Skocz do zawartości

Pomorskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, czy Luzino ciagle TOP?

Czy to poprawny adres:

Luzino, Ofiar Stutthofu ?

 

Bede wymienial klocki tyl (i moze tarcze) w F11 i zastanawiam sie, czy kupic sam (ATE?) czy w Luzinie, czy moze oryginaly w Luzinie?

I to pytanie dotyczy w sumie wszystkich czesci eksploatacyjnych.

A jak u nich wyglada kwestia elektroniki - znaja sie na tym?

 

Ja polecam i sam na pewno wrócę jak będę potrzebował.... :D Zaraz pewnie znowu jakiś niedouczony będzie mnie wyzywał od hejterów :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 779
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bylem i polecam.

Szczegolnie podobalo mnie sie to, ze nie naciagaja na dodatkowe koszty - w moim wypadku mogli to smialo zrobic, bo byly jakies pogiete elementy w dolnej czesci zderzaka, a poprawili to bezkosztowo.

Wymiana tylnych tarcz i klockow - 180 PLN - wg mnie, to tanio - mysle, ze ASO x2 spokojnie.

 

Polecam.

Zobaczymy co bedzie dalej.

Jadę wolniej ale na 20-tkach.

Fan Mercedes z dwoma BMW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Witam,

gdzie w Gdańsku/Trójmieście polecacie przegląd przedsprzedażowy? Taki porządny, "z sercem", raczej nie ASO której robi według listy ;)

 

Stacja kontroli pojazdów koło Shella w Oliwie przy głównej w stronę Gdańska. Sprawdzają dość szczegółowo i czepiają się do wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam. poszukuje pilnie warsztatu ktory wymienilby mi lancuch rozrządu w x5 e70 3.0sd. wymiana musialaby sie odbyc miedzy 24 a 29 marca . wie ktos cos moze o jakims dobrym mechaniku ktory by to ogarnął? okolice kosciezyny ale nie ma problemu zebym dojechal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może polecić jakiś warsztat w Trójmieście lub okolicy, który wymieni olej w skrzyni automatycznej? Czy może jednak udać się do forumowicza gorik79?

 

Pozdrawiam

Zrobiles wymiane? Mozna wiedziec gdzie?

Jadę wolniej ale na 20-tkach.

Fan Mercedes z dwoma BMW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Coś takiego jest w stanie zrobić większość mechaników. Jeśli chcesz to zrobić w warsztacie specjalizującym się w naprawie zawieszeń, to mogę Ci polecić Nagengasta na Malczewskiego w Gdańsku-Siedlcach. Kilka razy korzystałem z ich usług (nie chodziło o BMW) i nigdy nie miałem zastrzeżeń.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam w Trójmieście ewenetualnie Rumia/reda/wejherowo , mechanika który wymieni mi wahacz w bmw e46. Jakieś propozycję?

Serdecznie polecam Pana Grześka:

http://www.mechanikwitomino.pl/

U niego serwisuję swoją gablotę już od kilku lat, zawsze trafna diagnoza, bardzo przystępne ceny i miłe podejście do klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem pierwszy raz w Luzinie na szybkim przegladzie. Bywałem w różnych warsztatach z różnymi samochodami ale nigdzie nie mialem poczucia, że ktos tak zna sie na rzeczy. Oprócz kontroli auta pogadalismy sobie o wszystkim co budziło watpliwosci. Mam porównanie z serwisem bmw w Gdyni i nie sądzę aby moja furka naprawiała się gdzieś indziej niż u p. Andrzeja. Jak ktoś ma wątpliwości to szczerze polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szukam mechanika w okolicach Sławna lub Słupska.

Mam nieszczelność przy kolektorze wydechowym, przy flanszy.

Trzeba go zdemontować, pospawać i zamontować.

Niby banalne ale to 7 i mało miejsca.

Ogólnie nie daję nigdy auta w obce ręce i staram się zawsze sam naprawiać auto ale teraz jestem na wyjeździe i nie mam zbytnio wyboru.

Może ktoś polecić jakiś uczciwy i rzetelny (żeby nie odwalili lipy) w okolicach Sławno - Słupsk?

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.