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie podłączam się do słów przedmówcy (pozdrawiam Varrol :D )

 

generalnie to one są wszystkie ładne, jeździłem sedanem 318 i było ok, ale wole e30 (albo coś zupełnie nowszego).

 

najładniej jednak wyglądają obie wersje z topowymi silnikami :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jak dla mnie to sprawa wygląda tak (nie jest taka prosta jak wafelki i czekolada):

 

Coupe wygląda jak większośc aut (przepraszam za wyrażenie) "pseudo-sportowych" a'la Honda Civic, ala Mitsubishi Colt (błagam wybaczcie porównania :modlitwa: )

 

Sedan natomiast wtapia się w towarzystwo aut typu "mała limuzynka" i porównuje się go do Toyoty Cariny czy Avensis...

 

:mlotek:

 

Czytam co za farmazony za przeproszeniem piszesz i w końcu nie wytrzymałem. Chłopie linia coupe to ta sama buda co sedan, to COMPACT ma 'krótszy tyleczek" i może wyglądać jak Civic. Coupe ma szersze drzwi, inne przednie błotniki ale klape taką samą więc jak może być krótsze z tyłu? :duh: A nawet jak nie identyczną to BRYŁA auta jest taka sama, różni się tylko ilością drzwi.

 

I oczywiście że coupe jest ładniejsze od sedana bo po to zostało "wynalezione", może nie być praktyczne ale każda firma coupe traktuje jako swoistą wizytówke marki i kładzie większy nacisk np. na lepsze wyposażenie w standardzie itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wole coupe!!!!!! dlaczego???:

1.piekna linia nadwozia

2.mocniejsze silniki w wersji 1.8is

3.drzwi bez ramek eeehhhhhhhhhhhhhh...... piekne

4.zwinniejsze!

5.bo sam mam coupe!!!!!

 

 

 

chciałem to samo napisać, ale już mnie ubiegłeś :D ahhh te drzwi bez ramek :norty:

zdjęcia mojej beemy ---->nowe foty !!!http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=61477
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam co za farmazony za przeproszeniem piszesz i w końcu nie wytrzymałem. Chłopie linia coupe to ta sama buda co sedan, to COMPACT ma 'krótszy tyleczek" i może wyglądać jak Civic.

 

NO TOŻ PRZECIEZ TRZEBA NAZWĘ TEMATU ZMIENIĆ!!! :mrgreen:

 

A tak serio to pomyliłem się i wydawało mi się że pytanie dotyczy Compactów :duh: Pytanie o róznicę coupe-sedan rzeczywiście jest mało ciekawe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to jest chyba oczywiste ze Coupe jest najładniejsze :)

 

Co tu wiecej mówić sama linia nadwozia mowi za siebie. Nie wspomne juz o drzwiach bez ramek i wszystko jasne, RASOWE Coupe

 

Pozdrawiam :)

[E36] Pozdrawiam ------ Lux -----ZG

zdjęcia mojej betki :)

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=333362#333362

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepszy coupe ale ja niestety mam sedana zreszta co to za znaczenie wazne ze marka BMW :mrgreen:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pozdro

MY NAME IS, KRZYSIU JEZYNA ZE SZCZECINA :wink:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=60823 ZOBACZ TO!!

http://img261.imageshack.us/img261/6339/logorot125ee4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.