Skocz do zawartości

Pomorskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 779
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Poszukuję osoby, która pomogłaby mi zamontować przednie czujniki parkowania w moim BMW E90LCI. Mam wszystkie części potrzebne do montażu. Potrzeba wywiercić 4 otwory w zderzaku.

Proszę o kontakt na priv.

Pozdrawiam,

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Hey Koledzy, odświeże temat dobrego serwisu w okolicach 3city, który ogarnie moją łamigłówkę (wpół działający dach w e93).

Prześledziłem cały wątek. Nadal polecacie Pana Andrzeja? Zastanawiam się jeszcze nad Premium Motors, ale zdaje się ze w Luzinie znają się bardziej niż w ASO i ceny przystępne.

Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam!

Koledzy macie namiar na jakiś dobry zakład zajmujący się geometrią kół w pomorskim? Podpada mi kąt nachylenia tylnego koła, a chyba lepiej to sprawdzić na porządnym warsztacie niż na stacji diagnostycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Witam niedawno przeprowadziłem się do Trójmiasta, poszukuję kogoś kto mi pomoże ponieważ wczoraj zaparkowałem auto x5 e53 3.0D zgasiłem silnik i już niestety odpalić go nie mogę, przekręcam kluczyk zero reakcji, akumulator jest ok bo radio, światła działają. Wydaje mi się ze to coś z kluczykiem, albo rozrusznik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ktoś może polecić jakiś warsztat w Słupsku, Koszalinie czy Chojnicach (oczywiście w okolicy tych miast również) który dobrze naprawia skrzynie Xdrive. Muszę robić moją a wolał bym gdzieś w tej okolicy jeśli jest ktoś kto to dobrze zrobi.

 

z góry dzięki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Witajcie. Przyjeżdżam do kraju na święta na kilka dni i będę w woj. dolnośląskim i pomorskim. Chciałem zrobić generalny przegląd samochodu - BMW Alpina B3 3.3. Czy znacie może jakiś serwis, który miał do czynienia z Alpina? Wielkie dzięki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Przyjeżdżam do kraju na święta na kilka dni i będę w woj. dolnośląskim i pomorskim. Chciałem zrobić generalny przegląd samochodu - BMW Alpina B3 3.3. Czy znacie może jakiś serwis, który miał do czynienia z Alpina? Wielkie dzięki!

 

Jak Pomorskie to BMW Kwiatkowski Luzino... Bez ściemy!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na przekór tematowi dyskusji podam warsztat, którego nie polecam i przed którym przestrzegam...

 

Gdynia, MAD MAX Garage, mieszczący się na terenie Bazy Logistycznej CTL przy al. Solidarności 2 (jadąc do terenu ex - Stoczni Gdynia, w stronę Czechosłowackiej)...

 

 

Nawet najprostsze tematy (np. zmiana klocków) zrobią na odwal - bez wymiany czujników (mimo, że uszkodzone) więc i bez kasowania inspekcji. Mechanicy nie sprawdzają auta, które podstawiasz bo to KLIENT ma im powiedzieć co dolega konkretnie w samochodzie. Bez tego znajdą coś, co nie sprawiało kłopotu i wymienią, pozostawiając problematyczne usterki bez choćby podjęcia prób naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Wczorsj tam odstawiłem auto a do zrobienia grzane dupy. Dałem mu odpowiednie kostki od foteli i od panela DSC z przyciskami. Ssm bym to ogarnal ale nie mam czasu, mróz jak na syberii a garażu brak...mówił gość że dziś tj. 05.01.2016 auto do odbioru. Zobaczymy co i jak...umówiłem sie na 209 zł tej usługi a uwazam że to o 80 zl za duzo jak za podłączenie defakto 8 kabelków w tym 4 przeciągnąć od panela do foteli. No ale cóż...jeśli dziś odda auto to robota ekspres i wówczas powiem że warto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy Luzino ciagle TOP?

Czy to poprawny adres:

Luzino, Ofiar Stutthofu ?

 

Bede wymienial klocki tyl (i moze tarcze) w F11 i zastanawiam sie, czy kupic sam (ATE?) czy w Luzinie, czy moze oryginaly w Luzinie?

I to pytanie dotyczy w sumie wszystkich czesci eksploatacyjnych.

A jak u nich wyglada kwestia elektroniki - znaja sie na tym?

Jadę wolniej ale na 20-tkach.

Fan Mercedes z dwoma BMW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.