Skocz do zawartości

Pomorskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 779
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...

Poczytaj opinie wcześniejsze w tym temacie, są zarówno namiary jak i opisy. Jeśli chodzi o fachowość to zastrzeżeń nigdy nie było, zna BMW, jeździ BMW i naprawia BMW. Ja polecam.

 

A, to nie Wrzeszcz tylko Oliwa (Stara Oliwa dokładnie) w gwoli ścisłości. Przecież obok masz Park Oliwski, nie Wrzeszczański. ;]

 

Pzdr.

siudek siudkowski


Było Mercedresa Wziąć... ;]

http://bmw-diesel.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Kilka dni temu byłem w warsztacie o wymieniłem olej i zrobili przegląd , bo to moja nowa bejca , jak dla mnie zwykły zwyczajny warsztat . Tylko od tej wymiany oleju głośniej mi teraz silnik pracuje !!! Czy ktoś sie spotkał z czymś takim ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a stary olej ogladales kolego ? jesli samochod byl robiony na sprzedaz, a olej byl bardzo stary to bez problemu mogl powybierac wszystkie luzy w silniku, czego oczywiscie ci nie zycze ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jeśli kupiłeś wrak od handlarza to wcale bym się nie zdziwił jeśli poprzedni olej miałeś "uszlachetniony" jakimś badziewiem typu Moto Doktor i dlatego silnik wtedy nie hałasował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też zazwyczaj ciszej chodzi po wymianie oleju. Co do zwykłego warsztatu to pewnie masz rację, wygląda jak każdy inny. Za to wiedza p. Andrzeja bezcenna. Ja oleje, filtry i klocki wymieniam, już w Gdyni, bo Luzino to jednak kawałek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Pewnie konkurencji żal d..pę ściska, że u nich pustki a u p. Andrzeja tłumy :D No, ale cóż...u fachowca zawsze będą kolejki a do partaczy pies z kulawą nogą nie zawita choćby pisali na forum jakieś farmazony. Ja tam nie wiem jak można się czepiać jednego z najlepszych warsztatów na Pomorzu. Jak komuś nie pasuje olej od p. Andrzeja to przecież zawsze może przywieźć swój własny i na jego oczach zostanie ten olej wlany. Choć podejrzewam, że to nie kwestia "złego" oleju a spróchniałego samochodu, bo jak to mówią - z g...wna bata nie ukręcisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej!

Czy może ktoś z Was polecić kogoś od wałów (wyważanie, ewent. wymiana podpory, tulejki centrującej itp.) na terenie 3miasta bądź w pobliżu? Co prawda jestem z Koszalina ale wybieram się do 3miasta 29go bieżącego miesiąca. Wydaje mi się, że z moim wałem coś jest nie tak (wibracje, buczenie nieregularne z tyłu przy 80 kmh). Miałem co prawda już trzy u siebie ale z każdy było coś nie tak - używki. Chętnie zasięgnąłbym opinii fachowca od wałów. Problem jest tylko termin. 29go to sobota :( Znalazłem firmę Crystan ale nie pracują w soboty.

 

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
hahaha Kotan i Ziele towarzystwo wzajemnej adoracji :duh: Diagnosta z jednym postem (pewnie z tego samego IP;). Zdunek swojego czasu prowadził podobny marketing. Tak trudno zrozumieć że dobry warsztat obroni się sam, a konkurencja może sobie istnieć choćby za ścianą !! Tylko partacze muszą się parać takimi tanimi sztuczkami, ale tonący brzytwy się chwyta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W sobotę byłem kolejny raz u "partacza" p. Andrzeja w Luzinie. Tym razem robiłem hamulce tył (tarcze, klocki, czujnik, regulacja ręcznego), przy okazji wymieniłem płyn hamulcowy oraz jakąś plastikową rurę o numerze "13 71 7 786 127" (swoją szosą jak kawałek plastikowej rurki z uszczelką może kosztować 550zł?) :D Oczywiście jestem zadowolony z usługi, dziwnym trafem p. Andrzej założył mi tarcze od BMW a nie od Jelcza. Klocki też dobrał z BMW a nie z Trabanta. No, ale może miałem szczęście albo p. Andrzej i jego pracownicy nie potrafią dobrać tylko oleju do silnika użytkownika o nicku Kotan czy tam inne zielsko. Parking jak zwykle pełny, sporo klientów, ruch jak na dworcu, więc może jednak nie tylko ja jestem zadowolony z usług tego warsztatu? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem jedno ... ja bede u P.Andrzeja serwisował nie tylko swoje BMW ... i teraz sprzedając swoją Bete wiem że porzucając na jakis czas markę nie zmienie serwisu ... o ile będzie to możliwe :)

http://www.azeroplus.pl

Jakby Bóg preferował przedni napęd, chodzilibyśmy na rękach...

http://images38.fotosik.pl/1891/729270affbdc14bem.jpg

http://www.motostat.pl/user_images/52708/icon1.png

"Inwestycje WIELKIEGO formatu"


Sprzedam moje E91 320d ... info pod telefonem 662 079 26pięć

http://otomoto.pl/bmw-320-200-zdjec-perelka-C33615250.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Polecam pana Grzegorza, w Baninie (wiocha pod lotniskiem) na ulicy Jesionowej. Pan Grzechu pracuje w serwisie BMW w Osowej i popołudniami dorabia u siebie. Wszystko robi jak trzeba, nie trzepie po kieszeniach plus bardzo sympatyczny. Polecam :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tak jak koledzy wyżej polecam warsztat WFK w Wejherowie na ul.Brygady Pancernej koło Tiger Gym'u.

Mają tam starsze jak i nowsze modele BMW a mechanicy znają się na rzeczy.

Ceny ? W e34 z silnikiem m50b20 był problem z układem chłodzenia grzała się. Pospolity mechanik wymienił termostat, wstawił nową chłodnicę itp.- 400 zł. Problem jednak nie zniknął.

WFK wymieniło VISKO wąż itp. Problem zniknął-400 zł

Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.