Skocz do zawartości

Pomorskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Szukam dobrego fachowca od skrzyń automatycznych bmw. Nie chcę dawać auta do byle kogo, bo jeżdżę nim za granicę (Holandia). Jestem z Kościerzyny woj. Pomorskie. Najlepiej, żeby warsztat był gdzieś w okolicy (do 150 km).

BMW X5 E53 3.0d 2003

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 779
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Kgos dobrego polecicie z okolic Słupska? Głównie chodzi o elektrykę ale jak bardzo kumaty co do reszty to też dobrze :) Nie chce mi sie jechac do 3miasta ale jak bedzie trzeba to sie karne. Ew. kogo wtedy byscie mi polecili?? Sorry ale temat dlugi, odnosnie Slupska nic nie znalazlem a odnosnie 3miasta to tu polecanych bylo z tuzin...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Panowie, potrzebuje waszej pomocy, a dokładniej informacji. Szukam warsztatu w okolicach trójmiasta, a najlepiej Gdańska, który specjalizuje się w regeneracji turbosprężarek, a mianowicie sam je regeneruje lub komuś zleca oraz sam w swoim warsztacie wyciąga z auta i montuje ponownie. I najważniejsza kwestia, wymieniając daje na turbinę gwarancje. Nowa turbina kosztuje duuużo, a z regeneracjami różnie bywa, jednak chce zaryzykować i pójść tańszą ścieżką i zregenerować, jednak szukam warsztatu godnego zaufania. Jakieś namiary lub opinie, pomożecie ? BMW E91 320d 163 KM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli skrzynie biegów lub sprzęgła właśnie - Hukałowicz k. Pruszcza Gdańskiego, konkret warsztat - http://www.skrzynie-biegow.eu/kontakt.html miałem okazję być kilka razy, nie ma się do czego przyczepić.

 

Hukałowicz powiadasz...

znam kilka opowieści z ostatniego roku... np. BMW E60 - wymiana filtra oleju w skrzyni aut. bez zdejmowania miski olejowej - 1500zł z olejem... wnioski nasuwają się same...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wojtek liczmanskiego 17

Gdansk Stara oliwa

 

robię tam swoje samochody od kilku lat zawsze bez pudla bardzo fachowo bardzo dobry mechanik i elektryk

choć bliżej mam do WFK zawsze jeżdżę tam . WFK droższe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ktoś może polecić mechanika, który we własnym zakresie szuka albo ma dostępne używane części? Byłem już w Gdyni na Filomatów oraz w Wejherowie w WFK i w obydwu miejscach mogą zamówić jedynie nowe części gdzie łączny koszt byłby bliski wartości auta i doradzają poszukać samemu na szrotach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Mam X1 z 2010 z X-Drive. Chciałbym wymienić olej w obu mostach, w skrzynce X-drive a także przeprowadzić dynamiczną wymianę oleju w automacie. Przebieg 230 tys. i podejrzewam, że nie było tam nic ruszane.

Nie chcę partaczy, co będą uczyć się na moim aucie. Nie musi to być typowy warsztat, może to być jakiś forumowy kolega kto wie jak to dobrze zrobić. Proszę o odpowiedź, ewentualnie PW.

 

Z góry dzięki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,

 

Szukam warsztatu lub mechanika który ogarnąłby mi mechanicznie BMW E91 2006r, 2.0D. Problemem w aucie jest były właściciel, który to auto musiał po prostu rżnąć, mam autko od pół roku ale nadszedł czas by się nim zająć po całości. Szukam kogoś kto ogarnie mi silnik(nieszczelność na układzie odlotowym), sprawdzi go pod katem usterek, wyuzytych części, zawieszenie, uklad kierowniczy, wydechowy. Wiem ze to może mnie kosztować sporo, ale wole wydać pieniądze na samochód by był bezpieczny niezeli mieliby mnie zeskrobywać z asfaltu. Z góry dziękuje za informacje. Najchętniej z okolic Kartuz ale jeżeli nie znacie nikogo rzetelnego z tych okolic to z 3city tez mogą być. I kogoś kto nie kasuje 50zl za roboczogodzine....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.