Skocz do zawartości

Śląskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

 

chciałbym najpierw coś polecić jak mówili przedmówcy

 

"diablo"

ul.łużyckiej 16 zna sie na tym co robi.

 

"ElProSys"

ul. Tarnogórska ( nie pamiętam ile ale na przeciwko radiostacji, napewno znajdziecie a jak nie to piszcie )

Pracuje tam mój kolega i zna sie na rzeczy, podłacza auto pod kompa, hamownia , i przedewszystkim moc.

 

Natomiast co do "ASO" TARNOWSKI to jak już drodzy koledzy pisaliście należy omijać tego gościa bardzo szerokim łukiem - DOSŁOWNIE .

Byłem dziś zapytać o jakąś pierdołę a gościu mi mówi że musze otworzyć zlecenie i wjechać na kanał.

Głupiej srubki i zaczepu nie potrafią zamówić nawet jak im sie stare przyniesie !!!

 

A co do autoryzacji to słyszałem nie od jednej osoby, ale jeśli ktoś wie więcej to niech mnie poprawi, iż to BMW zabrało tarnowskiemu ASO ponieważ wyszła afera, że klient dał auto na serwis i miał przyjechać na drugi dzień. Wszystko niby OK ale źle je poskładali a mechanik, który pojechał na jazde próbną troszke za dużo filmów sie na oglądał i z auta bezwypadkowego zrobiło sie małe ała ( ach ten zakret taki szeroki i miałem ładnie wejśc bokiem, ale kto posadzil jakies 50 lat temu to drzewo??) caly zespół ciężko pracował całą noc i jak właściciel przyjechał po odbiór swojej beemki to sie zorientował że coś jest nie tak -wszedł na serwis i malo nie dostał zawału - nawet tarnowski chciał zatuszować sprawe i dać nowe BMW albo duży upust już nie pamietam ale cała sprawa wyszła na szczęście na jaw i BMW sie z nim nie cackało i teraz jest

Tarnowski - Niezależny serwis BMW - Gliwice - Witamy

 

pozdr

BMW - Radość z jazdy


http://i46.tinypic.com/161kd53.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

POLECAM :cool2: wysmienitego elektryka samochodowego::firma::

 

AUTO-RADIO

BYTOM ul.Rostka 16

tel.603 507 597

 

BMW i nie tylko --alarmy,zabezpieczenia,elektronika samochodowa ,caraudio

PS.jako jednemu z niewielu nie przeszkadza jak patrzymy mu na rece :cool2:

POLECAM :!:

 

rowniez polecam. szybko, czystko, bardzo mila obsluga no i nie drogo.

Bardzo , bardzo polecam tego Pana. Szybko znalazł u mnie usterkę z elektryką, mimo ,że początkowo wyglądało to bardzo nieciekawie.

 

Bardzo miła obsługa, mimo że ciągle przeszkadzałem kręcąc się z nudów tu i tam (nie miał nic przeciwko :) ). Bardzo dobry zakład - oby takich więcej. Wzór do naśladowania. Polecam każdemu w sprawach elektryki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
Polecam.

 

Warsztat Mechaniki Pojazdowej, inż. A. Wolczyk

Katowice, ul. Warszawska 60 (obecnie dojazd od strony ulicy Jerzego Dudy Gracza - wg mapki).

Tel.: 032-258-95-88

Przede wszystkim solidnie, rzetelnie, uprzejmie i przystępnie cenowo. Przerobili setki BMW.

 

 

Również polecam.

Tylko że teraz to się nazywa Mobil Klimat specjalizacja BMW.

tel 032 7380121

Dziś byłem umówiony na wymiane oleju i paska wieloklinowego. Miałem pasek olej i filtry. Robocizna ok 100 zł fakt może nie jest to najtaniej ale podoba mi się sprawność warsztatu i fachowość właściciela p. Krystiana. Okazało się że rolka napinacza do wymiany, szybki telefon p. Krystiana do sklepu nie mieli, do drugiego sklepu jest jeden z pracowników bierze skuter i zasówa po część i wcale nie doliczają sobie za to bo płaciłem tyle ile było na pudełku.

Na placu stały X5, E38, E39 E65 po lifcie więc ludzie mają zaufanie do tego warsztatu i ja też polecam.

Tłumaczenia: niemiecki, hiszpański, włoski.

Pozdrawiam

Grzesiek

http://img53.imageshack.us/img53/3782/pict6529panoramaresize8pl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Chciałbym wam polecić wspaniałego mechanika .:)

A dokładnie serwis w którym serwisuje moje drugie już BMW i ani razu nie zostałem zawiedziony zawsze dostane fachowa rade i równie fachową obsługę.

Autoryzowany serwis BOSCH. Rober Anioł

42-200 Częstochowa ul. Lwowska 60 tel/fax 034 362 87 99

 

Potwierdzam, specjalista bardzo dobry, ale trzebe się przygotować na spory wydatek... :|

 

Czy ten gośc nadal jest tak dobry i zachwalany jak pisaliscie 3 lata temu? (jesli w ogole jeszcze istnieje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam.

 

Warsztat Mechaniki Pojazdowej, inż. A. Wolczyk

Katowice, ul. Warszawska 60 (obecnie dojazd od strony ulicy Jerzego Dudy Gracza - wg mapki).

Tel.: 032-258-95-88

Przede wszystkim solidnie, rzetelnie, uprzejmie i przystępnie cenowo. Przerobili setki BMW.

 

 

Również polecam.

Tylko że teraz to się nazywa Mobil Klimat specjalizacja BMW.

tel 032 7380121

Dziś byłem umówiony na wymiane oleju i paska wieloklinowego. Miałem pasek olej i filtry. Robocizna ok 100 zł fakt może nie jest to najtaniej ale podoba mi się sprawność warsztatu i fachowość właściciela p. Krystiana. Okazało się że rolka napinacza do wymiany, szybki telefon p. Krystiana do sklepu nie mieli, do drugiego sklepu jest jeden z pracowników bierze skuter i zasówa po część i wcale nie doliczają sobie za to bo płaciłem tyle ile było na pudełku.

Na placu stały X5, E38, E39 E65 po lifcie więc ludzie mają zaufanie do tego warsztatu i ja też polecam.

 

 

 

 

Znam Krystiana od nastu lat i jeszcze nic mi nie zepsuł .Odszedł od Wolczyka i założył właśnie Mobil klimat jak korzystałeś z wolczyka wcześniej to cena krystian-wolczyk zdecydowanie na korzyść Krystiana

U Wolczyka serwisuje moje drugie auto i za to samo zawsze płacę więcej

,ale fachowiec to warto i na bmw też się zna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mogę cos dodac od siebie to miałem dość duzo a zwłaszcza w różnych rocznikach BMW jeśli chodzi o starsze modele e34 ,36 39 a nawet pierwsze e38 to mozna polecic gościa z Pyskowic z Mickiewicza jeśli coś nowszego a zwłaszcza z elektroniką to Diablo z Łuzyckiej w Gliwicach jest naprawde dobry(przyjeżdża do niego dużo z zagranicy stali klienci)niestety nie chce sie nawet u swoich znajomych zajmowac autami ponizei E39 ,48 W 100% polecam jak równierz potwierdzam że trzeba być bardzo rozwaznym podczas rozmowy z nim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Przestrzegam wszystkich użytkowników BMW jak i innych aut, uważajcie na warsztat BMV Serwis który prowadzi Zbigniew J. W Sosnowcu ten człowiek to oszust i złodziej auto które oddałęm mu do naprawy rozebrał na częsci pieniądze jakie pobrał na naprawe również przepadły, auto zostało podpalone i zniszczone. Obecnie sprawą zajmuję się prokuratura, a ja nie odpuszcze jeżeli to nie pomoże założe sprawe cywilną by nikt więcej nie musiał odbierać swego auta z parkingu policyjnego jak ja dzisiaj :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem dość dużo pozytywnych komentarzy na temat warsztatu M-auto. Niestety moje doświadczenia z nimi są delikatnie mówiąc trochę inne. Wymieniałem u nich ostatnio tuleje wachaczy oraz poduszki amortyzatorów z tyłu, przy okazji olej. Postanowiłem poczekać na miejscu. Kulturka, kawka itd. Po jakiejś godzinie przychodzi pan i mówi mi " że SIĘ URWAŁA jedna ze śrub". Myślę sobie trudno, czytałem o tym kiedyś na forum. Dobry warsztat, dadzą radę jakoś usunąć i wkręcą nową. Ale niestety nic z tego, bo panowie "nie mają narzędzi do takich napraw" :shock: . Pytam więc co mam z tym teraz zrobić. Panowie "że spokojnie można tak jeździć i nic się nie będzie działo, poza tym do nich przyjeżdżały już samochody, w których wachacze trzymały się na jednej śrubie i było ok. I dodali, że jak mi bardzo zależy to mam sobie poszukać blacharza , który mi to zrobi" :shock: :duh: . Wyszedłem zapalić z wrażenia. Przy regulowaniu należności za usługę pan rozśmieszył mnie jeszcze tekstem że "to nie jego wina że mam stare auto, a naprawa została wykonana prawidłowo".

Podsumowując, ci panowie to nie specjaliści, to zwykli wymieniacze, a i to nie przychodzi im jak widać łatwo.

Zdecydowanie odradzam wizyty u nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
a ja polecam warsztat mechaniki pojazdowej "GALA" w Jastrzębiu Zdroju miesci sie on w budynku okregowej stacji pojazdów "bielaszka' wjazd od tylu polecam bo robia szybko fachowo(własciciel i zarazem główny mechanik jest posiadaczem BMW)uczciwie(sam sie o tym przekonałem) i solidniea tak brzmi pełny adres: GALA MECHANIKA POJAZDOWA JASTRZEBIE ZDRóJ UL.PSZCZYńSKA 10

 

 

Powiedz czy ma sprzęt do diagnostyki silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem dość dużo pozytywnych komentarzy na temat warsztatu M-auto. Niestety moje doświadczenia z nimi są delikatnie mówiąc trochę inne. Wymieniałem u nich ostatnio tuleje wachaczy oraz poduszki amortyzatorów z tyłu, przy okazji olej. Postanowiłem poczekać na miejscu. Kulturka, kawka itd. Po jakiejś godzinie przychodzi pan i mówi mi " że SIĘ URWAŁA jedna ze śrub". Myślę sobie trudno, czytałem o tym kiedyś na forum. Dobry warsztat, dadzą radę jakoś usunąć i wkręcą nową. Ale niestety nic z tego, bo panowie "nie mają narzędzi do takich napraw" :shock: . Pytam więc co mam z tym teraz zrobić. Panowie "że spokojnie można tak jeździć i nic się nie będzie działo, poza tym do nich przyjeżdżały już samochody, w których wachacze trzymały się na jednej śrubie i było ok. I dodali, że jak mi bardzo zależy to mam sobie poszukać blacharza , który mi to zrobi" :shock: :duh: . Wyszedłem zapalić z wrażenia. Przy regulowaniu należności za usługę pan rozśmieszył mnie jeszcze tekstem że "to nie jego wina że mam stare auto, a naprawa została wykonana prawidłowo".

Podsumowując, ci panowie to nie specjaliści, to zwykli wymieniacze, a i to nie przychodzi im jak widać łatwo.

Zdecydowanie odradzam wizyty u nich.

 

Ja niebawem u nich zawitam na wiosenną wymianę elementów eksploatacyjnych, ale już zgodnie z tym co sie dowiedzialem, przywoze wlasne czesci i daje do zrobieniaa tylko i wylacznie, jesli moge patrzec jak to sie wszystko dzieje. Troche czasu poswiece, ale przynajmniej bede mial pewnosc ze wszystko jest w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Ja niebawem u nich zawitam na wiosenną wymianę elementów eksploatacyjnych, ale już zgodnie z tym co sie dowiedzialem, przywoze wlasne czesci i daje do zrobieniaa tylko i wylacznie, jesli moge patrzec jak to sie wszystko dzieje. Troche czasu poswiece, ale przynajmniej bede mial pewnosc ze wszystko jest w porządku.

 

Każdorazowo jak zawitam do M-Auto to szwendam się po warsztacie i patrzę co się dzieje z autem. Nikt nie robił problemów z przynoszeniem swoich części. Dodatkowo zadaję mnóstwo pytań i nigdy nikt mi nawet nie zasugerował, bądź dał znać do zrozumienia, że przeszkadzam. Inna sprawa, że być może skoro pracują tam byli ASO-wcy (dawny BMW Zlatex Katowice) to pokutuje u nich zasada, że niektóre części się tylko wymienia a nie naprawia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam mojego ojczulka :8) z zawodu mechanik-ślusarz, prawdziwa złota raczka:) Jeżeli chodzi o mechanikę samochodową to chyba nie ma takiej rzeczy której by nie naprawił :roll2:

 

Jak masz problem z:

 

- zawieszeniem

- silnikiem

- układem hamulcowym

- układem wydechowym itp. oprócz elektroniki

 

Polecam

 

info na PW albo moje gg 4192926

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niebawem u nich zawitam na wiosenną wymianę elementów eksploatacyjnych, ale już zgodnie z tym co sie dowiedzialem, przywoze wlasne czesci i daje do zrobieniaa tylko i wylacznie, jesli moge patrzec jak to sie wszystko dzieje. Troche czasu poswiece, ale przynajmniej bede mial pewnosc ze wszystko jest w porządku.

 

Każdorazowo jak zawitam do M-Auto to szwendam się po warsztacie i patrzę co się dzieje z autem. Nikt nie robił problemów z przynoszeniem swoich części. Dodatkowo zadaję mnóstwo pytań i nigdy nikt mi nawet nie zasugerował, bądź dał znać do zrozumienia, że przeszkadzam. Inna sprawa, że być może skoro pracują tam byli ASO-wcy (dawny BMW Zlatex Katowice) to pokutuje u nich zasada, że niektóre części się tylko wymienia a nie naprawia :mrgreen:

 

Ja jestem z jakości i kultury obsługi M-auto jak narazie bardzo zadowolony. Ale wiadomo, przezorny zawsze ubezpieczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Plus dla M-Auto. Kolejny raz oddałem im samochód, zrobili wszystko co chciałem za rozsądne pieniądze (części własne). Patrzyłem jak pracują, zadawałem 100 pytań na sekunde i nawet nie policzyli mi 200% za usługe :wink:

 

Nie jestem mechanikiem, ale z moich obserwacji wynika że wiedzą co robią i mogliby robić to z zakmniętymi oczami. Następnym razem też do nich pojade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam parę słów na temat warsztatu Pana Piórkowskiego (sporo ludzi mi go polecało)...Zamiast tam jechać postanowiłem zadzwonić, a dokładnie chciałem zapytać o wymianę tulei gumowo-metalowych z tyłu...Odebrała pewna pani i oczywiście opowiedziałem jej jaką usługą jestem zainteresowany( i oczywiście cenę tez chciałem poznać) w odpowiedzi usłyszałem ''proszę zadzwonić ok 14 wtedy będę wszystko wiedzieć bo teraz nie ma szefa'' ok zaczekam :dance:

Dzwonie o 14:00 Pani mówi że jeszcze nie widziała się z szefem i prosiła bym zostawił numer telefonu a ona oddzwoni więc podałem jej kom i stacjonarkę ... :mrgreen: ....I czekam tak od czwartku :clap: ....

Pan Piórkowski ma chyba za dużo klientów bądź niekompetentnych pracowników więc zdecydowałem że uderzę do M-auto i obiecuje że napisze jak im poszło jeszcze w tym tygodniu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Kolejna wizyta w M-Auto i kolejny pozytyw dla tego warsztatu. Tym razem wymiana klocków przód (Textar) z czujnikami plus diagnoza stanu zawieszenia po zimie oraz sprawdzenie turbosprężarki oraz zaworu EGR. Turbo posiada minimalny luz, prawie niewyczuwalny luz, dolot wolny od oleju. EGR jak panowie stwierdzili czyściutkie, delikatny osad z nagaru, nie warto było więc rozkręcać i czyścić bo nie było z czego :mrgreen: Oby tak dalej panowie :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.